Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Klára Spilková – Ohlédnutí za rokem 2021 a plány na sezonu 2022

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Klára Spilková – Ohlédnutí za rokem 2021 a plány na sezonu 2022 (Golf.cz)

Jako jednu ze svých lepších sezon vidí Klára Spilková rok 2021, byť si závěr představovala jinak. Profesionálka, která znovu obhájila titul Golfistka roku v anketě ČGF, chce v roce 2022 hrát převážně ve Spojených státech, ale myslí rovněž na evropské turnaje.

„Sezona 2021 byla určitě lepší než ta předchozí, už jen kvůli tomu, že jsme mohly cestovat a hrát turnaje. Umístila jsem se dvakrát v top 20 na LPGA, což je pro mě zatím nejlepší bilance. Nejvýznamnějším momentem roku byla účast na olympijských hrát v Tokiu,“
řekla Klára. „Vylepšila jsem tam svůj výsledek z Ria de Janeira 2016 a vzhledem k podmínkám jsem s 23. místem velmi spokojená, navíc opět bohatší o nové zkušenosti.“

Po dvoudílné Q-Series, v níž získala kartu na Symetra Tour, strávila Klára konec roku v Praze, kde měla několik sponzorských akcí.

„O Vánocích jsem byla s rodinou, na kterou jsem se moc těšila. Nyní mám v plánu rehabilitovat a připravovat se na další sezonu, kterou bych chtěla převážně strávit v USA. Kromě Symetra Tour bych si ráda zahrála i turnaje LPGA, pokud se mi podaří na ně kvalifikovat, nebo dostat sponzorskou pozvánku. Stejně tak bych chtěla absolvovat několik turnajů Ladies European Tour,“ představila nejlepší česká golfistka své plány na rok 2022.

„Touto cestou bych velmi ráda poděkovala svému realizačnímu týmu, všem fanouškům, a také partnerům, kteří při mně stále stojí a podporují mě,“ dodala Klára Spilková. „Jmenovitě děkuji Volvo Car Czech Republic, pojišťovně Youplus, společnosti Carollinum, České golfové federaci, Engine, Bogneru, Dukle Praha, Titleistu a hřišti PGA National Czech Republic.“

A přání na závěr? „Ráda bych všem z celého srdce popřála jen to nejlepší do nového roku, a hlavně hodně zdraví, které je obzvlášť v dnešní době to nejcennější.“

www.klaraspilkova.eu

The post Klára Spilková – Ohlédnutí za rokem 2021 a plány na sezonu 2022 appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom