Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

JirMar

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Mareček
Klub
Golf Hostivař
HI (HCP)
50,1
Debata o dosud nejúspěšnější české golfistce, jaká je? Jaká je její forma? Fandíte jí? Nefandíte? Zůstane na špici sama?
 
Nu, jak to pojmout, za sebe putování Kláry docela sleduju, jak se jí daří a palce jí držím. I proto, že by neměla chybět letos na olympiádě, tak na to se těším moc. Potom (byť je to trochu mimo), se mi vcelku líbí, jak komunikuje s fanoušky a díky tomu, že se obecně zajímám o weby, i vcelku vkusně zpracovanou webovou stránku http://www.klaraspilkova.cz/. Akorát teď ten výsledek z Číny je rozpačitý, sice cut, ale poslední místo pak... škoda no, o to líp to půjde příště.
 
Spíše bych napsal Klára - česká princezna evropského golfu. U nás vlastně nehraje. Co taky, že. Škoda. Není tu "konkurence". Vím o ní ale že bych ji sledoval to ne. Na webu je její komunikace fajn. TV projev stále dětinský. To nezvládám. Je škoda, že tu není někdo kdo by občas zavítal do škol a seznámil je s golfem. Myslím, že v dnešní době by na vybraných školách měl být v nabídce.
 
No nevím, ty výsledky na evropskou princeznu asi nejsou. V Čechách klidně královna, ale v Evropě? Tak možná komorná...nic proti....
 
Ac jsem rad, ze mame nekoho na LET, tak na me Klara nedela zadny dojem. Osobnosti, hrou, nicim... ale tim ji nezatracuji, jen me proste nezaujala. 
A to, ze se v CR nenasel ani sponsor, a tudiz nema ani caddyho povazuji spise za mezinarodni ostudu. 

Golf na skolach chybi. Strasne zavidim kolegovi, ktery jej ma alespon ve skolce. :-/
 
sponzoru ma podle meho dost, Volvo, Bogner,... a caddy ma, bud Evu Kozeluhovou nebo Zuzanu Kamasovou, jak se s kterou domluvi
 
To s tim caddym jsem nekde cetl, ze nema profi staleho caddyho, ktereho by si tato uroven zaslouzila. Ale toho tusim nema ani Paige Spinarak. :)
 
Paige by delal caddyho skoro kazdej normalni chlap :D
 
Vsak taky dela, ale to je presne ten typ caddyho co ti 10 ran prida a ne jednu ubere. :))) A vysledky tomu odpovidaji. :)

Jinak Spinarak jsem mel za totalni insta-kikinu, dokud jsem nevidel video z dubaje co tocil crossfield. Doporucuji. 
 
To by jí asi moc na hřišti nepomohlo :)
 
jan řekl:
Vsak taky dela, ale to je presne ten typ caddyho co ti 10 ran prida a ne jednu ubere. :))) A vysledky tomu odpovidaji. :)

Jinak Spinarak jsem mel za totalni insta-kikinu, dokud jsem nevidel video z dubaje co tocil crossfield. Doporucuji. 
dej odkaz
 
uz jsem nasel, trosku jsem ho proletl a nevim co mas na mysli presne z toho videa
 
Vzdy na me pusobila jako nafoukana pozerka, na tom videu vidim normalni vtipnou holku.
 
Ad Klára - narazil jsem na záznam z Uvolněte se prosím z roku 2011 (?), mě to teď docela pobavilo. :)


Updated 16.3.: tak jsem teď dohledal, že bylo vysíláno 9.12.2005 Na youtube nahráno 2011, nějak mi to nedocvalko, že věk neodpovídá. :) Díky Karlosi!
 
Těžko 2011, asi tak 2006, vzhledem k tomu že je jí 22  :D, jinak sleduju a fandím .
 
Requo řekl:
Ad Klára - narazil jsem na záznam z Uvolněte se prosím z roku 2011 (?), mě to teď docela pobavilo. :)
Tak to video je skvostne... "Kdybych dala topinku, tak by je to tady v te prvni rade bolelo..." :)
 
Samozřejmě jsem Kláru zaregistrovala, viděla jsem s ní nějaký rozhovor a vcelku na mě působila dobře. Ale to video s Krausem je super, prý "když budu dobrá,  můžete ten míček vydražit a vyděláte si"  :D :D
 
Klára je především fajn holka, žádná namyšlená pozérka, to vůbec naprosto pohodová holka, na nic si nehraje. Ze současných hráčů to dokázala dotáhnout asi nejdál a nemá, žádný nos nahoru. Na to je tu dost jiných expertů, co ji nesahají ani po kotníky a jejich nos je mnohem víš.

A na rozdíl od jiných má profesionální přístup ne jen v golfu, ale i k ostatních činnostem, které má mít život profesionálního sportovce. Hlavně třeba přístup k partnerům. I za úplně drobnou pomoc poděkuje a dokáže to skrz sebe prodat. Je tam vidět vděk. Takových hráčů je u nás jak šafránu. Většina z nich by jen brala, ale neumí dávat, nechápu, že sponzoring není jednostranná záležitost. Mám s takovými pár negativních zkušeností, ale nejen já, ale i přímí zástupci velkých značek, či jiní sponzoři. Nestojí je to málo, vděk nulový, prezentace minimální, přístup tristní a to ani nemluvíme o finálních golfových výkonech. Často pak nezavírají cestu jen sobě, ale předem už jiným. Znám několik firem, které už nechtějí o sponzoringu golfisty ani slyšet, protože jejich zkušenost je taková, že bylo lepší hodit ty peníze do kanálu, smutné...

Klára je v tomhle ale úplně jiná, vyjimečná a v širokém záběru se chová jako profesionál - od hry, přes partnery, media až po osobní vystupování.
 
Michal Prokop: Osobně ji neznám, ale její vystupování na fcb (který se dá považovat za médium) na mě příliš profesionálně nepůsobí..
Co si myslet o situaci, kdy ze třech pokusů dá jeden cut a skončí poslední a vzápětí postuje fotky s komentářem něco jako "daly jsme si zasloužený veget někde.."
Pojem "zasloužit si" já osobně chápu jako že se mi něco povedlo, něco jsem udělal dobře a tím jsem si zasloužil něco..
Přijde mi to vystupování takové nedospělé. Chápu, že je mladá a veselá, ale to spousta jiných sportovců taky a takto nepůsobí.

Tím rozhodně nechci snižovat její úspěchy, fandím jí. Jen mě toto vystupování trochu zaráží...
 
Nejsem na fcb, tak  nemůžu hodnodit co tam píše nebo ne, podle mě je tam mraky slintů a za médium ho nepovažuju. A že jí nevyšel začátek roku se stává daleko větším borcům, netřeba soudit. Je to prostě naše nejlepší profesionální golfistka, dala golfu celej život tak ten relax taky potřebuje. Přece tam nedá jak brečí po turnaji zavřená na hotelovém pokoji  :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom