Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

Hra přerušena, Kláře zbývá poslední jamka druhého kola, skore -2, cut -1.. jestli to dá dobrovolně se dnes zleju, a ti v Hořehledech nutně taky..:):):)Užijte si to, já jdu honit lidi po hřišti..Zobrazit přílohu 4510

My nepijeme, došla voda!
 
Tak po odkladech dohráno druhé kolo, bogie na poslední jamce stačilo.. zlil jsem se preventivně...:):):)
 
Tak jsem po R2 věřil/doufal/přál, že to vyjde na krásný výsledek... ale co, 50.té místo na Ricoh Women British Open taky dobrý :)


Výstřižek.PNG
 
Gratulace, to urcite.
Ja mam ale dojem i vzhledem k minulemu tydnu, ze to druhe kolo, ktere ji posunulo do vikendovych kol, byla spise nahoda. Nebim, nemuzu si pomoct.....
 
Ode mě určitě taky gratulace, jen dát cut je výzva..
To @macdav .. náhody v golfu přece nejsou, vše zahráno tak jak naplánuju, nebo ty to tak nemáš..?:):):)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ode mě určitě taky gratulace, jen dát cut je výzva..
To @macdav .. náhody v golfu přece nejsou, vše zahráno tak jak naplánuju, nebo ty to tak nemáš..?:):):)
Mas pravdu, ja hraju jen na nahodu;);)
 
Po trech kolech na delenem devatem miste s -10. Prvni ma zatim -20, takze na vitezstvi to nebude, ale krasny zaver sezony. Zatim:)
 
Rozběhla se kvalifikace na LPGA. Spilková po prvním kole na děleném druhém místě http://leaderboard.symetratour.com/public/QSLeaderboard.aspx
Vzhledem k tomu, že se kvalifikace hraje celkem na 8 kol, ještě je to daleko.
Kvalifikaci hraje 102 hráček, 4 dny (středa-sobota) na jednom hřišti a 4 dny (středa-sobota) na druhém hřišti. Na příští rok dostane kartu top 45 hráček. Takže v sobotu 3.11. budem moudřejší
 
Tak dneska Kláře slušně chytly saze.......za 66!!......a -8 po dvou kolech:up:
 
Myslím že live obraz nikde.. Ale jinak držím palce ať to vydrží.. Hlavně se nesmí udělat hnusně..:up::up::):)
 
Myslím že live obraz nikde.. Ale jinak držím palce ať to vydrží.. Hlavně se nesmí udělat hnusně..:up::up::):)
Nezahrála na olympiádě nejlepší kolo právě za hnusného počasí? [emoji848]
 
Třetí kolo bylo pro nepříznivé podmínky přeloženo na sobotu. Trvalý déšť a promáčené hřiště neumožnilo hru.
Třetí kolo začne v sobotu v 7:50 místního času, čtvrté kolo startuje v neděli.
 
Nezahrála na olympiádě nejlepší kolo právě za hnusného počasí? [emoji848]
To si úplně přesně nepamatuju..,ale vzhledem k tomu že je malinko kratší proti průměru jí logicky nevyhovuje hlavně vítr... To není kritika, to je fakt, fandím jí velmi..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom