Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kdy budou možné letos AM turnaje?

Kdy budou možné letos AM turnaje?


  • Hlasovalo
    31
Ale jsem zvědav, jak dopadnou snad už za chvíli ve stanovisku cgf turnaje. Jestli těch 30 nebo 50. Nebo něco úplně jiného. Dokáží si asi představit i konstrukcí = 1 vlna: jedna kategorie.
 
Ale jsem zvědav, jak dopadnou snad už za chvíli ve stanovisku cgf turnaje. Jestli těch 30 nebo 50. Nebo něco úplně jiného. Dokáží si asi představit i konstrukcí = 1 vlna: jedna kategorie.
Tak snad dneska bude jasno. Uvidíme, kolik bude povolený max. počet osob na sportovní akci se „startem ve vlnách po max. 30”
A hlavně na přesné formulaci.
Pokud by to bylo např. 300 osob ve vlnách po max. 30, tak si dovedu představit, že to bude pro AM turnaje prakticky bez omezení. Turnaje se 300 účastníky nejsou ani na PGA. A podmínka vln je splněna odstupem startovního času flajtů (max. 4 osoby).
Další otázkou je případný požadavek na testy, ale třeba to bude stejné, jako diskutované řešení pro hodpody (resp. zahrádky) „účastnit se mohou pouze hráči, kteří splňují platná hygienická opatření”
 
Další otázkou je případný požadavek na testy, ale třeba to bude stejné, jako diskutované řešení pro hodpody (resp. zahrádky) „účastnit se mohou pouze hráči, kteří splňují platná hygienická opatření”

Podle mě jediné možné rozumné řešení je mít tu odpovědnost na každém jednotlivci samostatně (v našem případě hráči). A neprenaset ji na jiné.
 
A kdo to může kontrolovat? Podle platné legislativy. Podmiňovat něco něčím co nemám právo zkontrolovat je??
Kontrolovat to mohou dle platné legislativy pracovníci hygienických stanic.
 
Ono nejde Bohouši ani tak o to, kdo bude kontrovat tebe ale pak si z hygieny došlápnou na toho provozovatele, takže to bude muset mít nějak doložitelné.
Takže pokud chceš na turnaj a nechceš škodit vlastnímu klubu, tak ten test prostě ukážeš, pokud to bude opravdu potřeba.
Včera jsme zrovna řešili, jak to bude od pondělí ve fitku.
 
Tento problém je i u služeb a tam je to stejné eviduje se pouze jméno a telefonní kontakt, musí být evidováno.
A kluby mají seznam účastníků turnajů a kontakt na ně, takže tam už nikdo nic nemusí kontrolovat, stačí čestné prohlášení . A jestli bude v propozicích turnaje, že účastník musí mít to či ono a ten se přihlásí a zaplatí souhlasí s podmínkami a když je nedodržel, sám se vystavuje postihu z podvojného jednání.
 
Včera jsem byl u holiče a byl jsem příjemně překvapen, že to po mě chtěli. A jelikož jsem tam chtěl, tak jsem jim to ukázal...

Jinak k tomu výkladu, byl jsem na jednání, kde se řešil střet zájmů - lex babiš, a sranda je v tom, že jak je napsaný zákon o tom, že by neměl dostat žádné peníze z EU, tak dle přesné dikce je to o tom, že jeho firmy nesmí být v pozici "dodavatele" té zakázky. Takže když například budu poptávat novinovou kampaň, tak nesmím oslovit MAFRA aspol, ale pokud to udělám přes schránku tak už je to dle dikce v pohodě. Jen se teď všichni děsí, jaký byl "úmysl zákonodárce" protože je možné že někdo za x let řekne, že úmysl byl, aby se k firmám nedostalo nic, zatímco v zákoně je jen pojem "dodavatel" a ten už neřeší tu další úroveň...

Takže třeba je to nějak ošetřeno v zdůvodnění, jak mysleli těch 30 resp. 50 osob
 
Ono nejde Bohouši ani tak o to, kdo bude kontrovat tebe ale pak si z hygieny došlápnou na toho provozovatele, takže to bude muset mít nějak doložitelné.
Takže pokud chceš na turnaj a nechceš škodit vlastnímu klubu, tak ten test prostě ukážeš, pokud to bude opravdu potřeba.
Včera jsme zrovna řešili, jak to bude od pondělí ve fitku.
Dle předběžných diskuzí by samotné přihlášení přes server ČGF na turnaj mohlo být deklarací, že hráč splňuje požadované podmínky. Server ČGF sám o sobě eviduje potřebné informace o každém hráči a přitom je neveřejný a splňuje tak problematiku GDPR. Bylo by to elegantní řešení, které by nekladlo žádné další nároky na kluby či provozovatele a nutnost vést další duplicitní evidenci. Tak si držme palce, aby to tak bylo.

Bohužel to nebude možné uplatnit na zahrádky restaurací, kde si skutečně nedokážu představit, jak to bude probíhat. Představím-li si realitu našeho provozu, kdy mám o teplých slunečných víkendech vůbec problém lidi obsloužit, natož po nich ještě chtít nějaké ukazování testů, jejich zapisování a ukládání tak, aby to nemohl nikdo jiný za barem vidět nebo ukrást, z toho je mi šoufl už teď. Moc by se mi líbilo, kdybych mohl u vchodu nechat ležet sešit, kam by každý napsal jméno, telefon a podpis a byl by od toho pokoj...

