Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolik míčků v košíku na drivingu je tak akorát?

Kolik míčků v košíku na drivingu je tak akorát?

  • Do 20 ks

    Hlasy: 3 8,3%
  • 20 - 40 ks

    Hlasy: 20 55,6%
  • Nad 40 ks

    Hlasy: 13 36,1%

  • Hlasovalo
    36

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Každý trénujeme v jiném rozsahu. Kolik míčků v kyblíku považujete za odpovídající vašemu tréninku? Respektive ovlivňuje počet míčků v košíku vaše rozhodování o tom, zda si košíků vezmete více či méně a případně jak? Budu rád, když to v diskuzi popíšete, pomůžete mi lépe přizpůsobit služby hořehledského resortu a za to vám tam hned v první hře padne o jeden triple míň!
 
Na rozehrání před turnajem mi stačí 20.
Trénink neprovozuju už pár let až na vyjímky. Ale dokud ano, bral jsem 2-3 košíky po 40. Ten třetí byl vždy proto, že mi došly míčky při tréninku s trenérem. Optimální by byly 2 po 50 míčkách pro mě..
 
Ono fakt záleží na tom, jak často hraju.
Standardně jsem zvyklý na 2 košíku po 15 míčkách na Slapech. Když je někde přes 40, přijde mi to na rozehrání už moc.
Ale pokud jdu třeba dvakrát pár dnů za sebou, stačí mi 15.
Trénink nějak nestíhám, ale asi bych raději třeba 30 míčků a víc košíků, abych případně mohl skončit dřív ;)
Tak snad ti to pomůže.
 
Pro mě je ideální počet 30 míčků v jednom výdeji. Před hrou je to naprosto dostačující na rozhýbání a když jdu trénovat, tak si vezmu 2 - 4 dávky, podle toho co jdu trénovat a kolik mám času ;)
 
Před hrou ideálně 20, když maj někde jen po 50-ti, tak na rozehrávání kašlu....No ale na tréning je těch 50 zase dobrejch.
 
Mám to podobně asi jako většině co zatím psala. Před hrou 20 max 30 míčů. Více ani nevystřílím a případně někomu přenechám - rozuměj rovnou daruji konkrétní osobě a nebo množině osob, která s tímto souhlasí :)
Pokud trénuji odpaly, tak mi bohatě 2 košíky stačí - u nás je 40 míčů v košíku. Velmi ojediněle pokud jsem třeba něco zásadního měnil ve švihu jsem měl 3 košíky.
Takže asi tak :cool:
 
Pro mě jeden koš 40 či 50, pokud krátkou hru - tak jeden koš bohatě stačí, pokud dlouhou, tak dva. Pokud jdu před hrou - tak to není trénink, ale rozehrani a tam mi stačí 20 či 25.

Jinak - osobně bych považoval za velmi milý standard, kdyby v ceně fee byl automaticky ten malý koš (20/25) pro daný den. Teď tedy nemyslím jen Hoře, ale obecně. Nemyslím, že by to moc lidí využívalo - ale ta možnost by mi byla velmi příjemná. Nejde mi o těch pár korun, ale spíše o celkové pojetí, že ke každé hře by mělo patřit rozehrani = šance na lepší výsledek. Btw. samozřejmě že se nerozehrávám vždy. ;)
 
Upraveno:
Když mám čas, beru si před hrou dva košíky, tj 40 míčků. Když nemám čas (jsem závislá na MHD), jdu rovnou. Je to blbě, ale tak to mám. A když jdu jen na driving, tak mi vyhovuje, že jsou košíky po 20 kusech, protože si můžu vzít, na kolik mi stačí energie.
 
Pro mě jeden koš 40 či 50, pokud krátkou hru - tak jeden koš bohaté stačí, pokud dlouhou, tak dva. Pokud jdu před hrou - tak to není trénink, ale rozehrani a tam mi stačí 20 či 25.

Jinak - osobně bych považoval za velmi milý standard, kdyby v ceně fee byl automaticky ten malý koš (20/25) pro daný den. Teď tedy nemyslím jen Hoře, ale obecně. Nemyslím, že by to moc lidí využívalo - ale ta možnost by mi byla velmi příjemná. Nejde mi o těch pár korun, ale spíše o celkové pojetí, že ke každé hře by mělo patřit rozehrani = šance na lepší výsledek. Btw. samozřejmě že se nerozehrávám vždy. ;)
Kdyz hrajeme seniortour, tak jen na jednom hristi (Spillern) dostaneme jeden zeton zdarma na micky (asi 24 micku). Je to prijemny bonus, tech 25 bohate staci.

Vetsinou nestiham pred turnajem nebo hrou, tak v bagu mam vzdy nekolik vylovenych drivingovych micku, takze udelam zhruba 3 odpaly a utikam na prvni tee :):):)
 
Souhlasím s vštšinou
Před turnajem/hrou 20 stačí
Trénikově 80-100 proto bych rád zvolil na mašině počet kolik si vezmu 80 se mi zdá málo a 120 zase moc.
Proto bych rád na výdejníku navolil počet sám.
 
Nejraději mám košíky po 40ti míčkách. Před turnajem akorát(15 wedge, 10 středních želez, 5 dlouhých, 5 hybrid, 5 driver), na trénink x2 až x3 podle času.
 
Děkuji všem za odpovědi a pomoc! Nakonec jsem zvolil cestu menšího košíku (15 míčků/ 20 Kč) s tím, že před hrou to bude pro většinu lidí akorát (a nenaseru je tím, že musí koupi 50 míčů, které nepotřebují) a pro trénink je pak už na každém, zda si košíků vezme 3 nebo 7. To by mělo pokrýt potřeby většiny návštěvníků...
 
Ještě by mě zajímalo, lezou z toho automat nějaké statistiky? Resp kolik lidí průměrné bere míčů? Podle mě dost záleží na lokalite: poměr - trénujícich vs rozehravajicich se může být dost odlišný v Praze a v Hoře.
 
Ještě by mě zajímalo, lezou z toho automat nějaké statistiky? Resp kolik lidí průměrné bere míčů? Podle mě dost záleží na lokalite: poměr - trénujícich vs rozehravajicich se může být dost odlišný v Praze a v Hoře.
Určitě - vidím kolik kdo čerpá, respektive pokud bere přes svůj profil. Pokud bere za 20 Kč, tak to nerozliším...
 
Určitě - vidím kolik kdo čerpá, respektive pokud bere přes svůj profil. Pokud bere za 20 Kč, tak to nerozliším...

Je tam vidět u těch mincí časový otisk? Frekvence? Nebo pak jen počet dvacek v kelímku?
 
Je tam vidět u těch mincí časový otisk? Frekvence? Nebo pak jen počet dvacek v kelímku?
U každého vhození vím přesný čas...
 
Po 20 kusech mi to přijde optimální a každý si vezme kolik potřebuje. Nejhorší varianta před hrou je 50 kusů. To si skočím radši na chipping. Bohužel ne každý má takový prozákaznický přístup.
 
Idealne kose po 25, kde lze snadno vybrat jeden na rozehru, nebo vice na trenink. Tech 40-50 si lze pred hrou tak leda rozdelit se spoluhracem. Kdyz je automat na dvacky tak se mi libi 20 za 20,- v Podborankach, ale 15 za 20,- je taky ok. Spise si pred hrou koupim dva nez jeden a na trenink ctyri.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom