Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Kdo je Woods? Golfový Michael Jackson?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Kdo je Woods? Golfový Michael Jackson? (GolfDigest.cz)

GLOSY > Kdo má rád Tigera Woodse a s nadšením mu fandí, ten může mít po přečtení jeho zevrubné biografie, která vyšla na jaře 2018 v USA a nyní ji vydává v češtině nakladatelství Jota, smíšené pocity. Kniha totiž ještě zesiluje to, co o hráči víme od aféry v roce 2009: že sice výtečně ovládá golf, ale výtečnou osobností zrovna není.

Pokračovat ve čtení...
 
tak nějak jsme si slíbili, že až v obýváku nebude dětská kuchyňka, tak si tam pořídíme novou knihovnu. Můžeme tedy v klidu rozšiřovat chaos a neuspořádané dvě řady knih v té aktuální. Jednou to srovnáme. Tohle je asi dobrý tip na rozšiřování :) málokterá výrazná osobnost je kladná. Jsem vcelku zvědavý co se dozvím.

btw @JardaK kdysi se tu psalo o knize zápas. Už jsi to četl? Jestli ne a chodíte někdy Michalem na pivko, tak se muzu stavit a přinést....
 
tak nějak jsme si slíbili, že až v obýváku nebude dětská kuchyňka, tak si tam pořídíme novou knihovnu. Můžeme tedy v klidu rozšiřovat chaos a neuspořádané dvě řady knih v té aktuální. Jednou to srovnáme. Tohle je asi dobrý tip na rozšiřování :) málokterá výrazná osobnost je kladná. Jsem vcelku zvědavý co se dozvím.

btw @JardaK kdysi se tu psalo o knize zápas. Už jsi to četl? Jestli ne a chodíte někdy Michalem na pivko, tak se muzu stavit a přinést....
Nečetl, bohužel.
Michal už chodí jen na akce 19.jamky které sám pořádá:)
Od nového roku mám kancelář v Praze, tak se pak můžeme někde potkat. Diky že jsi na to vzpomněl, mě už to vypadlo z makovice :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom