Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kdy budou možné letos AM turnaje?

Kdy budou možné letos AM turnaje?


  • Hlasovalo
    31
Při striktním výkladu ( jedna plocha = jedno hřiště) by to znamenalo max. 6 dvojic na celé hřiště i v běžném provozu. Prostě konečně pořádně bezpečné odstupy! 😉

Umím si představit i interpretaci, že jedna plocha = 1 jamka. Stejně jako je možné do jedné plochy celého hřiště počítat i driving range...
 
Umím si představit i interpretaci, že jedna plocha = 1 jamka. Stejně jako je možné do jedné plochy celého hřiště počítat i driving range...
S tou jednou jamkou mě to taky napadlo.....ale taková interpretace asi nehrozí:(. A s drivingama to může být zajímavý......někde jsou součástí plochy hřiště (např.Hořehledy, Pyšely, Č.Lípa....), někde taky, ale oplocené, tudíž oddělené (např.Bolka, Mstětice.....) a někde jsou úplně mimo (např.Slapy, Zbraslav, Ústí.....). No jsem zvědavej......
 
6 dvojic na jedné jamce, 10 metrů rozestup se dodrží i na krátkém tříparu ;)
 
Umím si představit i interpretaci, že jedna plocha = 1 jamka. Stejně jako je možné do jedné plochy celého hřiště počítat i driving range...
Interpretace plocha, že 1 jamka by také nebyla zrovna žádná výhra. Nicméně pevně věřím, že za plochu celé hřiště, či jamku nikdo považovat nebude a bude se hrát v za sebou jdoucích flightech. Ještě před pár dny bych ale svoji reakci považoval za jasnou ironii či vtip. Dnes už se ale obávám, že i naprosto bláznivá interpretace jakéhokoliv vládního opatření se může stát nakonec stát realitou. Bohužel...
 
Interpretace plocha, že 1 jamka by také nebyla zrovna žádná výhra. Nicméně pevně věřím, že za plochu celé hřiště, či jamku nikdo považovat nebude a bude se hrát v za sebou jdoucích flightech. Ještě před pár dny bych ale svoji reakci považoval za jasnou ironii či vtip. Dnes už se ale obávám, že i naprosto bláznivá interpretace jakéhokoliv vládního opatření se může stát nakonec stát realitou. Bohužel...
Co jsem tak mluvil s kolegy manažery, tak většina už na to v provozním pohledu kašle. Tzn. ano, na webu či nějakých informačních cedulkách bude info dle nařízení, ale realitu provozu vzhledem k počtu lidí ve flightu už tak hrotit nebudou...
 
No, příští víkend oba dny zabrané Beřovice, tak to asi jde. Že bych z toho skákal radostí říct nemůžu.
 
No, příští víkend oba dny zabrané Beřovice, tak to asi jde. Že bych z toho skákal radostí říct nemůžu.
Četl jsi ta opatření, aby „to šlo”?
Takhle by asi klubové turnaje nefungovaly, téměř nikdo by se nejspíš nepřihlásil 😟
 
Četl jsi ta opatření, aby „to šlo”?
Takhle by asi klubové turnaje nefungovaly, téměř nikdo by se nejspíš nepřihlásil 😟
Četl. Dnes se šla Beřovická neděle, jak to mají zařízené netuším. Pro mě to tak jak tak znamená, že je to další z dlouhé řady víkendů, kdy na domovské hřiště nemůžu.
 
A ubytování povoleno jen v „oficiálních” hotelech 👎
neni povoleno jen v oficialnich hotelech, ale jak vis, tak hotely krome sluzebnich cest ubytovavat nesmeji, je to tedy sluzba hracum, kteri nebydli v dojezdove vzdalenosti
 
neni povoleno jen v oficialnich hotelech, ale jak vis, tak hotely krome sluzebnich cest ubytovavat nesmeji, je to tedy sluzba hracum, kteri nebydli v dojezdove vzdalenosti
Tak ano, ubytování v soukromí - pokud má někdo v blízkosti příbuzné.
Ale proč je vybrán vždy jen jeden hotel, zbytečně to vyvolává pochybnosti o „čistotě” výběru.
 
Tak ano, ubytování v soukromí - pokud má někdo v blízkosti příbuzné.
Ale proč je vybrán vždy jen jeden hotel, zbytečně to vyvolává pochybnosti o „čistotě” výběru.
kdyby sis to lepe precetl, tak bys videl, ze jsou vybrany tri (pro CGAT), a myslim, ze nikdo z tech, kteri tim maji zarizene ubytovani, ktere by jinak nemohli mit, nebude nadavat, proc zrovna tenhle urcity hotel, ale bude rad, ze muze prijet hrat turnaj do Prahy a ze ma kde bydlet
 
kdyby sis to lepe precetl, tak bys videl, ze jsou vybrany tri (pro CGAT), a myslim, ze nikdo z tech, kteri tim maji zarizene ubytovani, ktere by jinak nemohli mit, nebude nadavat, proc zrovna tenhle urcity hotel, ale bude rad, ze muze prijet hrat turnaj do Prahy a ze ma kde bydlet
Asi čtu jiné pokyny, já tam pro každou akci vidím jeden hotel.
14D95B55-73DC-4765-BB4C-8538C757D067.jpeg
 
Já nechápu proč se žádá výjimka pro turnaje pořádané Cgf, když ( nejen) v Beřovicích se hrají turnaje bez nějakých extra omezení. Pokud je možné turnaje pořádat v resortu, kde je prezidentem generální sekretář Cgf Aleš Libecajt, musí to jít i jinde. Pokud tam ale nařízení porušují, asi by si měl pan generální sekretář ihned sbalit kufry a opustit vedení Cgf. Rozesílat maily do jiných klubů o tom, že turnaje jsou zakázány a pořádat si je ve svém je dost za hranou.
 
Já nechápu proč se žádá výjimka pro turnaje pořádané Cgf, když ( nejen) v Beřovicích se hrají turnaje bez nějakých extra omezení. Pokud je možné turnaje pořádat v resortu, kde je prezidentem generální sekretář Cgf Aleš Libecajt, musí to jít i jinde. Pokud tam ale nařízení porušují, asi by si měl pan generální sekretář ihned sbalit kufry a opustit vedení Cgf. Rozesílat maily do jiných klubů o tom, že turnaje jsou zakázány a pořádat si je ve svém je dost za hranou.
myslim, ze hcp dny bez organizace jsou povoleny, mysleno, ze nejdou za sebou, ale v samostatne rezervovanych startovnich casech
 
myslim, ze hcp dny bez organizace jsou povoleny, mysleno, ze nejdou za sebou, ale v samostatne rezervovanych startovnich casech
Konkrétně v Beřovicích za sebou všichni šli https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/startovni-listina?id=653608957. Možná je tedy opravdu řešením současné situace s turnaji varianta vzor Beřovice, tedy, že se vyblokuje termín na turnaj, udělají se flighty po dvou na přání, stanoví podmínky pro výhru ( v Beřovicích 3 s nejvyšším počtem stbl. bodů )a výsledky se zveřejnění. Pak je to skvělá zpráva. Jsem ale přesvědčen, že toto řešení mělo být doporučeno všem klubům, aby neměly obavy o tom, že to co dost silně připomíná zakázánou sportovní soutěž, ve skutečnosti sportovní soutěží není.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom