Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

Přesně. 21. A hraje LET a ne USKids. A přirovnat jí k Jágrovi... taky hodně divné. To si Jarda nezaslouží.
 
Jako fakt? Kdo ji přirovnal k Jagrovi? V tom medailonu? To nemůže brát nikdo vážně přece.
Pokud někdo dokázal v golfu něco podobného jako Jágr v hokeji, Klára to není a nebude....
 
V tom medailonu se pouze říká ( manažer ), že její přínos pro český golf je jako přínos Jágra pro český hokej. Nejsmutnější na tom je, že to není úplný nesmysl. Ikonou českého hokeje je Jágr, celosvětově známá a uznávaná sportovní legenda. Nejznámější postavou českého  golfu je K. Spilková, mimo ČR  zcela neznámá sportovkyně, bez zatím výraznější stopy ve světovém ( evropském )  sportu ... 
 
Wasp: nj, jenže mezi nejznámější a ikonou je obrovský rozdíl. Její přínos pro český golf je podle mě nicotný v porovnání s přínosem Jágra pro český hokej. Musela by se stát světovou jedničkou, vyhrát pár majoru a v popředí vydržet nějakou chvilku. Pak by se to možná dalo srovnávat.
Takto takové vyjádření manažera spíš českému golfu uškodí, když si nezasvěcený člověk na základě těchto slov vyhledá úspěchy Kláry, spíš ho to naštve.
Například od tenistů ani jejich agentů jsem nic podobného neslyšel, i když se dlouhodobě drží ve světové špičce.
 
Já vám nevím pánové... Mě ten medailonek přijde docela v pohodě. Srovnání s Jágrem je asi trošku mimo mísu, ale spíš z toho pohledu, že Jágr je opravdu legenda  a hraje hokej na top úrovní již dlooooooooooouho, kdežto Klára oproti tomu golf jen "pár" let. To však nemění nic na tom, že díky Kláře se minimálně v evropských golfových kruzích ví, že se v Česku hraje golf... To že je stále "trošku dětská" je sice pravda, ale za posledních pár let se hodně v projevu v mediích zlepšila a určitě dospěla... A obecně když se podíváte na profesionální sportovce - až na pár výjimek to většinou žádní duchaplní řečníci s vypilovaným vystupováním nejsou ;-) (nic proti nim - ale prostě to je realita) a většinou ta "mediální vyzrálost" přichází až s větším časovým odstupem...
Nejsem žádný její kamarád - znám jí z různých turnajů a několikrát jsem s ní mluvil a je to fajn normální holka, která to má v hlavě dobře poskládané a to, že se někde napíše, že si to "jede užít" podle mě neznamená, že nemá žádné ambice (ikdyž chápu, že to tak může působit a spíš bych to viděl na chybku PR oddělení :))... 
 
Já ten medailon neviděl. Proti Kláře nic nemám, spíš ten manager to přepískl....
 
Souhlasím s RazorR, ten medailon mi taky přijde vcelku OK. Osobně budu vždy raději poslouchat  přirozený projev jakéhokoliv sportovce ( nejen Spilkové ), než předem naučené fráze i když to marketinkově asi není ideální....

link - medailon na youtube - https://www.youtube.com/watch?v=xevL-3Mcc58
 
doktordee řekl:
Ona Šideri hraje nějaká hezká čísla?
hele, tezko hodnotit ( nebo mozna snadno, kdyz si clovek vytahne cisla z turnaju), ale...je to fakt neskutecne charismaticka a mila zenska.... ( uaaa, doufam, ze me tady cte muj muz :D :D )
Klarku vnimam jak "prukopnici" ceskeho golfu, ale co hraje posledni dobou, to je .. :(
ale i treba chlapi na q-school zklamali, hodne :(
jeden z treneru meho syna tvrdi, ze je to tim, ze v Cechach chybi "pevna Ruka" a "stabilni treninkove zazemi"- jakoze opravdu 6*tydne x hodin....
co myslite, je to tim ? nebo se proste talent projevi i navzdory podminkam ? ( treba jako Sablikova...)
 
Bez tréninku to nejde. Tady především chybí přísnější měřítko a konkurence. Co hrajou jim na domácím písečku stačí. Tak to vidím já.
 
Hezké, všiml jsem si. Snad jít to vydrží
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom