Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Kdo vydělal nejvíce peněz v historii PGA Tour?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Kdo vydělal nejvíce peněz v historii PGA Tour? (Golf.cz)

Kdo na PGA Tour vydělal nejvíce peněz?
PGA Tour má 10 členů padesátimilionového klubu hráčů s výdělkem nad 50 milionu dolarů, 18 členů čtyřicetimilionového klubu, 38 třicetimilionového, 77 dvacetimilionového a 189 členů desetimilionového klubu.
Všichni hráči PGA Tour vydělali k dnešku celkem 5,7 miliardy dolarů.

Podívejte se na přehled prvních dvaceti hráčů s nejvyššími výdělky na PGA Tour. Samozřejmě vede Tiger Woods, ale některá jména a čísla mohou překvapit.


Zdroj: PGA Tour Career Money Leaders



The post Kdo vydělal nejvíce peněz v historii PGA Tour? appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Hezká čísla. Když si k tomu člověk přimyslí ještě vedlejší příjmy (reklama, sponzoring atd)... na druhou stranu, kolik z těch všech profíku to skutečně má, že. :)
 
Hmm...to je zvláštní, přijde mi to relativně málo na to, jak se o golfu mluví jako o sportu s velkým množstvím peněz. Takovej Messi bere 9 mega za měsíc, tzn. Tigera smázne prakticky za rok hraní...
 
Hmm...to je zvláštní, přijde mi to relativně málo na to, jak se o golfu mluví jako o sportu s velkým množstvím peněz. Takovej Messi bere 9 mega za měsíc, tzn. Tigera smázne prakticky za rok hraní...
Hlavní příjem u TOP 100 není z prize money, ale z reklamy. Např.Tiger (pokud mne paměť neklame) byl první sportovec, který překonal 1 miliardu dolarů celkových příjmů. A nesmíš ještě zapomenout, že (kromě majorů) špička bere i „startovné”, které je v mnoha případech srovnatelné nebo i vyšší než prize money za 1. místo.
 
Hlavní příjem u TOP 100 není z prize money, ale z reklamy. Např.Tiger (pokud mne paměť neklame) byl první sportovec, který překonal 1 miliardu dolarů celkových příjmů. A nesmíš ještě zapomenout, že (kromě majorů) špička bere i „startovné”, které je v mnoha případech srovnatelné nebo i vyšší než prize money za 1. místo.

Jasný, já to chápu. Přesto mne to překvapilo. Byť ostatní sportovci (hokejisté, tenisté) jsou na tom s golfisty podobně. Takže jen ten fotbal je uplně mimo...
 
Takže jen ten fotbal je uplně mimo...
Jen si představ za kariéru těch ran míčem do hlavy při hlavičkování - to musí zanechat následky. A spousta bafuňářů jsou bývalí čutálisti 🤭

V hokeji mají nejbohatší ligy "platové stropy", to samé ostatní týmové sporty (basketbal, americký football) - jen kopaná žádné stropy nemá (alespoň jsem o tom neslyšel).
Tenisté jsou na tom podobně jako golfisté - hrají sami za sebe a vydělají hrou jen to, co si uhrají - neplatí je žádný majitel klubu.
 
v NFL je momentalne 13 hracu, kteri maji celozivotni prijmy vyssi nez Tiger, nejvice ma 252mil $ :)
 
Kdyby bylo v éře Nicklause a Palmera takové prize money jako dnes...tak by se dalo srovnávat jak zní otázka....v historii PGA, netuším ani nechci vědět kam se ty peníze posunou za dalších 20 let.
 
Zajimavy graf

1578767891279.png


min nez 270y nikdo nehraje ?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom