Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

Neviděl jsem přenost, zatím... byla někdy v záběrech?
 
Já ji tam neviděl :) Nicméně mám zajímavý poznatek z aktuální situace ve druhém kole: Klára je +4, což je přesně na hranici cutu, nicméně i tak je o pět ran lepší, než aktuální světová čtyřika a bývalá jednička Lydia Ko :) Always look on the bright side...
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jak se říká, cut jí šel naproti :)
 
http://www.golf.cz/novinky/spilkova-scottishopen17/

Ani poslední výsledek české profesionálky se příliš neliší od těch předchozích. V divokých podmínkách skotského podnebí hrála pět bogey a dvě birdie, 75 ran, tři nad par. Celkové skore +13 je závěrečná bilance Kláry Spilkové na letošním Ladies Scottish Open. S výsledkem 75,74,77,75 končí na 68. místě.

Škoda, přál jsem jí umístění do 50tky.
 
Je tam hezky, to by se jí mohlo dařit :)
 
Jak hra, sledovali jste?
 
Klára nás napíná, první devítku zahrála za +1, včera jí ale druhá devítka šla podstatně líp, ještě není vše ztraceno :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
To jsou nervy, po eaglu na jedenáctce, bogey na čtrnáctce, teď je zase přesně na hranici cutu. Zbývají jí tři jamky, všecko čtyřpary.

Aktualizace: Klára zahrála druhé kolo celkově v paru, takže je na skóre -1, a to by jí mělo zaručit cut. Doufejme :)
 
Upraveno:
Jj, budeme doufat že hranice vydrží, ale je jich tam dost, tak snad posun na -2 nebude..
 
Nakonec podobny vysledek, jako minule. Nicmene paradni je, ze opakovane prochazi cutem, na tom se da stavet :)
 
Dnes ve Francii nové kolo, po zrušení včerejšího.
Projde cutem?
 
Dnes +2 a prosla by :) Nevim jak je reseno, kdyz maji jen tri kola, jestli je dnes cut nebo az zitra po 2.kole....
 
Jak hrála? Nesledoval jsem?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom