Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

Po 4. kole:
1. Spilková - 11
2. -9
T46. +7
To si asi šel spát dřív než se dohrálo.:rolleyes:o_O
Oprava 1.Spilková -13 , 4 rány na druhou, 20 ran na 45. v pořadí:up::up::up:
 
Upraveno:
Jestli se nepletu, tak GolfChannel koupil Dědek. Jako správnej Čech by se měl pochlapit a zařídit nějakej ten přenos ... jestli to tedy vůbec někdo natáčí a vysílá?
 
Jestli se nepletu, tak GolfChannel koupil Dědek. Jako správnej Čech by se měl pochlapit a zařídit nějakej ten přenos ... jestli to tedy vůbec někdo natáčí a vysílá?
To máš těžko. Včera Dědek předával vyznamenání a u nás to žije medvědem:down:
 
Hledal jsem a nenašel, tak jen sem tam kouknu na leaderboard
 
No....v golfu je sice možné lecos, ale 20!!! ran aby Klára ztratila za tři kola?.....to by musely být tři velký kolapsy za sebou.
 
Jj tak to mám také. Konec kola zřejmě nebyl úplně pohodovy, ale stále 2 rány náskok na druhou je dobre :up:
Škoda těch dvou boggie na konci. Po dvanácté jamce už chvilku vedla o 7 ran.
 
Určitě neříkat hop dokud se nepřeskočilo, ale postup z prvního nebo pětčtyřicátého je taky jedno, jen netuším jestli už hrají o prachy, pak by to byla trochu škoda..
 
Hrají myslím o 150,000 USD. Nevím kolik připadne na vítězku, ale na ulici to nenajdeš ... :p;)
 
Někde jsem četl, že bude i rozdíl v tom jakou kartu dostanou první v této kvalifikaci, oproti těm ostatním. Ale už si nevzpomenu kde jsem to četl a jestli je to vůbec pravda. Každopádně Klárka to má parádně rozjeté a jestli vydrží první až do konce, tak to bude parádní třešnička na dortu nejen v podobě peněz, ale i v zájmu médií a tím i sponzorů. Leaderboard sleduji pořád online a držím palce jak jen to jde. Ta holka si to zaslouží.
 
To se jako hraje na 8 kol? [emoji46] mně stačí 2 kola na krajské soutěži a mám dost...
 
Někde jsem četl, že bude i rozdíl v tom jakou kartu dostanou první v této kvalifikaci, oproti těm ostatním. Ale už si nevzpomenu kde jsem to četl a jestli je to vůbec pravda. Každopádně Klárka to má parádně rozjeté a jestli vydrží první až do konce, tak to bude parádní třešnička na dortu nejen v podobě peněz, ale i v zájmu médií a tím i sponzorů. Leaderboard sleduji pořád online a držím palce jak jen to jde. Ta holka si to zaslouží.
Jj, nějaký rozdíl tam je.....taky jsem to někde četl.........že prvních x..?? hráček se bude moci zúčastnit libovolného turnaje LPGA, a ty zbývající tu hrací kartu budou mít omezenou (ale asi jen lehce - třeba ne všechny majory, jen náhradnice...apod.)
 
Po šestém kole Klára dělí vedení na -14 s Američankou. :D
 
Nevídáno, neslýcháno . . . Česko bude mít českýho čecha v nejvyšším golfovým patře.Megaobrovská gratulace :up::up::up: a doufám, že pan Dědek zařídí abychom jí alespoň občas viděli v nějakém živém přenosu.;):p.
 
Tak to je Škoda, že ve vedení ČT SPORT není p. ČERNÝ, to bylo i za bývalého v televizi přímé přenosy s IVANEM LENDLEM. Teď si nejsem jistý, golf je přeci hra úzkého kruhu a ne masovka, dáme raději druhou ligu nebo rugby.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom