Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolik jste ochotni zaplatit za fee na hřišti v ČR?

Kolik jste ochotni zaplatit za fee na hřišti v ČR?


  • Hlasovalo
    29

Klok

Guru fóra
Jméno
Tomáš
Klub
CGCPR, GCAUS
HI (HCP)
5,6
Zajímalo by mě, kolik jsou ochotni jamkaři zaplatit peněz na top hřišti v ČR o víkendu - jako např. za Albatros, Čeladná, Kaskáda apod.
Reaguji tím na "přemrštěné" ceny v některých resortech, ne každý dosáhne na podpultovou cenu za fee
  • do 1000 Kč
  • do 1400 Kč
  • do 1800 Kč
  • více
?
 
Upraveno moderátorem:
Nad 1000 Kč se v ČR už hodně rozmýšlím. Musí k tomu být důvod - ještě jsem tam nebyl, mám cestu kolem, půjde se mnou dobrá parta lidí. Případně v rámci dovolené někde poblíž. S rodinou v podstatě už vůbec (2-3x plné fee + prcek). Opakovaně a pravidelně - ne.

Kouknu, jaké jsou kde slevy, případně jestli někdo s kamarádů nemá voucher případně možnost levnější hry. Sice mě to vůči resortům mrzí - že si tolik nevydělají, ale u těch drahých je mi to vlastně jedno. Předpokládám, že tam to mají dobře spočítané, aby jim to dlouhodobě vycházelo. Takže nějak za mě tak.
 
Upraveno:
Také nejsem ochoten platit víc jak 1000,- za hru.
Mám to obdobně jako @requo
 
Přidám se k Michalovi, sama za sebe do 1.000,- Kč a ještě to musí být výjimečná situace jako třeba když jsem k narozeninám dostala pobyt na Kaskádě a v kasičce příspěvek na fee ( i tak se manželovi dělalo nevolno z té sumy za tři dny hraní). Celá rodina vůbec, protože za cenu plných 4 fee bychom mohli mít klidně týden dovolené. Prostě je to tak.
 
Řekněte upřímně , při svižné hře s max soustředěním na každý úder jste s to sledovat kontinuálně krajinu a okolí? Pokud jde flajt za flajtem plně obsazen a k tomu prudivý Marshall , tak na to na jakém hřišti hrajete máte tak max čas sledovat okolí , krajinu pouze, když se to sekne a to už je tu ten pruďas a už to řeší. Takže až po hře a to jste tak unavení a“ nasraní” tím pruďasem, že jste rádi, že jste vypadli.
Proto taky dražší pouze jednou a to ještě tam musí byt volno, abych si to hřiště mohl užít a na jen proběhnout, viz výše.
Cena do 1TK je akorát, jinak Vouchery a slevy.
 
Proto taky dražší pouze jednou a to ještě tam musí byt volno, abych si to hřiště mohl užít a na jen proběhnout, viz výše.

Hezké a klidné okolí je bonus. Pro krásná panoramata se toho na mé úrovni hry musí sejít mnohé - počasí, povedené rány, klid na hřišti, dobrý flajt atd. Pro mě hřiště s vyšší cenou znamená, že očekávám především vysokou kvalitu hřiště, herních ploch, případně i příjemný personál, srozumitelná navigace atd.. prostě cítím se tam cele dobře. Je mi občas smutno, když vím, že tohle všechno splní některé devítky, nebo 18tky, které řeší pár lidí od rána do večera a nesplňují pak fabriky, kde viditelně ty prachy jsou a mraky personálu taky. Okolí klidně ať je město, ropné věže, dálnice. Jasně, lepší, kdyby to byla panenská příroda - ale to je něco, co vím dopředu a prostě se na to připravím a neočekávám, resp. nemám případné zklamání v tomto spojeno "s cenou", minimálně to myslím není pro mě ten hlavní důvod, proč bych tam příště nejel.

Takže za sebe: vyšší cena = vyšší standard nabízených služeb, které může resort ovlivnit. Jsem pak mnohem kritičtějši k tomu, pokud toto mé očekávání je zklamáno.
 
snad si toto vlákno prečtou i zástupci zmíněných dražších resortů, cestou je podle mě happy hours v době kdy nebývá hřiště plně vytížené - což je např. ve Slavkově
 
snad si toto vlákno prečtou i zástupci zmíněných dražších resortů, cestou je podle mě happy hours v době kdy nebývá hřiště plně vytížené - což je např. ve Slavkově

Neni, vubec nic se zavedenim happy hours nezmeni. Sleva neni vychodisko. Je potreba si zajistit dostatek klientely, ktera moje produkty chce za cenu, kterou uznam za odpovidajici. Pokud to nedokazu, musim upravit nabidku, nikoliv cenu.
 
Neni, vubec nic se zavedenim happy hours nezmeni. Sleva neni vychodisko. Je potreba si zajistit dostatek klientely, ktera moje produkty chce za cenu, kterou uznam za odpovidajici. Pokud to nedokazu, musim upravit nabidku, nikoliv cenu.
On ten marketingový mix musí počítat i se spádovostí a velikostí potenciální cílové skupiny.
 
Nekde ve vlaknach jsem videl, ze vetsina hraje za uplne jine ceny nez na webu (myslim tim mensi :):) ) tak furt premyslim jak je to mozne a ted vidim takovou anketu
u mne je tak max 1200 na turnaj, pak uz premyslim ci jo ci ne
 
Pokud hraju hřiště, co mi chybí do sbírky odehraných hřišť, na cenu nekoukam ("rekord" mám cca 4 tisíce za fíčko).
V Čechách považuji ferovou cenu do 1200 za 18ku. A na "rodinných" devitkach rád zaplatím plné fíčko, i kdyby bylo dané hřiště v nějakém virtuálu...
 
Pokud hraju hřiště, co mi chybí do sbírky odehraných hřišť, na cenu nekoukam ("rekord" mám cca 4 tisíce za fíčko).
V Čechách považuji ferovou cenu do 1200 za 18ku. A na "rodinných" devitkach rád zaplatím plné fíčko, i kdyby bylo dané hřiště v nějakém virtuálu...
4000 u nas nebo ve svete??
 
Ve světě...u nás je tuším max 3000 Karlštejn...
pak jde o to, za kolik a jak se dostanes na Casa Serenu :)
 
Zaplatim kolik maji v ceniku. Ale o vikendu na hristich co jsou v zadani je to 1,800. Nechodim kazdy vikend, tak kdyz chci jit hrat tak to zaplatim. Ale optimalni cena to pro me neni. Ta je kolem 1,000
 
Pokud budu top hriste hrat kazdy vikend, tak treba me to poleze dost do penez. Ale pokud to beru tak ze si dam pri dovolene treba Marianky, Ypsilonku, nebo Ostravici, tak tech treba 1500-1700 jsem ochoten dat a preziju to (teda pokud bude hriste v pekne kondici).
 
Pokud budu top hriste hrat kazdy vikend, tak treba me to poleze dost do penez. Ale pokud to beru tak ze si dam pri dovolene treba Marianky, Ypsilonku, nebo Ostravici, tak tech treba 1500-1700 jsem ochoten dat a preziju to (teda pokud bude hriste v pekne kondici).
jo, přesně!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom