Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kde vás golf letos příjemně potěšil a kde naopak zklamal?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máme zhruba půlku sezóny za sebou, navštívili jsme mnoho hřišť, x více či méně golfových akcí, turnajů, dovolených. Pojďme si spolu zkusit shrnout své letošní překvapení a frustrace. Např. někam jsem jel, moc se mi nechtělo a nakonec to byl parádní golf a obráceně, těšil jsem se, ale přijedu na místo a všechno špatně. Jak jste na tom, zatím letos?

Kam se máme ještě my ostatní vydat a kam naopak raději ne?
 
No protože tady si člověk na kritiku musí dávat pozor, tak jen ta pozitiva:

Bitozeves - malá devítka za malé peníze a přitom všechno super - hra, bydlení, jídlo
Stará Boleslav - zapomenutý kout světa s veselou obsluhou, zajímavě poskládanými jamkami a super cenou za to, co nabízí za kvalitu hracích ploch
Česká Lípa - fantastický přístup vedení kombinovaný z úžasnou kvalitou hracích ploch v mém rodném kraji
 
+
Barbora - velmi hravé hřiště

Mladé Buky - příjemné vlastně ve všech ohledech

-
Red Oak / Nitra / SK - klubovna velmi povedená, z terasy se díváte přímo na driving. Zajímavé a zavazující. Hřiště ale za návštěvu nestojí.

Kunětická Hora
- kdysi tak hezké a kvalitní hřiště letos až v žalostném stavu. Za mě zatím největší zklamání.
 
Velmi příjemné hřiště Mladé Buky, ještě ke všemu spojené s RequoCup se mi zatím opravdu zdálo vrcholem letošní sezóny.
Stejně jako @doktordee se mi moc líbilo na Barboře, hřiště krásné, i ve vedrech se vždy našel kousek stínu.
A velké minus, za to, že na té Barboře jsem byl s Pepou opravdu naposledy, má ten nahoře 😫 To prostě posral!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom