Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kdy se podle Vás začne na českých hřištích a bez omezení opět hrát golf

Nemluvil jsem o materiálních výhodách, ale jakýchkoliv - To je jen vaše osobní dedukce a také nepravdivá:)

V golfu se pohybuju opravdu chvilku, tak nevím určitě 100% jak co funguje. Jak jsem psal, možná mi něco uniká a rád se o tom nechám přesvědčit... "hodnotu to pro tebe přesto může mít " - konkrétní hodnoty by tedy nebyly? :)
Moje zkušenost je, že přesvědčování nefunguje. Každý máme jiné potřeby, preference, nastavení...musíme si na to PŘIJÍT SAMI...alespoň u mě to tak funguje...
 
Aktuální vyjádření federační STK k ligovým soutěžím :

...Byla zrušena první dvoukola všech soutěží družstev mužů a žen, která se měla uskutečnit v květnu - tedy extraliga, první a druhá liga. O osudu prvního dvoukola třetiligových soutěží v polovině června bude rozhodnuto na některém z dalších jednání STK ČGF i podle aktuální situace s vládními opatřeními.

Zatím pevně věříme a počítáme s tím, že po uvolnění některých dalších restrikcí by bylo možné odehrát alespoň finálové části ligových soutěží.

V první dekádě května se měla uskutečnit kvalifikace družstev mládeže do 16 let. O těchto kvalifikacích bylo rozhodnuto tak, že je prozatím odkládáme. Budeme se snažit, ve spolupráci s regionálními komisemi mládeže, najít vhodný termín v druhé polovině července tak, aby se v polovině srpna mohlo odehrát finále MČR družstev mládeže. Vše ovšem také záleží na výše zmíněných vládních opatřeních. Předpokládáme, že 1. května, při další aktualizaci kalendáře již budeme termíny přesunuté kvalifikace znát...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom