Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kde zjistit přehled svých členství v ČGF??

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
poradíte mi, prosím, kde zjistit přehled členství v čgf, které mám??
vyhledavat na čgf již nejde a teetime neukáže všechna :(
 
poradíte mi, prosím, kde zjistit přehled členství v čgf, které mám??
vyhledavat na čgf již nejde a teetime neukáže všechna :(

Vzhledem k GDPR už tohle pravděpodobně nijak nezjistíš. Ale pokud si nejseš jistej co máš, tak ti to zjistím já:)
 
Tak si ted, rikam, jaky maji skvely golfovy web v Rakousku. Po prihlaseni, jsou krasne videt, vsechny kluby, kde jsem clenem, vsechny odehrane turnaje, vyvoj HCP, nastaveni spoluhracu, objednavani turnaju a teetimu.
Docela nechapu, proc to u nas dela nejaky TeeTime a ne CGF
 
Tak si ted, rikam, jaky maji skvely golfovy web v Rakousku. Po prihlaseni, jsou krasne videt, vsechny kluby, kde jsem clenem, vsechny odehrane turnaje, vyvoj HCP, nastaveni spoluhracu, objednavani turnaju a teetimu.
Docela nechapu, proc to u nas dela nejaky TeeTime a ne CGF
No, protože ČGF je v Čechách a ne v Rakousku. :cry:
 
Tak si ted, rikam, jaky maji skvely golfovy web v Rakousku. Po prihlaseni, jsou krasne videt, vsechny kluby, kde jsem clenem, vsechny odehrane turnaje, vyvoj HCP, nastaveni spoluhracu, objednavani turnaju a teetimu.
Docela nechapu, proc to u nas dela nejaky TeeTime a ne CGF
Tak pokud je Teetime zadarmo, tak je mi jedno jestli to provozuje Teetime nebo ČGF. Aspoň se aplikace neustále vyvíjí, což by pod ČGF nemuselo být až tak samozřejmé. Navíc ČGF na to nemá “lidské zdroje”, takže by to stejně musela objednat a PLATIT z našich příspěvků.
Až za to bude Teetime chtít od uživatelů peníze, pak to bude otázka, proč to neprovozuje ČGF.
 
Tak si ted, rikam, jaky maji skvely golfovy web v Rakousku. Po prihlaseni, jsou krasne videt, vsechny kluby, kde jsem clenem, vsechny odehrane turnaje, vyvoj HCP, nastaveni spoluhracu, objednavani turnaju a teetimu.
Docela nechapu, proc to u nas dela nejaky TeeTime a ne CGF
neco podobneho na teetime existuje, ale bapr u tech clenstvi se objevuji max 2 nedomovska a tim to konci
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom