Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolik máte doma svých golfových holí?

Kolik máte doma golfových holí?

  • Ani jednu

    Hlasy: 0 0,0%
  • 1 - 7

    Hlasy: 0 0,0%
  • 8 - 13

    Hlasy: 3 16,7%
  • 14

    Hlasy: 2 11,1%
  • 14 - 20

    Hlasy: 6 33,3%
  • 20 - 30

    Hlasy: 3 16,7%
  • Hrozně moc!

    Hlasy: 4 22,2%

  • Hlasovalo
    18

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jste sběratel, nebo minimalista? Počítají se pouze vaše hole, nikoli dalších členů rodiny. Prostě hole, se kterými můžete hrát vy. Raritní kousky, sbírka, staré kousky na stěně, prostě všechno. :)

Když do vlákna přidáte, kolik holí máte jako domáctnost, tak taky dobrý!
 
Hlasoval jsem sice pro 14, ale ke hře mám 13 holí. K tomu jedno staré dřevo, které jsem koupil už dávno s tím, ze bude viset na stěně. Ale nikde se mi nelíbí, tak je schované v komoře :)
 
13 v bagu a jeden stary hybrid doma, loft 16 :D kdyby nekdo chtel, venuji :D
 
Tak pro me prekvapive zbyla kategorie posledni: hrozne moc.
Vetsinou mam 2-4 komplet sady pro sebe (stabilne mam minimalne velky a maly set), 1-2 pro zenu, a pro deti mam tusim 4 - nakoupeno do zasoby dle veku... prvni dcera meni konfekcni velikost kazde 2 mesice a druha dcera je Phil Mickelson... :)
K tomu spousta zbytku...

Stabilne hraji s plnym poctem, nezridka na hriste nosim vice neb proste zkousim. Prosim neberte mi to, ja vim, ze to holema neni!! :D

Raritni kousky moc nemam... mel jsem doma velmi zachovale puvodni zelezna dreva od TaylorMade, nejakou 1i a 2i... a sbirku Bettiku. Ale nejak jsem to vse nakonec dal pryc, mam malej byt. :D
 
Sběratel..:):):). Rarita žádná, zatím... Donutil jsi mě udělat inventuru.. 42 kousků..:):):)
Sbírka.jpg
 
Sběratel..:):):). Rarita žádná, zatím... Donutil jsi mě udělat inventuru.. 42 kousků..:):):)Zobrazit přílohu 3136
A to si vážně s @jan pamatujete s kterou holí se vám jak hraje a berete si je dle toho na hřiště nebo jste opravdu jen sběratelé? Krom toho skladovacího mista v bytě si nedokážu představit výběr při cestě na hřiště :up:
 
26holí, ale reálně na hru je aktuálně jen 6kousků... dalších 6 kousků čeká na přegripování a prodloužení (s nimi ještě nehraju) a 13kousků už vyřazeno leží ladem (s nima už nehraju), protože je to můj začátečnickej set s kterým jsem původně začínal a teďka čeká co s ním bude (buď to budu půjčovat mamce - tvářila se, že to taky zkusí, nebo kamarádovi - tvářil se, že to taky zkusí a nebo bazar - tam se zatím nikdo nijak netváří:) ).
 
A to si vážně s @jan pamatujete s kterou holí se vám jak hraje a berete si je dle toho na hřiště nebo jste opravdu jen sběratelé? Krom toho skladovacího mista v bytě si nedokážu představit výběr při cestě na hřiště :up:
Ono i kdyz mam doma harampadi hodne, set je celkem stabilni. Koupim set, dam dve rany a poslu dal.
Spise si to zkousim a experimentuji. Jinak pocit z hole si celkem pamatuji. Nicmene u me to beztak ma pramaly vliv na score. :)
 
Tak pro me prekvapive zbyla kategorie posledni: hrozne moc.
Vetsinou mam 2-4 komplet sady pro sebe (stabilne mam minimalne velky a maly set), 1-2 pro zenu, a pro deti mam tusim 4 - nakoupeno do zasoby dle veku... prvni dcera meni konfekcni velikost kazde 2 mesice a druha dcera je Phil Mickelson... :)
K tomu spousta zbytku...

Stabilne hraji s plnym poctem, nezridka na hriste nosim vice neb proste zkousim. Prosim neberte mi to, ja vim, ze to holema neni!! :D

Raritni kousky moc nemam... mel jsem doma velmi zachovale puvodni zelezna dreva od TaylorMade, nejakou 1i a 2i... a sbirku Bettiku. Ale nejak jsem to vse nakonec dal pryc, mam malej byt. :D

to znamena ze mas prebytek dětských levych holi?
 
Samozřejmě je veškerá špatná hra holema, tudíž je nutné mít nepřeberné množství a hned to napravit výměnou...:D:D:D. Kecám, celou sezonu jsem letos poprvé odehrál jedněma železama, ale kdyby nevzniklo vlákno tak ani nevím kolik toho mám... Občas něco koupím,samo bazar, a nějak zapomínám prodávat..:):):)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
3x set želez, driver s dvěma shaftama, dvě dřeva, dva hybridy, dva puttery.
Mám nákupní stopstav, nejdřív musí jeden ze setů pryč :)
 
to znamena ze mas prebytek dětských levych holi?
Nemam. Mladsi levanda je uplne malinka, takze zatim valci prvni setik :)
 
V bagu 14 holí. V garáži postupně vyřazovaných přibližně 20 holí. Dále sbírám historické Hickory hole, kterých mám pověšeno v kanceláři 22.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom