GolfDigest.cz Kdo je Woods? Golfový Michael Jackson?

Jamka R. Reader

Aktivní člen
Autor vlákna
Robot 19.jamky
26.2.2019
181
94
1
Kdo je Woods? Golfový Michael Jackson? (GolfDigest.cz)

GLOSY > Kdo má rád Tigera Woodse a s nadšením mu fandí, ten může mít po přečtení jeho zevrubné biografie, která vyšla na jaře 2018 v USA a nyní ji vydává v češtině nakladatelství Jota, smíšené pocity. Kniha totiž ještě zesiluje to, co o hráči víme od aféry v roce 2009: že sice výtečně ovládá golf, ale výtečnou osobností zrovna není.

Pokračovat ve čtení...

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
887
1,020
103
Praha
Jméno
Jirka L.
tak nějak jsme si slíbili, že až v obýváku nebude dětská kuchyňka, tak si tam pořídíme novou knihovnu. Můžeme tedy v klidu rozšiřovat chaos a neuspořádané dvě řady knih v té aktuální. Jednou to srovnáme. Tohle je asi dobrý tip na rozšiřování :) málokterá výrazná osobnost je kladná. Jsem vcelku zvědavý co se dozvím.

btw @JardaK kdysi se tu psalo o knize zápas. Už jsi to četl? Jestli ne a chodíte někdy Michalem na pivko, tak se muzu stavit a přinést....

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: JardaK

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
2,109
1,780
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
tak nějak jsme si slíbili, že až v obýváku nebude dětská kuchyňka, tak si tam pořídíme novou knihovnu. Můžeme tedy v klidu rozšiřovat chaos a neuspořádané dvě řady knih v té aktuální. Jednou to srovnáme. Tohle je asi dobrý tip na rozšiřování :) málokterá výrazná osobnost je kladná. Jsem vcelku zvědavý co se dozvím.

btw @JardaK kdysi se tu psalo o knize zápas. Už jsi to četl? Jestli ne a chodíte někdy Michalem na pivko, tak se muzu stavit a přinést....
Nečetl, bohužel.
Michal už chodí jen na akce 19.jamky které sám pořádá:)
Od nového roku mám kancelář v Praze, tak se pak můžeme někde potkat. Diky že jsi na to vzpomněl, mě už to vypadlo z makovice :)

WebGolf.cz