Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolik míčků máte právě teď ve svém autě (mimo bag)?

Kolik míčků máte právě teď ve svém autě (mimo bag)?


  • Hlasovalo
    21

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jednoduchá anketní otázka, kolik máte právě teď míčků v autě? Ty co jsou v bagu/vozíku v autě, se nepočítají. Prostě různé míčky, zastrkané v přihrádce, v kufru atp.

Rozvést v diskusi vítáno!
 
V autě rozhodně 0 :D. V bagu jich mám jen 40-50, takže by pak na hřišti takovej zatoulanec mohl snadno scházet :D.
Jó kdyby ses zeptal na trávu, tak tý mám v autě snad většinu denní nadílky ze sekání na hřišti... :rolleyes:

P.S. jednou v parném létě jsem vezl asi 4 míčky typu ProV1x a Chrome soft na palubní desce... Umíte si předstsvit ten zmar, když je neztratíte na hřišti, ale skrz otevřené okno v ostré zatáčce Pražského provozu? :confused:
 
Upraveno:
Já právě teď šest. Míčků. Tři v tašce na boty, dva v přihrádce, a jeden jsem našel schovaný pod dětskou sedačkou. Hm. O těch v tašce na boty jsem věděl, o těch ostatních ne. :)
 
Nic. Protože jsem musela vyklidit auto když jsem vezla rodinu na letiště. :oops:
 
V autě rozhodně 0 :D. V bagu jich mám jen 40-50, takže by pak na hřišti takovej zatoulanec mohl snadno scházet :D.
Jó kdyby ses zeptal na trávu, tak tý mám v autě snad většinu denní nadílky ze sekání na hřišti... :rolleyes:

P.S. jednou v parném létě jsem vezl asi 4 míčky typu ProV1x a Chrome soft na palubní desce... Umíte si předstsvit ten zmar, když je neztratíte na hřišti, ale skrz otevřené okno v ostré zatáčce Pražského provozu? :confused:

Maro, jak se ti to taha na zadech ? Myslim bag s 50 balonama ? I clikgear musi funet jak lokomotiva .....
 
Maro, jak se ti to taha na zadech ? Myslim bag s 50 balonama ? I clikgear musi funet jak lokomotiva .....
Zkusim je schvalne zejtra prepocitat, jestli nekecam :D. Taky uz jsem na vozejku (CaddyteK EZ Lite) musel vymenit plastovej drzak, co ho drzel pohromade :(. A ano, ja vetsinou docela funim a otiram pot - vzdycky si rikam, proc se sakra tak potim o_O, myslis, ze za to jako muze takovahle malickost? :eek:
Na zada mam pencil bag, kam jsem minule narval 7 holi, 5 micku, par tycek a mobil - to bys neveril, prislo mi, ze snad ani nemam nic na zadech :D
 
Zkusim je schvalne zejtra prepocitat, jestli nekecam :D. Taky uz jsem na vozejku (CaddyteK EZ Lite) musel vymenit plastovej drzak, co ho drzel pohromade :(. A ano, ja vetsinou docela funim a otiram pot - vzdycky si rikam, proc se sakra tak potim o_O, myslis, ze za to jako muze takovahle malickost? :eek:
Na zada mam pencil bag, kam jsem minule narval 7 holi, 5 micku, par tycek a mobil - to bys neveril, prislo mi, ze snad ani nemam nic na zadech :D

No já v bagu tahám tak 8 balonků. Obvykle tedy na zádech. Když nejdu s dětmi, jinak musím vzít vozejk.
Kam bych ty svačinky, pití a dobrůtky, pár dětských holí asi tak dal ?
Sladkostí taky plno - za hezký rány :) ... pro děti.
 
No já v bagu tahám tak 8 balonků. Obvykle tedy na zádech. Když nejdu s dětmi, jinak musím vzít vozejk.
Kam bych ty svačinky, pití a dobrůtky, pár dětských holí asi tak dal ?
Sladkostí taky plno - za hezký rány :) ... pro děti.
Nedalo mi to a rovnou jsem je došel spočítat.
Ehm... Tak jsem kecal :oops: - aktuálně mám v bagu 59 balónů a to jsem dneska 2 ztratil :D. To jasně ukazuje, jaký příště zahraju skóre :cool:
 
Nedalo mi to a rovnou jsem je došel spočítat.
Ehm... Tak jsem kecal :oops: - aktuálně mám v bagu 59 balónů a to jsem dneska 2 ztratil :D. To jasně ukazuje, jaký příště zahraju skóre :cool:
Hezký, skoro 3 kila váhy jen v míčcích:D
 
Nedalo mi to a rovnou jsem je došel spočítat.
Ehm... Tak jsem kecal :oops: - aktuálně mám v bagu 59 balónů a to jsem dneska 2 ztratil :D. To jasně ukazuje, jaký příště zahraju skóre :cool:

Tohle přesně potvrzuje mojí myšlenku, že velké bagy jsou zbytečné, protože stejně nikdo neví, co v nich má. K čemu proboha 50 míčků? To zásobuješ celý turnaj? :) Proč to nenecháš alespoň v tom autě?
 
V autě jeden, v bagu asi 30.
Pro rejpaly - když mám v bagu spoustu míčů, neztratím při hře žádný. Když málo, ztratím sedm jako o víkendu na Hluboké..
 
V malém co nosím, tak 6-8 a turnajovém 6 nových a cca 5 směsky co většinou najdu. Někteří co znám, jsou schopni si po turnaji evropské tůry udělat zásobu Provéček na zbytek sezóny.:D
 
V malém co nosím, tak 6-8 a turnajovém 6 nových a cca 5 směsky co většinou najdu. Někteří co znám, jsou schopni si po turnaji evropské tůry udělat zásobu Provéček na zbytek sezóny.:D
znam je take?? par provecek by se hodilo :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom