Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kdy budou možné letos AM turnaje?

Kdy budou možné letos AM turnaje?


  • Hlasovalo
    31
Sice uvažuje, ale certifikát dostaneš až po druhé 🐝, jak by se tedy prokazovala 1. dávka? 🤔
já ti nevím, ale po té první dávce mi dali nějakou kartičku s datem první dávky a s datem, kdy mám přijít na druhou. Takže se to dá prokázat.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Po první dávce v každém případě dostaneš lékařskou zprávu - včetně datum, čím jsi naočkován/a a jakou šarží...
 
já ti nevím, ale po té první dávce mi dali nějakou kartičku s datem první dávky a s datem, kdy mám přijít na druhou. Takže se to dá prokázat.
No, to už jsem zapomněl, že mi něco dali, mám to někde založené a sebou to tahat nebudu (bo to mohu ztratit).
Ale hlavně - nikdo nemá právo (kromě ošetřujícího lékaře) nahlížet do mé zdravotní dokumentace a žádný zákon mi nenařizuje sebou nosit zdravotní dokumentaci a prokazovat se jí. „Opatření” vlády nemají nad zákonem navrch.
A pokud mne někdo odmítne obsloužit? Tak je to stejná situace, jako když hostinský odmítl obsloužit cikány - min. přestupek hraničící s trestným činem.
Nicméné vláda nakonec ta pravidla nastavila tak, aby si „udržela tvář”, když už dřív řekla, že se bude vstup povolen pouze „s testem”.
Krátce a jednoduše - je to celé šaškárna.
 
Takže co se týče sportovních akcí a sportovní přípravy oproti pondělnímu návrhu nic nového
9DC98C25-A8BB-442A-8531-DD0C94C54CAE.jpeg
 
Mám v diáři poznamenaný turnaj Jamky na Grabštejně, chápu to dobře, že to asik ještě nebude realizovatelné?
 
Mám v diáři poznamenaný turnaj Jamky na Grabštejně, chápu to dobře, že to asik ještě nebude realizovatelné?

Čekáme s @Marklar na vyjádření cgf a stanovisko k pořádání turnajů. Hned jak bude - tak dám vědět (dnes, zítra). Vypadá to ale aktuálně bledě. Nevypadalo - už jsme pomalu startovali a vše domlouvali, že to vyjde. No, bohužel - zase vše jinak, zda se. Platí, že pokud cgf turnaje neposveti a nepovolí, nebudeme turnaje pořádat (a ani je pojmenovát jinak - za případné problémy nám to jako hobby aktivita nestojí). 😢
 
Čekáme s @Marklar na vyjádření cgf a stanovisko k pořádání turnajů. Hned jak bude - tak dám vědět (dnes, zítra). Vypadá to ale aktuálně bledě. Nevypadalo - už jsme pomalu startovali a vše domlouvali, že to vyjde. No, bohužel - zase vše jinak, zda se. Platí, že pokud cgf turnaje neposveti a nepovolí, nebudeme turnaje pořádat (a ani je pojmenovát jinak - za případné problémy nám to jako hobby aktivita nestojí). 😢
Ale pokud by to mozne bylo, tak to jste schopni teda zorganizovat?
 
Ale pokud by to mozne bylo, tak to jste schopni teda zorganizovat?

Předběžně - sunset v pondělí na Zbraslavi už spíše ne. Grabstejn příští sobotu - s tím teď aktualne jsme počítali/počítáme (podstatné je to cgf). (Requocup na Konopí - tam předpokládám, že vše vyjde a Týnka příští týden všechny přihlášené osloví - příští týden si s Konopí dame vědět a budeme doufat, že to nikdo zase nezmění).
 
Upraveno:
Takže ty slabší dostali tam, kde je chtěli mít. Nechat se vakcinovat "abych měl klid" bez vyšetření, bez zdravotní indikace, klidně i v době, kdy po prodělané infekci má tělo dostatečnou schopnost se bránit. To je normální spoluvinu tunelování zdravotnických rozpočtů. A až za pár let budou ty peníze vydané za testy zdravých lidí a vakcinaci uzdravených chybět na léčbu dětí a na zlepšování zdravotní péče pro všechny, nikdo si svou spoluvinu už nepřizná.😡
 
Takže ty slabší dostali tam, kde je chtěli mít. Nechat se vakcinovat "abych měl klid" bez vyšetření, bez zdravotní indikace, klidně i v době, kdy po prodělané infekci má tělo dostatečnou schopnost se bránit. To je normální spoluvinu tunelování zdravotnických rozpočtů. A až za pár let budou ty peníze vydané za testy zdravých lidí a vakcinaci uzdravených chybět na léčbu dětí a na zlepšování zdravotní péče pro všechny, nikdo si svou spoluvinu už nepřizná.😡
Není pravda, že se očkuje po prodělané infekci, máš-li protilátky, na očkování nejdeš...každý by se měl poradit s lékařem o vhodnosti očkování...z mého pohledu lépe vydat peníze na očkování všech, než lockdownovat, léčit těžké průběhy apod. Ale samozřejmě nikomu jeho názor neberu, ikdyž s ním nesouhlasím...
 
To je normální spoluvinu tunelování zdravotnických rozpočtů. A až za pár let budou ty peníze vydané za testy zdravých lidí a vakcinaci uzdravených chybět na léčbu dětí a na zlepšování zdravotní péče pro všechny, nikdo si svou spoluvinu už nepřizná.😡
Stejně tak se dá říci, že pokud vláda opět vyhlásí lockdown kvůli další vlně, která se bude šířit „díky nenaočkovaným”, tak tito neočkovaní jedinci jsou spoluviníci tunelování státního rozpočtu vzhledem k potřebě vyplácení podpor a následné sanaci ekonomiky.

Apropo - řekl bych, že náklady na léčbu „covid pacientů” v nemocnicích jsou vyšší, než náklady na očkování. Takže je otázkou, kdo „tuneluje zdravotní rozpočty” víc (tedy hned po vládě).
 
15.5.2021 (6:30) - Opatření platná od 17. května 2021

Stanovisko Právní komise ČGF k mimořádnému opatření MZ ČR (omezení obchodu a služeb), které vejde v platnost 17. května 2021.

Shrnutí:

Zobrazit přílohu 17259


Viz celé znění: https://www.cgf.cz/data/web/pdf/2021-05-14-pk-aktualni-informace-od-17.5.2021.pdf

Takže 17.5. je to datum, kdy se snad golfový život v podstatě navrátí k normálnějšímu stavu. Super :) turnaje pro 50 lidi dle stanoviska čgf bude možné pořádat. Od pondělka.
 
Takže 17.5. je to datum, kdy se snad golfový život v podstatě navrátí k normálnějšímu stavu. Super :) turnaje pro 50 lidi dle stanoviska čgf bude možné pořádat. Od pondělka.
Už zbývá jen „otevřít” server ČGF.
 
Už zbývá jen „otevřít” server ČGF.
No, těch 50 je na regionální túry asi málo. Jsem zvědav jaký klíč bude pro výběr přihlášených. Asi dnes dost populární rychlost klikání 😉
 
No, těch 50 je na regionální túry asi málo. Jsem zvědav jaký klíč bude pro výběr přihlášených. Asi dnes dost populární rychlost klikání 😉
Právní komise sama „dává návod”. Takže stačí vypsat turnaje podle kategorií 😉
97E4A55E-D6CB-4B70-ACFA-84D9E444C4A2.jpeg
 
Jsem rád, že docela rozumně je řešena i ta možnost sebetestování a je to vlastně řešeno každý sám za sebe, plus automatická evidence na čgf (kdy přihlášení de facto by toto mělo zajistit). Přišlo by mi docela dobré, kdyby tam nějakou šikovnou formulaci ke všem turnajům na čgf napsala sama federace... jako nesmazatelnou podminku a informaci. Právně správně a se všemi náležitostmi. :)

Výstřižek.PNG
 
akže Grabstejn 19.jamky bude?

Aktuálně to s @Marklar řešíme. Předpokládám ale, že ano.

Musíme si s hřištěm ještě potvrdit, že jsme připraveni - to stanovisko čgf je poměrně čerstvé.
Zveřejním pak pozvánku a info ve vlákně k akci.
Snad už dnes/zítra - jak se všechny strany spojíme a potvrdíme, že můžeme a jsme/budeme připraveni.
 
Upraveno:
Server ČGF už je „otevřen”
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom