Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

Asi nám to Klára nečte, ale veliká gratulace a držím palce do další sezony..:up::up::up:
 
Pecka to je :)
Je celkem zajimave, ze na zivo vypada zpravidla 10x lepe nez na vsech moznych fotkach. :)
 
Tak po prvním kole +2 a aktuální 119. místo. Snad to zítra bude ještě lepší a zvládne se dostta do víkendových kol.
 
Tak po prvním kole +2 a aktuální 119. místo. Snad to zítra bude ještě lepší a zvládne se dostta do víkendových kol.
LPGA je opravdu “jiná liga” než LET, ale snad si rychle zvykne, sezóna je na začátku.
 
Klárka je to nejlepší co jsme kdy v golfu měli, moc jí fandím, za mě je to úplně skvělá holka. Povídali jsme si krátkou dobu na valné hromadě, kde jak taky jinak, posbírala všechny ocenění, co mohla.

Nic jí nelze vytknout, pracuje na sobě a dostala se tam kde je tvrdou prací, tam se nikdo kecama ani harasmentem nedostane, to není repre v lyžování, rychlobruslení atp. Prošla dlouhou kvalifikací a nehrála s nikým na vyrovnání. Prostě to dala, když čtu některé komentáře, nevím co k nim odpovědět ani jak reagovat, jsou opravdu nízké !

Nejvíc tu kritizují ti, co se sami netrefí do míče...

Tak asi tak!

Klárka ja moje královna, ať je kdekoliv!
 
Klárka je to nejlepší co jsme kdy v golfu měli, moc jí fandím, za mě je to úplně skvělá holka. Povídali jsme si krátkou dobu na valné hromadě, kde jak taky jinak, posbírala všechny ocenění, co mohla.

Nic jí nelze vytknout, pracuje na sobě a dostala se tam kde je tvrdou prací, tam se nikdo kecama ani harasmentem nedostane, to není repre v lyžování, rychlobruslení atp. Prošla dlouhou kvalifikací a nehrála s nikým na vyrovnání. Prostě to dala, když čtu některé komentáře, nevím co k nim odpovědět ani jak reagovat, jsou opravdu nízké !

Nejvíc tu kritizují ti, co se sami netrefí do míče...

Tak asi tak!

Klárka ja moje královna, ať je kdekoliv!
No nevím jestli zrovna rychlobruslení nebo lyžování je ten správný příklad, ale s ostatním souhlasím.
 
No nevím jestli zrovna rychlobruslení nebo lyžování je ten správný příklad, ale s ostatním souhlasím.

To aby se dostala do repre nebo na nějaké mistrovství je teda rozhodně asi o něčem jiném, lyžařek je světově tak 500,
rychlobruslařek na přehršel tratí tak v průměru 20. V Čechách je rychlobruslařek 5. Chceš mi to Mirku srovnávat s cca milionem holek co chtějí hrát LPGA, to se nebavím o všech aktivních golfistkách v různých federacích...

Klárka je prostě Královna se vším všudy, je krásná, umí to a je úplně jedno co si myslíte, ona to dá!
 
Tak jsem si pustil přenos. To přeskakování mezi muži a ženami je tedy mega podivné. Ztrácím se v tom... [emoji17]

Na Kláru jsem zvědavý. Držím palce! [emoji106][emoji106][emoji868]
 
To aby se dostala do repre nebo na nějaké mistrovství je teda rozhodně asi o něčem jiném, lyžařek je světově tak 500,
rychlobruslařek na přehršel tratí tak v průměru 20. V Čechách je rychlobruslařek 5. Chceš mi to Mirku srovnávat s cca milionem holek co chtějí hrát LPGA, to se nebavím o všech aktivních golfistkách v různých federacích...

Klárka je prostě Královna se vším všudy, je krásná, umí to a je úplně jedno co si myslíte, ona to dá!
Kláru nezpochybňuji.
Ale tvrdit - cituji: “tam se nikdo kecama ani harasmentem nedostane, to není repre v lyžování, rychlobruslení atp.” je přes čáru.
Prostě dostat se na špici v KAŽDÉM individuálním sportu je o tvrdé práci, sebezapření, odříkání a talentu. A je jedno, kolik sportovců se danému sportu věnuje (ostatně tebou uvalděné počty máš nějak statisticky potvrzené, nebo je to jen tvůj dojem?).
Toť z mé strany vše k danému tématu.
 
Kláru nezpochybňuji.
Ale tvrdit - cituji: “tam se nikdo kecama ani harasmentem nedostane, to není repre v lyžování, rychlobruslení atp.” je přes čáru.
Prostě dostat se na špici v KAŽDÉM individuálním sportu je o tvrdé práci, sebezapření, odříkání a talentu. A je jedno, kolik sportovců se danému sportu věnuje (ostatně tebou uvalděné počty máš nějak statisticky potvrzené, nebo je to jen tvůj dojem?).
Toť z mé strany vše k danému tématu.

Není to potřeba dál rozebírat, fakta jsou jasná. Klárka je super, a to je důležité.
 
Tak jsem si pustil přenos. To přeskakování mezi muži a ženami je tedy mega podivné. Ztrácím se v tom... [emoji17]

Na Kláru jsem zvědavý. Držím palce! [emoji106][emoji106][emoji868]
Teď jsem si to pustila a chvíli na to koukám jak blázen - chvíli ženský,najednou chlapi....
 
Tak Klára dnes 73, bohužel CUT nedala. Tak třeba příště.
 
Druhý australský turnaj LPGA čeká dnes od 14. února Kláru Spilkovou - ISPS Handa Women´s Australian Open. O titul a celkovou dotaci 1,3 miliónu amerických dolarů hraje 144 hráček od 14. do 17. února. (píší na čgf)

Tak držím palce, aby to dopadlo alespoň na ten CUT!

První kolo je už za námi (Golf Chanel to vysílal od tří ráno) a Klára je zatím na T124 (+5).
Tabulka viz: http://www.lpga.com/leaderboard
 
mohlo by to vyjít - počasí je spíše evropské...
6490
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom