Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kdy budou možné letos AM turnaje?

Kdy budou možné letos AM turnaje?


  • Hlasovalo
    31
Jsou i země, kde je skoro vše podmíněno modrým odznakem a pravidelným šestiměsíčním přeočkováním.
A to jsi zase zjistil kde? Na Aeronetu? 🙈
 
  • To se mi líbí
Reactions: Ott
Ta hřiště byla podle mě jediné místo, kde se to reálně dodržovalo, jinak na tu všude lidi kašlou. Stačí si zkusit pár hřišť rezervovat přes teetime a uvidíš, že hra ve čtyřech není problém.
 
Čerňák i v dubnu umožňoval přes teetime rezervaci 4 hráčů s tím, že na prvním týčku to dělili do dvojčlenných flajtů po 5 minutách.
Výsledkem bylo:
1. Můj teetime byl většinou zpožděn od 10 - 20 minut
2. Některé dvojice se spojily už na fairwayi jedničky
Neříkám, že souhlasím se všemi omezeními. Ale vadí mi, když se nedodržují pravidla - nakonec to může odnést klub/hřiště, v jehož silách není vše uhlídat...
 
Že by se to blížilo? Počkáme, co bude na papíru... A co pak ještě čgf ve svém aktuálním stanovisku. Ale doufám :) když od tohoto pondělí ne, tak za týden snad už jo :)

C202F881-B050-432E-9DF8-85645169BE36.png


 
Že by se to blížilo? Počkáme, co bude na papíru... A co pak ještě čgf ve svém aktuálním stanovisku. Ale doufám :) když od tohoto pondělí ne, tak za týden snad už jo :)

Zobrazit přílohu 17106

Ja myslim, ze od pondelka jedem ofiko, otazka je jestli na to stihne CGF zareagovat :)
 
Ja myslim, ze od pondelka jedem ofiko, otazka je jestli na to stihne CGF zareagovat :)
Z toho vyjádření je celkem jasné, že se bude moci hrát ve 4 flightech. Podle mne ale stále není jasné, zda lze již pořádat i turnaje ( vyvíjet organizovanou činnost).
 


Tak to vypadá, že tohle pondělí (alespoň dle stanoviska čgf) ještě turnajit nebudeme :(

Snad už to nebude dlouho trvat. Doufám od toho 17.5.
 
Upraveno:
Zákony nedodržuje ani vláda a její ministři. Navíc opatření stále nedostatečně odůvodňují.
Proč se všichni pořád cítí být povinováni dodržováním jejich nařízení?
 
Zákony nedodržuje ani vláda a její ministři. Navíc opatření stále nedostatečně odůvodňují.
Proč se všichni pořád cítí být povinováni dodržováním jejich nařízení?
Protože jsme v právním státě. V Evropě v 21.století.

To, že někdo (vládci, které si většina zvolila, bohužel) něco nedodržuje, není argument. Podle této logiky by se principielně mohlo vraždit na potkání, to je taky JEN nedodržení zákona, v tomto případě asi trestního ....

Ano, některá vládní nařízení jsou chaotická, některá nepochopitelá, některé nesmyslná a některá dokonce protiústavní. Ale je na každém, jestli když to nařízení přestoupí, umí si to minimálně sám sobě zdůvodnit, nést za to odpovědnost a taky případné důsledky.
 
Protože jsme v právním státě. V Evropě v 21.století.

To, že někdo (vládci, které si většina zvolila, bohužel) něco nedodržuje, není argument. Podle této logiky by se principielně mohlo vraždit na potkání, to je taky JEN nedodržení zákona, v tomto případě asi trestního ....

Ano, některá vládní nařízení jsou chaotická, některá nepochopitelá, některé nesmyslná a některá dokonce protiústavní. Ale je na každém, jestli když to nařízení přestoupí, umí si to minimálně sám sobě zdůvodnit, nést za to odpovědnost a taky případné důsledky.
Opět ukázka nesmyslně použitého přirovnání. Vražda bude vždy zločin, vyjma vraždy tyrana.

A pokud někdo vymáhá dodržování nařízení vydaných v rozporu s vyššími právními normami, ten naopak může být považován za toho, kdo se chová protiprávně.
 
Tak pokud to dobře čtu, tak od pondělí 17.5. by mohly být turnaje - i když s určitým onezením


Zobrazit přílohu 17158

Jsem v tom trochu ztracen. Resp. nechápu k turnajům, jestli celkově 30 nebo 50 osob. A pak - je tam ta poznámka organizováno "sportovními svazy". To zahrnuje určitě čgf, kluby jako členy čgf taky? A externí promotéry, ty asi ne. Nebo?

Jsem zvědav na aktuální stanovisko čgf, jak se s tím popere. :up:
 
Jsem v tom trochu ztracen. Resp. nechápu k turnajům, jestli celkově 30 nebo 50 osob. A pak - je tam ta poznámka organizováno "sportovními svazy". To zahrnuje určitě čgf, kluby jako členy čgf taky? A externí promotéry, ty asi ne. Nebo?

Jsem zvědav na aktuální stanovisko čgf, jak se s tím popere. :up:
Po rychlé diskuzi nad prozatím neoficiálními podklady to vypadá tak, že budou určitě možné turnaje pro 30 a dost pravděpodobně pro 50 lidí a flighty po 4ech.
 
Právě teď hlásili v rozhlase , že o konečné podobě a podmínkách rozvolnění k 17.5.bude jednat vláda na čtvrtečním zasedání.
 
Jsem v tom trochu ztracen. Resp. nechápu k turnajům, jestli celkově 30 nebo 50 osob. A pak - je tam ta poznámka organizováno "sportovními svazy". To zahrnuje určitě čgf, kluby jako členy čgf taky? A externí promotéry, ty asi ne. Nebo?

Jsem zvědav na aktuální stanovisko čgf, jak se s tím popere. :up:

Snad všichni externí promotéři mají nastaven turnaj tak, že jako pořadatel turnaje je figuruje klub, kde se turnaj hraje. V podstatě nikdy není jako pořadatel uveden promotér. Důvod je poměrně jednoduchý, promotér by musel CGF zaplatit za vstup do technického serveru, aby měl možnost turnaj zadat sám. Zadání turnaje na serveru pro promotéry je však zpoplatněno. Klub za zadání turnaje nic neplatí a navíc má obvykle i někoho, kdo to umí zadat.
 
Takže by neměl být problém s turnajema, když se startuje ve vlnách po čtyřech osobách 🤔

B16CED72-673F-40E2-8A3B-B238EDAB2BCE.jpeg
 
Upraveno:
Kdyz bude flajt po triceti, tak ne :rolleyes:

Úplně vidím tu choreografii 30 golfistu na jednom grýnu. Zaseklé hřiště do konce sezony hned na Jamce číslo jedna. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom