Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kniha "Jak na golf" - Leoš Kopecký

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dostal jsem tip na knížku, tak pastuju foto. Aktuálně kniha k dosažení v různých krámech, cena cca 45-60 Kč, dříve v roce 2014 to píše cenu kolem 200 stovek. Nakladatelství Cpress.

jak-na-golf.jpg

A tohle se mi líbilo moc. :)

8772eeb6-e3f8-4998-a2a1-7d9fa823961e.jpg
 
Vtipne to je, ale imho blbost k pohledani... :)
 
Dostal jsem tip na knížku, tak pastuju foto. Aktuálně kniha k dosažení v různých krámech, cena cca 45-60 Kč, dříve v roce 2014 to píše cenu kolem 200 stovek. Nakladatelství Cpress.

Zobrazit přílohu 7325

A tohle se mi líbilo moc. :)

Zobrazit přílohu 7326

Proč? Já mám docela obdobnou zkušenost, konkrétně s tímto:

---
...a tak se jednou setkáte s opravdovými milovníky hry, gentlemany, dámami a legendami a vzápětí narazíte na stejném hřišti na neuvěřitelného snoba a omezence.
---

I když bych to neomezoval jen na hráče, jako spíše na celé golfové prostředí. Je až neuvěřitelné, jaký mix lidí to je. Naštěstí jsem já osobně jsem zaměřen spíše na tu hobby úroveň - možná o to větší šok, jak to vypadá, když se snaží o luxus a jaké charaktery pak taková akce přitahuje. :)
 
Ja jsem narazel na ten posledni bold odstavec... mozna by se lidi meli starat vice o sebe.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom