Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolik míčků spotřebujete za rok?

Kolik míčků spotřebujete za rok?

  • do 10

    Hlasy: 0 0,0%
  • 10 - 30

    Hlasy: 3 8,3%
  • 30 - 50

    Hlasy: 14 38,9%
  • 50 - 75

    Hlasy: 7 19,4%
  • 75 - 100

    Hlasy: 8 22,2%
  • 100 - 150

    Hlasy: 2 5,6%
  • 150 - 250

    Hlasy: 1 2,8%
  • nad 250

    Hlasy: 1 2,8%

  • Hlasovalo
    36

Jirka 4

Aktivní člen
HI (HCP)
28
Ahoj,

už se těším na svojí první celou sezonu.

Od září do prosince se mi podařilo "spotřebovat" cca 70 míčků. Na hřiště chodím cca 2x týdně (no, budu se snažit vícekrát).

Už se nemůžu dočkat na hřiště (dobře, včera, dneska by to šlo). Při mojí spotřebě mi stačí lakeballs.

Kolik jich máte za rok? Abych si udělal představu, jestli rovnou před sezonou nakoupit 500 míčků a mít klid.
 
500 nekupuj. Kup si sto hraných a uvidíš. Zabírá to docela místo a je to tak nějak nehezký se v tom hrabat... A za čtvrt sezóny nebo půl, podle toho, jak ti to půjde se zařídíš dal. Co pak s 300 míčky? Starost navíc.

Cílem je hrát jedním míčkem. :)
 
Tak na tu anketu koukám a přemýšlím a nevím...ale je to asi nějaký hrozný číslo...a myslím, že stovka míčků to asi bude..., když vím kolik jsem koupila použitých, barevných, nějaký dozen nových z Decathlonu, Crivit z Lidlu. No to je ale hrozný! :eek: :D :D S tím budu muset něco udělat. :cool::D:D:D
 
No já ti tu statistiku trochu nabourám, protože z logických důvodů míčky nekupuju a většinou ani nehledám. Takže nejsou výjimkou situace, kdy stojím s @requo a @honza62 na černých odpalištích 18. jamky v Kynžvartu a zkouším to těch 250 m přes vodu napálit. A ve vodě tak nenávratně a postupně mizí všechna nová provéčka, která jsem pro tuto příležitost vyhrál týden předem v nějakém turnaji, tak i všechny ostatní míče co jsem v bagu měl. Ponechme stranou to, že mi dva výše zmínění schválně na 17. jamce řekli špatnou vzdálenost a zcela bezostyšně mne připravili o první HOLE IN ONE v životě, tudíž je mé duševní rozpoložení naladěno někam mezi absolutní šílenství a totální apatii. Matně si vybavuji, že jsem tu jamku nedohrál, protože jsem neměl čím:-D.
 
Když už hraji s jedním a tím samým míčem x-té kolo, si ho prohlížím a říkám si , tak otlučený, tolik šrámů,neměním a ouha v tu chvíli i když vidím kam dopadl, tak se mi někam schoval, jdu ho hledat a říkám si ,když ho nevidím hned, pěkně ses schoval, koukáš se na mne a směješ se mi, že tě nevidím. Dvakrát projdu trasu možného dopadu , když ho nenajdu a najdu jiný, už ho nehledám a říkám si jeden vzal druhý dal ( myšleno míček), poděkuji mu za pěknou hru , vracím se na místo odpalu a hraji dál, samo, připíši si trestnou.
 
Vůbec nemám tušení, mě míčky přibývají.. Samozřejmě něco ztratím, ale jak se pořád motám po hřišti, tak jich daleko víc najdu.. Takže míčky mám v bagu, v autě, v garáži, nedávno jsem zjistil že jsem jich asi dvacet pohodil v kůlně neumytých.. Imho nebudu zakládat nové téma, jak se snažíte vyčistit nalezence, nebo spíše vylovence.? Mě se nejvíc osvědčil přípravek do koupelny na rez a vodní kámen, nastříkám, nechám chvíli odpočinout a jdou krásně umýt.. :)
 
Imho nebudu zakládat nové téma, jak se snažíte vyčistit nalezence, nebo spíše vylovence.?

Umeju je v myčce na drivingový míče:-D.
 
presne to delam taky :D jen ty zazrany pak musim jeste rucne
Kdy jsi hrál naposledy s nalezencem, byť krásně umytým????
Raději nahlaš, kolik jsi za sezonu ztratil míčů... 2 nebo 3? určitě to v evidenci máš.:D
 
Ty co jsou dýl ve vodě tak z nich myčka nevezme ten rez..

1. Nemám lovítko.
2. Rez má na sobě mít max auto nebo kolo. Má-li ji na sobě míček, je s ním něco hrubě v nepořádku!:-D
 
Kdy jsi hrál naposledy s nalezencem, byť krásně umytým????
krom turnaju vzdycky :)
 
Vůbec nemám tušení, mě míčky přibývají.. Samozřejmě něco ztratím, ale jak se pořád motám po hřišti, tak jich daleko víc najdu.. Takže míčky mám v bagu, v autě, v garáži, nedávno jsem zjistil že jsem jich asi dvacet pohodil v kůlně neumytých.. Imho nebudu zakládat nové téma, jak se snažíte vyčistit nalezence, nebo spíše vylovence.? Mě se nejvíc osvědčil přípravek do koupelny na rez a vodní kámen, nastříkám, nechám chvíli odpočinout a jdou krásně umýt.. :)
Vzpomínám, že tu kdosi kdysi zmínil myčku na nádobí 😉
 
Já je dám dětem, dostanou větší kartáčky a umyvadlo a mýdlo.

Míčky krásně čistý, jenom žena potom nadává, že je špinavé umyvadlo. A samozřejmě musím odevzdat desátek dětem
 
Po nalezení , nebo vylovení jsem dostal tip míček očistit o sestřižený trávník a ono to funguje, jen je dobré mít trochu vody a před tím míček namočit, co nejde tak do kýble s trochou savočističe( SAVOGLANC) a kartáček.
 
Po nalezení , nebo vylovení jsem dostal tip míček očistit o sestřižený trávník a ono to funguje, jen je dobré mít trochu vody a před tím míček namočit, co nejde tak do kýble s trochou savočističe( SAVOGLANC) a kartáček.
samo ti muze rozezrat plast, odstanovac vodniho kamene je lepsi
 
samo ti muze rozezrat plast, odstanovac vodniho kamene je lepsi
Savo v koncentraci prodávaných čističů plasty rozežrat nemůže, max pomůže vybělit a odstranit nečistoty z porů( čističe plísní aj) a pokud to naruší odolný několikanásobný ochranný nástřik míče tak to už je míček po smrti a hra s ním je velice záludná , drolí se a rád praská. Jinak to je moje zkušenost, tvá je s odstraňovačem vodního kamene, třeba bude obé dobře .
 
2. Rez má na sobě mít max auto nebo kolo. Má-li ji na sobě míček, je s ním něco hrubě v nepořádku!:-D
Ty abys neměl nějaký nejapný poznámky..:D

Myslím toto:

Lake.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom