Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kimi373 WITB

Kimi373

Člen fóra
Driver "Pepik": Callaway Great Big Bertha Epic 10,5° (-1°), shaft Aldila Rogue Max 65 Graphit, stiff
3W: Wilson Staff D200 regular shaft elements chrome 49fr, grip golf pride tour 25
5W: Wilson Staff D200 regular shaft elements chrome 49fr, grip golf pride tour 25
4H: Wilson Staff D200 regular shaft elements chrome 54fr, grip wilson staff

Železa
5i-9i: Callaway XR SteelHead irons, True Temper XP 95
5i-9i: Wilson Staff D200 irons regular shafts (lofty 24, 27, 31, 35, 39)

Wedge
PW-44°: Callaway XR SteelHead, True Temper XP 95
SW-54°: Callaway XR, True Temper XP 95
LW-64°"Klívlenďák": Cleveland 588 rtx 20 tour satin wedge
PW 43°: Wilson Staff D200
GW 47°: Wilson Staff D200
SW-55°: Wilson Staff D200

Putter: TaylorMade Ghost Spider Si, Winn Pro X 1.6 Grip (SuperStroke Mid Slim)

Míčky: Callaway Chrome Soft Truvis Yellow and Black (turnaje), Callaway Warbird Yellow ("jen tak hra", i když v Hořehledech "jen tak hra" pouze s nalezenci - nejsem nejpřesnější) :D

Bag: Wilson Staff Pro Tour Cart Bag

Vozík: Flip N Go

Nejoblíbenější hole mají přezdívky, takže Pepik a Klívlenďák aneb manželka se nudila :rolleyes:.
 

Přílohy

  • IMG_20171214_074225.jpg
    IMG_20171214_074225.jpg
    106,1 KB · Zobrazení: 390
Upraveno:
Moc pěkný :) to bys nám mohl do diskuse k Wilsonu napsat nějakou recenzi holí :)
 
Moc pěkný :) to bys nám mohl do diskuse k Wilsonu napsat nějakou recenzi holí :)
Díky :) Super, zjistil jsem, že se tady probírá i toto... Určitě se do toho o víkendu pustím, protože co jsem téma Wilson pročítal přijde mi hodně líto, že má tato značka takovou nálepku. Sice od ní přecházím, ale rozhodně ne kvůli výkonnosti holí spíš kvůli novým možnostem a asi taky funguje nějaký ten placebo efekt u jiných značek ;).
 
Tak železa jsem nakonec změnil jinak, než jsem plánoval. Dostal jsem se free ke Callaway XR SteelHead (no nekup to). Včera s nima první hra na Slapech. Zatím poznatky takové, že o půl hole delší než D200 a drží mnohem více ideální linii. Nevěřil jsem, že změna může být tak velká a pozitivní. Znamená to pro mě konec s Wilsonem. Byly to krásné začátky, ale je čas se posunout dál.
Změnou prošel i putter, kdy nově na něm mám monstrozní grip, který mi pomáhá mít putter více stabilní.

Už mám na Floridě objednaný nový bag a plánuju tam při své květnové cestě získat i nějaké to dřevo či wedge. Tak uvidíme, co se podaří. Fotku tedy aktualizuju až budu mít vše komplet pohromadě...
 
Držím palce. Mne ten tlustý grip vyhovoval tak dva měsíce. A pak už ne. Vůbec jsem necítil hůl. Ale ostatní si to pochvalují... tak dej vědět, jak u tebe. Wilsony šly do světa?
 
Držím palce. Mne ten tlustý grip vyhovoval tak dva měsíce. A pak už ne. Vůbec jsem necítil hůl. Ale ostatní si to pochvalují... tak dej vědět, jak u tebe. Wilsony šly do světa?
Zatím k putteru asi tolik, že sem tam mě to překvapí pozitivně, sem tam negativně. Ale věřím mu a to je asi to hlavní. Vím, že je to o mě a o tom donutit se ty putty trénovat :rolleyes:...

Wilsony nikdo nechtěl, takže zůstávají ve skříni a když se o ně nikdo nepřihlásí, zůstanou mi na půjčování kamarádům, kteří si budou chtít golf zkusit :).

Mám také ty xp95 a myslím ze je to dobra volba. Jen ze začátku mne s nich bolelo cele tělo :)
Ano, oproti tomu, co jsem měl na Wilsonech, je to hodně cítit, ale mě se to líbí, protože fakt cítím, že jsem to trefil. I ty železa začali slušně chodit, takže je to asi fakt dobrý :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom