Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

NaBednu

Mazák fóra
25.10.2019
771
675
93
Praha
nabednu.home.blog
Green In Regulation
ostře sledovaná statistika zejména u profíků ;)
jojo, to jsem si všimla... ale co přesně to je? děkuji R :)
o_OA green is considered hit "in regulation" if any part of the ball is touching the putting surface while the number of strokes taken is at least two fewer than par (i.e., by the first stroke on a par 3, the second stroke on a par 4, or the third stroke on a par 5). :rolleyes:

Mirek_62

Guru fóra
25.8.2018
1,924
2,020
123
KHGCS
jojo, to jsem si všimla... ale co přesně to je? děkuji R :)
o_OA green is considered hit "in regulation" if any part of the ball is touching the putting surface while the number of strokes taken is at least two fewer than par (i.e., by the first stroke on a par 3, the second stroke on a par 4, or the third stroke on a par 5). :rolleyes:
Green v regulaci určuje, zda jsi se dostala na grýn předpokládaným nebo nižším počtem ran. Všechny jamky mají svůj určený PAR (Professional Average Result), na každé jamce jsou předpokládané dva údery jako paty. Zbylé údery jsou určeny na hru z týčka na grýn. Takže pokud jsi na PAR5 na grýnu max. 3.ranou (na PAR4 max 2.ranou a na PAR3 z týčka 1.ranou), tak jsi „v regulaci”.
Pokud jsi tedy v „regulaci”, zvyšuješ si šanci na birdie nebo lepší výsledek.

• Super!
Reactions: NaBednu

NaBednu

Mazák fóra
25.10.2019
771
675
93
Praha
nabednu.home.blog
Green v regulaci určuje, zda jsi se dostala na grýn předpokládaným nebo nižším počtem ran. Všechny jamky mají svůj určený PAR (Professional Average Result), na každé jamce jsou předpokládané dva údery jako paty. Zbylé údery jsou určeny na hru z týčka na grýn. Takže pokud jsi na PAR5 na grýnu max. 3.ranou (na PAR4 max 2.ranou a na PAR3 z týčka 1.ranou), tak jsi „v regulaci”.
Pokud jsi tedy v „regulaci”, zvyšuješ si šanci na birdie nebo lepší výsledek.
moc díky ! už je to jasný :up:

No, nevím. Hodnotit po měsíci mentální vyčerpanost:down:. Podle čeho se dá poznat, že ji to přestalo bavit?
Třeba podle loňské sezóny. A také ty předtím, hlavně to není z mojí hlavy, ale jejího bývalého trenéra...

Podle loňska? Tak to asi máš na mysli jinou hráčku. Tak asi proto je ten trenér už bývalý...
Zobrazit přílohu 10022
Ne to, je aktuální (trenér), ale je lepší s tebou žádnou dialog nevést... Klárka je skvělá golfistka, tím bych to ukončil.

• Nechápu, nerozumím
  • To se mi nelíbí
Reactions: Marta a Mirek_62

ligi

Aktivní člen
23.2.2017
180
169
53
Jméno
Libor Klus
Já bych to tak nehrotil, není každý den posvícení..Uvidíme co bude dál.. Imho, však víme že holkám stačí málo, do hlavy jim nevidíš a i když se tak tváří, tak o klidu nemůže být řeč.. :) . Místní dámy prominou, jsou na tom jistě daleko lépe..;)
Přesně tak, včera holt blbej den.....a dneska už zase slušný kolo 1 pod par :)

OK, beru na vědomí. Jenom nechápu jak bývalý (to jsi psal ty) trenér je aktuální...
Máš pravdu, myslel jsem oba, a napsal jsem jen bývalý, omlouvám se za zmatek. Nicméně se nejedná o trenéry, ale o hru Klárky. Moje reakce byla spíše na loňský odpočinek uprostřed kalendáře.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Francovka

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,340
1,342
123
Jméno
David Machač
[QUOTE="Moje reakce byla spíše na loňský odpočinek uprostřed kalendáře.
[/QUOTE]
A jaky byl duvod "odpocinku"?

Máš pravdu, myslel jsem oba, a napsal jsem jen bývalý, omlouvám se za zmatek. Nicméně se nejedná o trenéry, ale o hru Klárky. Moje reakce byla spíše na loňský odpočinek uprostřed kalendáře.
To co proběhlo v médiích; "cítila se unavená", ale to se budeš muset možná zeptat samotné hráčky.