Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolik míčků spotřebujete za rok?

Kolik míčků spotřebujete za rok?

  • do 10

    Hlasy: 0 0,0%
  • 10 - 30

    Hlasy: 3 8,3%
  • 30 - 50

    Hlasy: 14 38,9%
  • 50 - 75

    Hlasy: 7 19,4%
  • 75 - 100

    Hlasy: 8 22,2%
  • 100 - 150

    Hlasy: 2 5,6%
  • 150 - 250

    Hlasy: 1 2,8%
  • nad 250

    Hlasy: 1 2,8%

  • Hlasovalo
    36
Pár minut.. :D

Lake.jpg


IMG_20200204_114120[1].jpg
 
Jedna věc je tahat míče z rybníku. Ale dle barvy těhle míčů je zjevné, žes je tahal odněkud uplně jinud![emoji90][emoji90][emoji90]
No, já pár takových vytáhl z tý louže na dvojce v Hořehledech [emoji6]
 
Když už hraji s jedním a tím samým míčem x-té kolo, si ho prohlížím a říkám si , tak otlučený, tolik šrámů,neměním a ouha v tu chvíli i když vidím kam dopadl, tak se mi někam schoval, jdu ho hledat a říkám si ,když ho nevidím hned, pěkně ses schoval, koukáš se na mne a směješ se mi, že tě nevidím. Dvakrát projdu trasu možného dopadu , když ho nenajdu a najdu jiný, už ho nehledám a říkám si jeden vzal druhý dal ( myšleno míček), poděkuji mu za pěknou hru , vracím se na místo odpalu a hraji dál, samo, připíši si trestnou.
já mu říkám: nezasloužíš si být v mém bagu!
 
Děkuju všem za názory.
Nevím, jestli vidíte výsledky, tak pro jistotu píšu zjednodušeně
- 40% je 30 - 50 míčků
- 20% je 50 - 75 míčků
- 20% je 75 - 100 míčků

To jde, zkusím první stovku, jak dlouho vydrží 😉.
Sakra, už se těším na venkovní sezónu.
 
Jako ja ztracim pomerne dost. Ikdyz se to lepsi. Obcas hraju hriste ani ne na pocet bodu, ale kolik jsem ztratil micku. Samozrejme v opacnem gardu, cim mene micku ztracenych tim lepe :D Ale pouzivam porad stejny micky Srixon AD 333. Jednak jsou mi prijemny na hru, za dalsi ho vzdycky bezpecne poznam a taky si ho vic vazim. Jinak receno, kdyz hraju nalezence, tak me moc nezalezi jestli ho ztratim, kdezto s myma se vic snazim. A s tim poznanim... Jsem blazen, takze jsem je nakoupil ve velkem a nechal si na ne vytisknout logo a jmeno, takze jsou nezamenitelne :D A kdyz nahodou vezmu do ruky nalezence, tak pri nalezu nejsem schopen na 100% rict ze je muj :D A taky (a beru ze to je spis s mym HCP psychika) jsem u nalezence mel pocit, ze kazdy se chova jinak a svadel jsem to na ne :)
 
Samozřejmě to nemám spočítané, ale pokud bych to vzal, tak, že hraji cca 40 hřišť ročně a průměrně nechám na hřišti 2 míče, tak jsem v kategorii 75-100 míčů /rok :( Na druhou stranu jich cca stejné množství najdu, tak to není tak hrozné :)
 
Musím říci, že mě nalezenci nevadí, ba naopak...a čím hnusnější, tím déle se mne drží:D:D:D Moje oblíbené růžové míčky beru jen na turnaje a pak jich lituji... Mám dozen nových růžových Callaway, matných...jsou tak krásný, že s nimi asi ani hrát nebudu.:)
 
Musím říci, že mě nalezenci nevadí, ba naopak...a čím hnusnější, tím déle se mne drží:D:D:D Moje oblíbené růžové míčky beru jen na turnaje a pak jich lituji... Mám dozen nových růžových Callaway, matných...jsou tak krásný, že s nimi asi ani hrát nebudu.:)
Dobrý "cm", Ti pomůže především proti ztrácení míčů.
 
Moc míčků jsem nikdy nenašel.

Hraju lakeballs a vždycky si je pamatuju, poznám. Před hrou si vyberu jeden a druhý do kapsy. Většinou mi jeden vydrží dlouho (v rámci jedné hry. Jeden mi vydržel cca 30 jamek). Potom narazím na jamku, kde pošlu 3 nikam do.... a pak mi zase dlouho vydrží jeden = hrdina.
 
Musím říci, že mě nalezenci nevadí, ba naopak...a čím hnusnější, tím déle se mne drží:D:D:D Moje oblíbené růžové míčky beru jen na turnaje a pak jich lituji... Mám dozen nových růžových Callaway, matných...jsou tak krásný, že s nimi asi ani hrát nebudu.:)
Také mam tyto růžové matné Callaway, ale nehraji s nimi. Říkám jim “sváteční”
 
hlasoval jsem 50 - 75 za rok …, vzhledem ke 140 hrám (x 18 jamek), mi to vychází cca 0,5 míče na 18 jamek … 4 x obejdu hřiště s jedním, a pak jednou ztratím 4 … šak to znáte :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom