Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolik jamek je pro vás tak akorát?

Kolik jamek je pro vás tak akorát?

  • 9

    Hlasy: 2 16,7%
  • 12

    Hlasy: 2 16,7%
  • 18

    Hlasy: 8 66,7%
  • více

    Hlasy: 1 8,3%

  • Hlasovalo
    12

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Myšleno pěšmo, pro pravidelnou hru.
  • 9
  • 12
  • 18
  • více
 
Ideální počet je, dokud nepadnu :D
18 je taková tradiční, 9 před/po práci super, v záchvatech šílenosti i hooodně jamek, nejvíce mám 42 jamek pěsky za den (6Kšírovka+9Radíkov+18Ostravice+9Hukvaldy)
a 45 na buggy (Panorama-Kácov 2xF+2xM+1xR)
 
Popravdě mi 18 jamek stačí, ale mám pocit, že druhá devítka mi jde vždy lépe, ikdyž se předtím rozhraju na drivingu. Takže bych zvládl i další devítku. Ale nějak na to pak už není příležitost, chuť a čas....
 
18 mi staci tez... ale nejlepsi je 18 a pak trebas nejaka akademie. :)
Nicmene casova realita je, ze davam hlavne 9, abych minimalizoval casovy dopad na moje holky. :)
Rano na 7:00 teetime, v 9:30 doma na snidani.
 
18 jamek mi připadá normální a někdy bych klidně dal i více. 9 jamek už dnes nechodím. Někdy jsem schopen odehrát klidně i 36 jamek. To třeba když hrajeme místní Ryder cup. Na "soustředění" hrajeme ráno 4 jamky před snídaní. Pak standardních 18 jamek a odpoledne třeba dalších 6 jamek a to 3-4 dny za sebou. Kupodivu tělo si tak nějak zvykne a po příjezdu domů bych byl schopen jít hrát klidně i další den. To vše pěšky s manuálním vozíkem.
 
Pro mně na to neexistuje odpověď.. Teď jsi jdu dát devítku a budu spokojenej, v létě by mi nestačila, spokojenej bych byl s osmnáctkou... A když jsou ty nejdelší dny tak si vezmu káru a dám si 36 a pořád mně to baví...:):):)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
18 je akorát.......jednou jsem zkusil pěšky 36 v jeden den (Kuňku a Bohdaneč), a nebyl to úplně dobrej nápad....na druhý devítce v Bohdanči už jsem toho měl plný kecky.....Ani s hrou dva dny po sobě nemám ty nejlepší zkušenosti....
 
Akorát je 27, 36 to už je moc
 
Jak bych to... Vícehru jsem si otestovala poprvé na Kuňce s váma. V pátek osmnáctka pohoda, v sobotu ke konci osmnáctky, i díky stresu ze zpoždění, pocit, že v neděli to nedám. V neděli devítka, a nejlepší pocit i hra za celý víkend. Tak nějak nevím. :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom