Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kolik holí nosíte v bagu a proč?

Kolik holí nosíte v bagu a proč?


  • Hlasovalo
    30
Musela jsem si to spočítat - driver, fw, hybrid (Cobra), 7,8,9, PW, SW ( wilson), putter (wilson), wedge (wilson), chipper.
 
Ještě upřesnění proč se používá.. Standardně jsou železa odstupňována po 4-6°, kdežto mezi PW a SW může být rozdíl i 14°, tím logicky vzniká velká mezera mezi vzdálenostmi při plném švihu.. M.j AW moje nejoblíbenější hůl na chip..
Moje taky :)
 
jo, takže já mám zatím v bagu přesně tu mezeru!
zeptám se @Martin73 jestli tu hůl nemá a nepůjčil by mi ji vyzkoušet 🤔
Ano,mám na půjčení 48,52,54,56 a 60.Jsou to různé typy s odlišným použitím,ale se všemi se dá v pohodě zahrát chip i pitch.;)
 
Putter, sw 56, 52, PW, i9,8,7,6, w 4-5, driver. A
Cobra King F7 Silver ladies hybrid, LRH, 5H-6H, 25-28 ještě v igelitu - od předvánoc. ;)
 
Ano,mám na půjčení 48,52,54,56 a 60.Jsou to různé typy s odlišným použitím,ale se všemi se dá v pohodě zahrát chip i pitch.;)
díky moc :up:vyzkoušela bych, až se sejdeme na spolhře :)
AW od @karlos určitě beru 😇 mě hrozně padla do oka 😍
 
Začínal jsem s půlsetem,tedy 6 holí a teď v zimě se k tomu občas vracím : Fw,5,7,9,54,Pt.
Pak jsem si na dlouho složil set z 9 holí a na bogie golf to bohatě stačilo : Fw,5,6,7,8,9,Pw,54,Pt.
Nastal čas hrát grýny v regulaci a na řadu přišel tedy Driver, a set 12 holí : Dr,Fw,Hy,5,6,7,8,9,Pw,54,60,Pt.
 
Upraveno:
Začínal jsem s půlsetem,tedy 6 holí a teď v zimě se k tomu občas vracím : Fw,5,7,9,54,Pt.
Pak jsem si na dlouho složil set z 9 holí a na bogie golf to bohatě stačilo : Fw,5,6,7,8,9,Pw,54,Pt.
Byl čas hrát i grýny v regulaci a na řadu přišel tedy Driver, tedy set 12 holí : Dr,Fw,Hy,5,6,7,8,9,Pw,54,60,Pt.
a jakéže to máš to FW (3?)
 
Ja nosim v bagu 14 holi. Casto zcela zbytecne :)Tak trochu navic mam puvodni hul ze setu TM -SW, proste proto, ze nechci zbyle wedge nicit v bunkru. Pak mam casto zbytecne zeleza 5. Neumim s tim poradne zahrat, takze jsem misto toho hral hybridem, lehkou ranu.
 
Callaway Razr Fw5 -loft 18 pro lepší vzletový úhel.
Vysvětlím to asi takhle,je to velmi individuální a jelikož mám Driver s loftem 10,5 a vzletový úhel se snažím trefovat co nejvyšší,
odhadem 14°,tak na Fw3 loft 15 nezbylo místo,navíc ji bylo pro mě těžké z ferveje trefit./Driver 10,5°+Fw5 18°+Hybrid 22°+ 5ž 26° atd./
 
Upraveno:
nosím "14" holí, resp. 13 holí + lovítko (= jediná hůl, která mi vydělává peníze)

putter
driver
hybrid 17 a hybrid 21
PW, 9i, 8i, 7i, 6i, 5i
wedge 56, 52, 49
 
... lovítko (= jediná hůl, která mi vydělává peníze)
Tak pozor na „amatérský status” 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom