Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

co je GIR ? :oops: děkuji R
Green In Regulation
ostře sledovaná statistika zejména u profíků ;)
 
Green In Regulation
ostře sledovaná statistika zejména u profíků ;)
jojo, to jsem si všimla... ale co přesně to je? děkuji R :)
o_OA green is considered hit "in regulation" if any part of the ball is touching the putting surface while the number of strokes taken is at least two fewer than par (i.e., by the first stroke on a par 3, the second stroke on a par 4, or the third stroke on a par 5). :rolleyes:
 
jojo, to jsem si všimla... ale co přesně to je? děkuji R :)
o_OA green is considered hit "in regulation" if any part of the ball is touching the putting surface while the number of strokes taken is at least two fewer than par (i.e., by the first stroke on a par 3, the second stroke on a par 4, or the third stroke on a par 5). :rolleyes:
Green v regulaci určuje, zda jsi se dostala na grýn předpokládaným nebo nižším počtem ran. Všechny jamky mají svůj určený PAR (Professional Average Result), na každé jamce jsou předpokládané dva údery jako paty. Zbylé údery jsou určeny na hru z týčka na grýn. Takže pokud jsi na PAR5 na grýnu max. 3.ranou (na PAR4 max 2.ranou a na PAR3 z týčka 1.ranou), tak jsi „v regulaci”.
Pokud jsi tedy v „regulaci”, zvyšuješ si šanci na birdie nebo lepší výsledek.
 
Gir vysvětlen.. FIR.. míček na ferveji po odpalu z týčka.. Sand saves.. zahrán par po ráně do písku.. Scrambling(Up and Down).. zahrán par když nebyl GIR.. ;)
 
Green v regulaci určuje, zda jsi se dostala na grýn předpokládaným nebo nižším počtem ran. Všechny jamky mají svůj určený PAR (Professional Average Result), na každé jamce jsou předpokládané dva údery jako paty. Zbylé údery jsou určeny na hru z týčka na grýn. Takže pokud jsi na PAR5 na grýnu max. 3.ranou (na PAR4 max 2.ranou a na PAR3 z týčka 1.ranou), tak jsi „v regulaci”.
Pokud jsi tedy v „regulaci”, zvyšuješ si šanci na birdie nebo lepší výsledek.
moc díky ! už je to jasný :up:
 
Tak dneska se to moc nepovidlo, silný vítr, pro všechny stejný, ale Klára v tom opravdu moc neumí.. Bohužel jsem netušil že je druhý CUT, takže konečná.. Ale nějaký menší prachy a bodíky budou.. :up:

klara.JPG
 
Zřejmě se rychle mentálně vyčerpá, na začátku sezóny super a pak to jde do kopru... Jako by ji to přestalo bavit.
No, nevím. Hodnotit po měsíci mentální vyčerpanost:down:. Podle čeho se dá poznat, že ji to přestalo bavit?
 
Já bych to tak nehrotil, není každý den posvícení..Uvidíme co bude dál.. Imho, však víme že holkám stačí málo, do hlavy jim nevidíš a i když se tak tváří, tak o klidu nemůže být řeč.. :) . Místní dámy prominou, jsou na tom jistě daleko lépe..;)
 
Já bych to tak nehrotil, není každý den posvícení..Uvidíme co bude dál.. Imho, však víme že holkám stačí málo, do hlavy jim nevidíš a i když se tak tváří, tak o klidu nemůže být řeč.. :) . Místní dámy prominou, jsou na tom jistě daleko lépe..;)
Přesně tak, včera holt blbej den.....a dneska už zase slušný kolo 1 pod par :)
 
OK, beru na vědomí. Jenom nechápu jak bývalý (to jsi psal ty) trenér je aktuální...
Máš pravdu, myslel jsem oba, a napsal jsem jen bývalý, omlouvám se za zmatek. Nicméně se nejedná o trenéry, ale o hru Klárky. Moje reakce byla spíše na loňský odpočinek uprostřed kalendáře.
 
[QUOTE="Moje reakce byla spíše na loňský odpočinek uprostřed kalendáře.
[/QUOTE]
A jaky byl duvod "odpocinku"?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom