Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kdy budou možné letos AM turnaje?

Kdy budou možné letos AM turnaje?


  • Hlasovalo
    31
Dobrá tedy. Kromě toho, že jsem nepochopila jak mě zotročuje očkování, jak se neustále hlásá... tak taky úplně nechápu proč vám vadí, že máte v určitých situacích prokázat, že nejste nebezpeční pro okolí. A do mě, bojovníci za "svobodu".....
Mě očkování nezotročuje, první dávku mám a na druhou čekám.
Vadí mi, že vláda nedodržuje zákon. Vadí mi, že když už si udělali nový pandemický zákon, udělali ho blbě jako všechno. A mohl bych psát hodně dlouho, co mi všechno vadí, ale snad stačí ta skutečnost, že mi nevadí se prokázat, ale to, že to po mě vyžadují protizákonně.
 
Mě očkování nezotročuje, první dávku mám a na druhou čekám.
Vadí mi, že vláda nedodržuje zákon. Vadí mi, že když už si udělali nový pandemický zákon, udělali ho blbě jako všechno. A mohl bych psát hodně dlouho, co mi všechno vadí, ale snad stačí ta skutečnost, že mi nevadí se prokázat, ale to, že to po mě vyžadují protizákonně.
Právě, problém je v tom, že se smíchala špatná politika s blbým virem. A velká část populace myslí zkratkou - má pocit, že tím, že bojkotuje virus vlastně bojuje proti vládě. Nikdy jsem si nemyslela, že se vláda chová ideálně, zvlášť z mého pohledu zdravotníka, je to prostě neštěstí, na kterém se vezou "Volní" a podobní.
 
Právě, problém je v tom, že se smíchala špatná politika s blbým virem. A velká část populace myslí zkratkou - má pocit, že tím, že bojkotuje virus vlastně bojuje proti vládě. Nikdy jsem si nemyslela, že se vláda chová ideálně, zvlášť z mého pohledu zdravotníka, je to prostě neštěstí, na kterém se vezou "Volní" a podobní.
Já ti rozumím. Ale myslím, že velkou většinu z nás tady netřeba ze zkratkovitého myšlení nebo bojkotu podezřívat.
Osobně se chovám zodpovědně, nakonec i ten debilní zákaz překročení hranice okresu jsem ke své újmě dodržel, ale nadávat na ty zmetky budu a volbách jim vystavím účet. Zároveň vítám práci soudů, ta inteligentnější (a bohužel menší) část národa má alespoň další ukazatel, jak si tady s námi stbák a jeho nohsledi vytírají pozadí.
 
Já sjednocení podmínek vítám. Škoda, že to nebylo dřív - je to smutný. Za to účet může každý z nás vyjevit u voleb dle svého naturalu.

Co mě poměrně vadí, je to, že to má kontrolovat organizátor... jednou z věcí je zmíněná zakonnost takového požadavku atp. Ale v této fázi preziju to a pokusím se nikomu ani jako hrac to nekomplikovat a byt vstřícný. Tzn. dohlednu sám u sebe, abych měl vše v pořádku (i když to v mnohé podobě považuji za zbytečné). A už mi asi ani nijak nevadí, že to budu komukoli to své něco ukazovat. Jj, uvědomuji si - postupně ustupuju. Ale já nechci bojovat s kymkoli že života kolem sebe a přidělat mu tím starosti - za které on nijak nemůže. Až už je to hospodskej, promoter turnaje, nebo prodavač.

Co mi k tomu vadí hodně, že když už se nějak naridi, kontrolujte...tak se neřekne a nevyřeší prakticky jak. Jednoduše, rychle a overitelne. Těch variant jsou mraky, povolených testu na domácí testování taky. Tak když už stát něco po komkoli dal chce, tak má připravit takové technické podmínky, aby to k něčemu bylo a dávalo to smysl a bylo to rychle a jednoduché. A ne jen něco "vyblejt" s platností od zítra. A vy všichni si to nějak zajistěte, nastudujte.... A tím si nad tím umýt ruce. :mad:
 
Upraveno:
Já ti rozumím. Ale myslím, že velkou většinu z nás tady netřeba ze zkratkovitého myšlení nebo bojkotu podezřívat.
Osobně se chovám zodpovědně, nakonec i ten debilní zákaz překročení hranice okresu jsem ke své újmě dodržel, ale nadávat na ty zmetky budu a volbách jim vystavím účet. Zároveň vítám práci soudů, ta inteligentnější (a bohužel menší) část národa má alespoň další ukazatel, jak si tady s námi stbák a jeho nohsledi vytírají pozadí.
Jardo, to v žádném případě nebyla reakce na tebe. :) A k volbám se těším.
 
Co mi k tomu vadí hodně, že když už se nějak naridi, kontrolujte...tak se neřekne a nevyřeší prakticky jak. Jednoduše, rychle a overitelne. Těch variant jsou mraky, povolených testu na domácí testování taky. Tak když už stát něco po komkoli dal chce, tak má připravit takové technické podmínky, aby to k něčemu bylo a dávalo to smysl a bylo to rychle a jednoduché. A ne jen něco "vyblejt" s platností od zítra. A vy všichni si to nějak zajistěte, nastudujte.... A tím si nad tím umýt ruce. :mad:

Tohle se může hodit vědět... tak pokud jste nezaregistrovali už, tak ke konci června by měla byt mobilni aplikace tecka pro uchování certifikatu i vice lidi na mobilu (rodina). Vic o tom, než co se mediálně šustí, nevím...

---
Česká verze CovidPass aplikace měla původně přijít v druhé polovině června, jaký bude nakonec její osud není známo. Nyní se však objevila informace o jiných CovidPass aplikacích, které budou v česku dostupné, nazývat se budou Tečka a Čtečka. K čemu se obě aplikace, za jejíchž názvy je slovní hříčka, budou používat a kdy si je stáhneme?

Aplikace Tečka bude sloužit běžným lidem pro uchování neomezeného množství koronavirus certifikátů o prodělané nemoci COVID-19, podstoupeném očkování či testování. V jednom telefonu tak budeme moci mít uchovány certifikáty celé rodiny. Využití ale najde i jinde. Ve své aplikaci bude moci mít všechny certifikáty svých svěřenců například vedoucí na táboře či učitel na školní exkurzi. Tečka by měla být ke stažení z obchodu Google Play pro Android i AppStore pro iOS na konci června.

Účel aplikace Čtečka vyplývá již z jejího názvu. Pomocí tohoto prográmku budou úředníci číst a ověřovat platnost koronavirus certifikátů o prodělané nemoci COVID-19, podstoupeném očkování či testování. V tuto chvíli je Čtečka předschválená v obou výše zmíněných obchodech s aplikacemi a probíhá její finální testování. Na rozdíl od Tečky ale bude k dispozici už příští týden, tedy v rozmezí od 14. do 20. června 2021.
...
---

Celý článek viz zdroj: https://www.svetandroida.cz/tecka-a-ctecka-covid-pass-aplikace/

Info i na idnes: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/...kovani-koronavirus.A210614_160248_domaci_vank (s pár obrázky čTečky).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom