Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

Bohužel zázrak se nekoná..
6510
 
Tak 73 není úplně špatný výsledek. Myslíte, že je to taková ta nováčkovská nervozita, těžší podmínky oproti Evropě nebo jí chybí potřebná hráčská úroveň pro tuhle soutěž?
 
Upraveno:
Tak po desátý jamce šla kolo za mínus 3 a cut +3 by uhrála (+2)... Spíš si myslím, že platí nováčkovskou daň :rolleyes:
 
Tak po desátý jamce šla kolo za mínus 3 a cut +3 by uhrála (+2)... Spíš si myslím, že platí nováčkovskou daň :rolleyes:
Jj...částečně je to asi trochu nováčkovská daň......ale taky je třeba si uvědomit podstatně vyšší úroveň LPGA oproti LET. Na LET by výsledek +6 na cut většinou asi stačil....ale tady ani náhodou!.
 
Tak 73 není úplně špatný výsledek. Myslíte, že je to taková ta nováčkovská nervozita, těžší podmínky oproti Evropě nebo ji chybí potřebná hráčská úroveň pro tuhle soutěž?
Asi od každého trochu.
Osobně si myslím, že hodně dělá i (zřejmě) těžší setup hriště než je běžné na LET.
A všichni víme, že špičkový golf (a nejen ten špičkový) se hlavně hraje na 10cm mezi ušima. Je možné, že na sebe Klára podvědomě dost tlačí.
Tak uvidíme, jestli její výsledky jsou setrvalý stav nebo přijde pozitivní progres. Držím jí v tom palce.
 
Tak 73 není úplně špatný výsledek. Myslíte, že je to taková ta nováčkovská nervozita, těžší podmínky oproti Evropě nebo jí chybí potřebná hráčská úroveň pro tuhle soutěž?
Tak úplně nevím co si o tom myslet. V rozhovorech říkala že si to chce užít, ale.. Nevím jak má kartu z Q school, myslím že na rok, takže jestli se chce udržet nějaký prachy vydělat musí, aby se nešla plácat zpátky na LET, který jde od devítí k pěti.. Ze skorky nelze vyčíst takový to hole to hole, takže asi nelze nic vydedukovat, jestli špatná hra z týčka, železa, nebo třeba metry, co jsem slyšel tak není nijak dlouhá.. Každopádně ji budu fandit a držet palce co to půjde, třeba to v Americe bude lepší...

Edit: dohledal jsem statistiku. tak můžeme vymýšlet..:)

6517
 
Upraveno:
Tak úplně nevím co si o tom myslet. V rozhovorech říkala že si to chce užít, ale.. Nevím jak má kartu z Q school, myslím že na rok, takže jestli se chce udržet nějaký prachy vydělat musí, aby se nešla plácat zpátky na LET, který jde od devítí k pěti.. Ze skorky nelze vyčíst takový to hole to hole, takže asi nelze nic vydedukovat, jestli špatná hra z týčka, železa, nebo třeba metry, co jsem slyšel tak není nijak dlouhá.. Každopádně ji budu fandit a držet palce co to půjde, třeba to v Americe bude lepší...

Edit: dohledal jsem statistiku. tak můžeme vymýšlet..:)

Zobrazit přílohu 6517
To je v metrech? [emoji848]
 
Tak úplně nevím co si o tom myslet. V rozhovorech říkala že si to chce užít, ale..
Já dlouho nevěděl, jak to její "Chci si to užít" brát - přeci jen, je to vrcholový sportovec a ten by měl hrát na výsledky a ne si hru užít (to si můžu jít já na pohodu užít hřiště, zahraju kilo a jsem spokojený, protože jsem měl relax na golfu). Pak jsem našel tenhle rozhovor, kde to vysvětluje a začlo mi to celkem dávat smysl
 
Tak úplně nevím co si o tom myslet. V rozhovorech říkala že si to chce užít, ale.. Nevím jak má kartu z Q school, myslím že na rok, takže jestli se chce udržet nějaký prachy vydělat musí, aby se nešla plácat zpátky na LET, který jde od devítí k pěti.. Ze skorky nelze vyčíst takový to hole to hole, takže asi nelze nic vydedukovat, jestli špatná hra z týčka, železa, nebo třeba metry, co jsem slyšel tak není nijak dlouhá.. Každopádně ji budu fandit a držet palce co to půjde, třeba to v Americe bude lepší...

Edit: dohledal jsem statistiku. tak můžeme vymýšlet..:)

Zobrazit přílohu 6517
Pokud vezmu počet patů a GIR, tak to vypadá na problém se hrou okolo grýnů. K přesnosti želez do grýnů by bylo třeba i znát, z jakých vzdáleností do grýnů hrála. Tedy jestli zlobí dlouhá, střední nebo krátká železa. O problémech s krátkou hrou svědčí i údaj o sand saves.
 
Ono ani Fir není úplně ukázkový údaj. Nicméně chápu "nervozitu".

Prohlášení "Chci / jedu si to užít" je typická hláška českých profesionálů. Na to už taky poukazoval nějaký promotér při Pro turnaji na Berouně. Přišlo mu to jako neuvěřitelná neúcta.

Taky jsem slyšel historku jak nějakému českému Pro nabídli za týden místo na zahraničním turnaji a on se místo vděku začal vymlouvat, že nemá nahráno a není připravený, rozehraný atd. Podivné. Smutné...
 
Ono ani Fir není úplně ukázkový údaj. Nicméně chápu "nervozitu".

Prohlášení "Chci / jedu si to užít" je typická hláška českých profesionálů. Na to už taky poukazoval nějaký promotér při Pro turnaji na Berouně. Přišlo mu to jako neuvěřitelná neúcta.

Taky jsem slyšel historku jak nějakému českému Pro nabídli za týden místo na zahraničním turnaji a on se místo vděku začal vymlouvat, že nemá nahráno a není připravený, rozehraný atd. Podivné. Smutné...
Taky mi hláška "jedu si to užít" nesedí. Být v kůži sponzora bych asi radosti neskákal, že platím profesionálního sportovce za "užívání si". Minimálně mediálně je to nedospělé.
Dostat často je to slyšet i u reprezentantů, jedoucích třeba na olympiádu, za peníze svazu, taky nic moc.

Pro, který odmítne účast na turnaji, protože cítí, že na to nemá výkonnost, mi přijde naprosto ok. Kdyby neodmítl, jel by si to vlastně užít/protrpět (v závislosti na povaze).
 
Taky mi hláška "jedu si to užít" nesedí. Být v kůži sponzora bych asi radosti neskákal, že platím profesionálního sportovce za "užívání si". Minimálně mediálně je to nedospělé.
Dostat často je to slyšet i u reprezentantů, jedoucích třeba na olympiádu, za peníze svazu, taky nic moc.

Pro, který odmítne účast na turnaji, protože cítí, že na to nemá výkonnost, mi přijde naprosto ok. Kdyby neodmítl, jel by si to vlastně užít/protrpět (v závislosti na povaze).
Ono to má dva úhly pohledu - je to Pro a měl by být pro takovéhle příležitosti vždy připravený. Na což taky bylo poukázáno v další části oné historky. Že kluci v zahraničí jsou připraveni neustále. Nicméně pokud opravdu cítí, že by tam zabíral jen místo, pak je jeho odmítnutí správné.
 
Včera 20.2.2019 v Show Jana Krause


Sluší jí to. :)
 
Bylo vidět, že byla po cestě z Austrálie hodně unavená a nebyla komunikativní jak jí známe ze dříve. Nebo že by vyspěla a už nemá potřebu se s každým podělit o své pocity nebo odpovídat na hloupé otázky? Asi obojí.
 
Připadalo mi, že chtěla vypadat jako velká dáma, ale ty příliš vysoké podpatky a ten dlouhatansky rozparek na sukni, jí dávaly dost zabrat. No a Kraus jí moc prostoru nedal.
 
Připadalo mi, že chtěla vypadat jako velká dáma, ale ty příliš vysoké podpatky a ten dlouhatansky rozparek na sukni, jí dávaly dost zabrat. No a Kraus jí moc prostoru nedal.
No to teda nedal........a co mě vadí, že on golfu evidentně vůbec nerozumí, ale snaží se bejt vtipnej za každou cenu. No prostě to bylo včera takový celý o ničem.....
 
99% populace vůbec jméno Spilková nezná, golf považují za drahou zábavu bohatých, ne za sport a dívají se na podobné talk-show kvůli pindům Krause či Šípa. To je realita.
 
No to teda nedal........a co mě vadí, že on golfu evidentně vůbec nerozumí, ale snaží se bejt vtipnej za každou cenu. No prostě to bylo včera takový celý o ničem.....
Řekla bych, že včera dělal, že golfu vůbec nerozumí, už jen jak se zoufale snažil vyhnout slovu caddy , přestože evidentně ví, kdo to je. Byla jsem zklamaná, vůbec Kláru nenechal nic říci. Byl trapnej a tak ani lidi, kteří moc netuší kdo to Klára Spilková je, se nic nedozvěděli.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom