Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kdy budou možné letos AM turnaje?

Kdy budou možné letos AM turnaje?


  • Hlasovalo
    31
Má to 2 roviny - to jestli souhlasím nebo nesouhlasím s jednáním, nařízeními apod. je věc jedna a to, že se mám nějak chovat je věc druhá, protože je dze nějaká situace, podle které bychom měli jet. Je to stejné, jakobys na křižovatce, kde je STOPka aplikoval pravidlo, že tam stejně nikdo nikdy nejezdí, nikdy jsi tam nikoho něviděl, tak prostě nezastavíš, ale jednoho krásného dne to do tebe může někdo napálit a přinejlepším odejdeš s rozbitým autem a pokutou, protože pravidla jsou od toho aby se dodržovala a ne ohýbala.

Co se týče potréstání, ukazování na jiné je to věc čistě na těch, kteří to řešit mají, mě je vcelku jedno jak se zachovají k Beřovicím, ale bohužel tento příklad dal návod všem ostatním, že když můžou oni, můžu i já.
Sorry, ale tvoje přirovnání kulhá na obě nohy a je zavádějící. Nejde totiž o totéž.
Sportovní pravidla a zneužívání moci vládou prostě nelze jakkoliv srovnávat.
 
Tak jako včera mě na Loretě taky překvapilo, že u vjezdu cedule "hřiště do 16h uzavřeno, restaurace do 17h", parkoviště plný, u klubovny deštníky nějakého promo partnera... Ale na čgf to vyhlášený jako turnaj neměli :rolleyes:, tak těžko říct, co to bylo za privátní akci :D
 
Sorry, ale tvoje přirovnání kulhá na obě nohy a je zavádějící. Nejde totiž o totéž.
Sportovní pravidla a zneužívání moci vládou prostě nelze jakkoliv srovnávat.
Kdyz myslis - do politicke diskuze se opravdu poustet nechci, to nebylo a neni tema - howgh
 
Jak tak na to koukám, tak se v rozvolňování nějak nepočítá s amatérským sportem, tedy dle toho, co bylo vidět na fotkách z dnešní tiskové konference.
Ač mě to vůbec netěší, má predikce poloviny května je podle mě celkem ohrožená. Ach jo.
Samozřejmě beru oficiální turnaje povolené jako amatérský sport, ne nějaké diskutabilní turnaje, viz. výše.
 
Jak tak na to koukám, tak se v rozvolňování nějak nepočítá s amatérským sportem, tedy dle toho, co bylo vidět na fotkách z dnešní tiskové konference.
Ač mě to vůbec netěší, má predikce poloviny května je podle mě celkem ohrožená. Ach jo.
Samozřejmě beru oficiální turnaje povolené jako amatérský sport, ne nějaké diskutabilní turnaje, viz. výše.

Taky to hodně sleduju. Tady by prostě fakt chtělo, aby svazy začaly řvát a bojovat.
Což tedy předpokládám, že se děje a dít bude. Hodně bych stál o to, jednak jako hráč ale i jako pidipromotér na těch pár akcích, aby se našel "čistý, možný a formálně posvěcený" kompromis.
 
Upraveno:
Ty nové podmínky budou asi těžkou ranou pro ekonomiku resortů. V podstatě nepůjde naplánovat a uspořádat jen trochu větší komerční turnaj. Na to je třeba, aby mohlo hrát dostatečné množství hráčů, aby se to zaplatilo. Ti ale přijedou pokud se budou mít kde najíst, kde umýt, kam jít na toalety a případně se i ubytovat. Tyto podmínky nebude schopen asi delší dobu žádný resort slíbit. Pro promotéry je asi zase nemožné nějaký turnaj naplánovat a objednat, když už termín je totální loterie, o vlastních podmínkách hry nemluvě.
Jako běžní golfisté si sice možná turnaje hned tak nezahrajeme, ale pokud se bude dát aspoň hrát o kafe se spoluhráči, zas taková tragédie to není.
 
Jejich představa "normálního života" je naprosto odlišná od toho, jak si to představuje absolutní většina lidí. A není se co divit, když jim je nastavují salonní vědci a v cizině usazení lobisti farmaceutických firem, které vyrábějí vakcíny.

Takže radím zprávy vůbec nesledoval a na zařídit se jen podle vlastního nejlepšího mínění.

Takže n
 
Kdyz myslis - do politicke diskuze se opravdu poustet nechci, to nebylo a neni tema - howgh
To není o politice. Jen o tom, že je celkem běžné, že lidi zkoušejí pro podporu svého tvrzení předkládat varianty zdánlivě obdobných situací aplikovaných do jiných činností. Jenže tohle nefunguje takřka nikdy a nebo jen v těch nejhrubších obrysech, ale zcela jistě ne v detailech.
 
Počítám správně? Omezené akce do 20ti lidi je Balíček 4, větší akce asi Balíček 5. To je :

a) (<75/100tis týdně za 7 dnů) resp
b) (<50/100tis týdně za 7 dnů)

ČR má zhruba 10,6 mil lidi. To tedy je průměrně:

a) 795 týdně / 7 dní = cca 114 denně na ČR
b) 530 týdne / 7 dní = cca 76 denně na ČR

Mno... Pevně doufám, že mi tam najdete chybu. Protože takhle to vypadá, že si v našem státě nezahraju oficiální turnaj s obědem pod střechou, se společenským vyhlášením a skleničkou večer nejenom letošní rok, ale nejspíš už nikdy. :mad: A to neřeším ty ostatní podmínky.
 
Upraveno:
Počítám správně? Omezené akce do 20ti lidi je Balíček 4, větší akce asi Balíček 5. To je :

a) (<75/100tis týdně za 7 dnů) resp
b) (<50/100tis týdně za 7 dnů)

ČR má zhruba 10,6 mil lidi. To tedy je průměrně:

a) 795 týdně / 7 dní = cca 114 denně na ČR
b) 530 týdne / 7 dní = cca 76 denně na ČR

Mno... Pevně doufám, že mi tam najdete chybu. Protože takhle to vypadá, že si v našem státě nezahraju oficiální turnaj s obědem pod střechou, se společenským vyhlášením a skleničkou večer nejenom letošní rok, ale nejspíš už nikdy. :mad: A to neřeším ty ostatní podmínky.
Není to jedno když stejně nevíš zda to vydrží platit víc jak dva týdny? Osobně bych čekal, že tohle číslo bude s určením na jednotlive kraje svítit každý den na stránkách všech covid hlasnych trub:sleep:
 
Není to jedno když stejně nevíš zda to vydrží platit víc jak dva týdny? Osobně bych čekal, že tohle číslo bude s určením na jednotlive kraje svítit každý den na stránkách všech covid hlasnych trub:sleep:
To je presne ono. Jedna vec jsou definovane podminky, druha jak moc se jimy budou vrchni predstavitele skutecne ridit. Bohuzel jak pise @wasp - tohle je pro oblast sportovne rekreacniho cestovniho ruchu skutecne mnohem cernejsi predpoved, nez bych cekal. 20 % kapacity je pro mne na hotelu 6 lidi:(.
 
20 % kapacity je pro mne na hotelu 6 lidi:(.
A kvůli tomu se ten provoz ani nevyplatí otevřít.

Jenže - otevřít můžeš, takže konec státní almužny (čti „kompenzace”).

A o to jde - zbavit se zátěže „kompenzací”.
 
Počítám správně? Omezené akce do 20ti lidi je Balíček 4, větší akce asi Balíček 5. To je :

a) (<75/100tis týdně za 7 dnů) resp
b) (<50/100tis týdně za 7 dnů)

ČR má zhruba 10,6 mil lidi. To tedy je průměrně:

a) 795 týdně / 7 dní = cca 114 denně na ČR
b) 530 týdne / 7 dní = cca 76 denně na ČR

Mno... Pevně doufám, že mi tam najdete chybu. Protože takhle to vypadá, že si v našem státě nezahraju oficiální turnaj s obědem pod střechou, se společenským vyhlášením a skleničkou večer nejenom letošní rok, ale nejspíš už nikdy. :mad: A to neřeším ty ostatní podmínky.
Michale mě to vychází o řád vás. 7872 v prvním případě a tedy cca něco přes 1000 denně. Podobné i v druhém případě.
 
Michale mě to vychází o řád vás. 7872 v prvním případě a tedy cca něco přes 1000 denně. Podobné i v druhém případě.
On to počítal jen pro Prahu 🤭

A jestli to bude po krajích, tak to teprve bude bordel 🙈
 
Myslím, že je to jedno...za měsíc třeba přijdou opět s něčím novým, jestli se nepletu byl semafor, pes, možná jsem na něco zapomněl...za měsíc budou přemýšlet, jak to elegantně metodicky ukončit...blíží se volby a ABéčko jistě přijde s tím, že je potřeba rychle rozvolnit, že on to zařídí...kdybych podnikal, v oblasti spojené s cestovním ruchem, tak mi jebne...
 
Michale mě to vychází o řád vás. 7872 v prvním případě a tedy cca něco přes 1000 denně. Podobné i v druhém případě.

Máš pravdu, udělal jsem chybu. Děkuji za kontrolu... To ten ranní šok. Takhle to vypadá maminko lépe - ale ne o moc.

1000 denně by snad vyjít koncem května mohlo.
 
Stejně přijde v září další vlna a další lockdown, tak je to vlastně jedno :) Tipuju nějakou novou mutaci proti které aktuální očkovaní nebude účinné.
 
Řešení turnajů je na základě rozsudku NSS jednoduché.
Stačí turnaj označit za protestní akci (demonstraci) a počet účastníků nesmí být omezen.
Takže oznámit konání akce, účel akce (protestní pochod proti rozhodnutí o omezení sportovní činnosti), vytyčit trasu pochodu (1.-18. jamka), čas konání, místo shromáždění (např. driving), způsob organizace (skupiny max. 4 osob vydávající se na určenou trasu v odstupu 10min.). Vzhledem k tomu, že se akce nebude konat na veřejné komunikaci, tak není ani potřeba asistence PČR). 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom