Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kdy se podle Vás začne na českých hřištích a bez omezení opět hrát golf

Můj optimistický tip je srpen........pesimistický (a bohužel asi i reálný) je, že si pinknem nejspíš až příští rok..... :(
 
Jak se to vyvíjí, tak i můj opatrný optimismus chladne. Tedy posouvám tip na od července až srpna v omezeném režimu.
 
Kéž by aspoň v létě, mám nové outfity - šaty, tričko, kratasy..:cry: A tak jsem se těšila až v tom vylezu ven!
muzes, ale nezapomen na rousku!! :D
 
Když tedy lidé budou všechno dodržovat, tak by se ta opatření mohla zmírnit koncem března, začátkem dubna?
Ano, je to tak.

Pokud jde o nošení roušek, je jasné, že i když se podaří snížit nárůst případů, tak ten virus nevymizí. Musíme počítat s tím, že budeme muset roušky nosit ještě několik dalších měsíců? A jak dlouho?
Roušky budeme nuceni nosit delší dobu, i když zde bude už jen pár případů a onemocnění se dostane pod kontrolu, protože do té doby je to pro nás jediná ochrana.
 
Tak že bychom místo do prvomájového průvodu vyrazili na hřiště? 🤔
Tak si držme palce.
EE2E3DF9-BB62-4A98-B206-EC3BB24A0564.jpeg
 
D0FF2C0B-1D35-4BFD-8400-DFB53993B44F.jpeg
 
Tak že bychom místo do prvomájového průvodu vyrazili na hřiště? [emoji848]
Tak si držme palce.
Zobrazit přílohu 10598
Jako ani jeho vyjádření moc smysl nedávají. Školy nechají zavřené až do září, tak co by rozvolňovali? Sportoviště dost těžko..
 
1B015F68-3963-463B-BBAA-B224A077CCC1.jpeg
 
78019373-E398-465B-BF1A-4E80A3FF82C3.jpeg
 
Vyvrcholenie ochorenia Covid-19 príde na Slovensku na 110. deň od začiatku epidémie.
Tento deň sa počíta od 29. marca, keď boli u nás oznámené masívne obmedzujúce opatrenia. Vrchol nákazy novým koronavírusom tak pripadá na 16. júla.
Čítaje viac: https://domov.sme.sk/c/22372427/v-nemocniciach-bude-pre-koronavirus-vyse-stotisic-ludi.html

tak propočtem 1.7. u nás vrchol epidemie :(
takovych prognoz existujou stovky a to urcite pro to, ze epidemie skonci kdykoliv mezi mesicem a dvema lety, nikdo nevi, jak se to bude sirit a kdyz se podivame, jak se to siri v US, tak to jen tak nezastavime :(
 

Tak to moc nadějně nevypadá, alespoň do toho 11.4. Uvidíme. Od zítřka má být tak krásně!
 
Ať jsou prognózy jaké chtějí, rozvolnit se to bude muset tak či tak. Není možné mrazit ekonomiku a lidi tak dlouhou dobu... Pokud se o to pokusí, podle mého od půlky dubna to hodně lidí stejně bude bojkotovat. Cílem by hlavně mělo být epidemii zpomalovat kvůli náporu na zdravitnictví. Nikoliv virus 100% vymítit protože to podle mého ani 100% nejde. Takže věřím, že po velikonocích by mohli otevřít venkovní sportoviště atd., stále za určitých podmínek a se zavřenýma hranicema atd. Nic jiného podle mě moc smysl nedává...
 
Bůh se nejvíce směje, když vidí lidi plánovat. Musíme si zvyknout, že lidstvo fakt nemá vše v paži, jak jsme si troufale mysleli. Tak buďme trpěliví.
 
Tak, to vypadá letos bledě a když tak kvůli opatřením 6 max 12 hráčů za hodinu, tento počet zohledňuje max 2 osoby spolu, to bude super za 10 hodin max 120, takže vícečlenné kluby ,pouze kluboví a to 1x týdně.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom