• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

Anketa Kolikrát týdně v průměru na golf?

Kolikrát týdně v průměru na golf?

• Hlasovalo
    46

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 19
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
tydnenagolf.png

Kolikrát se v průběhu vašeho běžného týdne dostanete na golf? Myšleno při běžném pracovním procesu, nikoli o dovolené a výletu. Je to pro vás hodně, málo nebo tak akorát?

Sauron

Mazák fóra
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
já bych tu anketu předělal na kolik devítek týdně. Devítky hraju relativně často. Osmnáctky výjimečně. Zajímavý je, že na turnajích mám často lepší druhou devítku.

jumbodedek

Aktivní člen
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Rok ZK
2012
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
16-18
P/L
  1. Pravák
Značka
cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Já se snažím chodit pravidelně třikrát za týden Ut,Čt,So Proložené nějakými domácími turnaji v Ne;);) Jako milovník této nádherné hry,bych chodil denně,protože při mé práci by to šlo :):) Proti je jenom můj zdravotní stav :(:( Mé ubohé,postarší a velmi tlusté tělo by ten nával sportu a radosti ze hry nevydrželo :D:D:D

Marek90

Aktivní člen
Rok ZK
2014
Klub
Pyšely
HI (HCP)
14
P/L
  1. Levák
Značka
Ping, Cleveland
19.jamka:
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Kdysi dávno (asi 5 let zpátky) jsem býval na hřišti 4-5x týdně, ale pak už mě to v podstatě ani nebavilo :D.
Dneska s 2 dětmi a nějak narostlým množstvím práce jsem rád, když si 1-2x týdně dám košík míčů na drivingu 😢, k tomu jednou za 2 týdny 9ku, v ideální konstelaci dětí u babičky i 18ku :D

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2022 patří (více info):