Co mě ale vytáčí, je platnost těch testů. Se svou věkovou skupinou se k očkování dostanu možná ke konci prázdnin, do té doby, abych mohl normálně fungovat, musím 3x týdně na test. Kdy tam mám jako chodit a kdo to má platit?! Zvlášť, když už teď říkají, že jako motivaci k očkování omezí frekvenci testů...
 
Dle předběžných diskuzí by samotné přihlášení přes server ČGF na turnaj mohlo být deklarací, že hráč splňuje požadované podmínky. Server ČGF sám o sobě eviduje potřebné informace o každém hráči a přitom je neveřejný a splňuje tak problematiku GDPR. Bylo by to elegantní řešení, které by nekladlo žádné další nároky na kluby či provozovatele a nutnost vést další duplicitní evidenci. Tak si držme palce, aby to tak bylo.

Bohužel to nebude možné uplatnit na zahrádky restaurací, kde si skutečně nedokážu představit, jak to bude probíhat. Představím-li si realitu našeho provozu, kdy mám o teplých slunečných víkendech vůbec problém lidi obsloužit, natož po nich ještě chtít nějaké ukazování testů, jejich zapisování a ukládání tak, aby to nemohl nikdo jiný za barem vidět nebo ukrást, z toho je mi šoufl už teď. Moc by se mi líbilo, kdybych mohl u vchodu nechat ležet sešit, kam by každý napsal jméno, telefon a podpis a byl by od toho pokoj...

Co mě ale vytáčí, je platnost těch testů. Se svou věkovou skupinou se k očkování dostanu možná ke konci prázdnin, do té doby, abych mohl normálně fungovat, musím 3x týdně na test. Kdy tam mám jako chodit a kdo to má platit?! Zvlášť, když už teď říkají, že jako motivaci k očkování omezí frekvenci testů...
S tím očkováním by to mělo být podstatně rychlejší....příští týden pustěj 40+ a další týden prý zbytek.....tzn.18 - 39. Samozřejmě se pak čeká 6 týdnů na druhou dávku, ale údajně má ta první stačit pro vstup všudemožně.....
 
..., ale údajně má ta první stačit pro vstup všudemožně.....
Tak zatím všude uvádějí 14 po ukončení vakcinace, což jsou (kromě J&J) 2 dávky.
 
Bohužel to nebude možné uplatnit na zahrádky restaurací, kde si skutečně nedokážu představit, jak to bude probíhat. Představím-li si realitu našeho provozu, kdy mám o teplých slunečných víkendech vůbec problém lidi obsloužit, natož po nich ještě chtít nějaké ukazování testů, jejich zapisování a ukládání tak, aby to nemohl nikdo jiný za barem vidět nebo ukrást, z toho je mi šoufl už teď. Moc by se mi líbilo, kdybych mohl u vchodu nechat ležet sešit, kam by každý napsal jméno, telefon a podpis a byl by od toho pokoj...
 
Tak jsme se asi těšili předčasně 😡

050431D5-5DBE-41DC-8BD8-4896FF9985AF.jpeg
 
Tak jsme se asi těšili předčasně 😡

Zobrazit přílohu 17229

No, možná ale turnaje alespon pro 30 od 17.5. Resp.já bych to chápal takto - že stejný den amatérské soutěže, jak ty limity. Ale uvidíme. :((

Ale máš odvahu a nervy. Já ten jeho Twitter sledovat nedokážu. :up:
 
No, možná ale turnaje alespon pro 30 od 17.5. Resp.já bych to chápal takto - že stejný den amatérské soutěže, jak ty limity. Ale uvidíme. :((

Ale máš odvahu a nervy. Já ten jeho Twitter sledovat nedokážu. :up:
Já to chápu tak, že amatérské soutěže od 31.5. Ale třeba to jen Prchal blbě napsal a pravdu máš ty.

Tak ty tvíty on nepíše, i když jsou to zhusta 💩, občas se tam objeví i zajímavá informace.
 
Já to chápu tak, že amatérské soutěže od 31.5. Ale třeba to jen Prchal blbě napsal a pravdu máš ty.

Tak ty tvíty on nepíše, i když jsou to zhusta 💩, občas se tam objeví i zajímavá informace.
To, že to nepíše je jasné podle gramatiky a slovosledu. To, že je to stejně πča je ještě jasnější
 
Tak zatím všude uvádějí 14 po ukončení vakcinace, což jsou (kromě J&J) 2 dávky.
Jo....máš pravdu. O té možnosti cestovat a dělat další věci už po první dávce teprve ministerstvo uvažuje (jsem se dočetl...).......takže než douvažuje, už budu mít dávno v sobě druhou "včelku":D
 
Jo....máš pravdu. O té možnosti cestovat a dělat další věci už po první dávce teprve ministerstvo uvažuje (jsem se dočetl...).......takže než douvažuje, už budu mít dávno v sobě druhou "včelku":D
Sice uvažuje, ale certifikát dostaneš až po druhé 🐝, jak by se tedy prokazovala 1. dávka? 🤔
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom