Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Kateřina Růžičková

Francovka

Guru fóra
HI (HCP)
22,5
Dneska jsem náhodou narazil na tento starší článek. Protože jsem o ní nikdy neslyšel, tak jsem hledal, jak se jí daří. No a poslední zprávu o ní jsem zaznamenal v roce 2015, kdy skončila v kvalifikaci Q-School LPGA na 135. místě. Od té doby nic. Protože ve své době patřila mezi velké naděje ženského golfu, tak je zajímavé vidět kam se posunula ona a kam Nelly Korda (mimochodem v roce 2015 tu kvalifikaci vyhrála).
Máte o ní nějakou informaci z dnešní doby?
 
zkus hledat pod Katerina Bruner :) jinak hravala Symetra tour a ted je coach v Texas A&M university
 
Upraveno:
Dneska jsem náhodou narazil na tento starší článek. Protože jsem o ní nikdy neslyšel, tak jsem hledal, jak se jí daří. No a poslední zprávu o ní jsem zaznamenal v roce 2015, kdy skončila v kvalifikaci Q-School LPGA na 135. místě. Od té doby nic. Protože ve své době patřila mezi velké naděje ženského golfu, tak je zajímavé vidět kam se posunula ona a kam Nelly Korda (mimochodem v roce 2015 tu kvalifikaci vyhrála).
Máte o ní nějakou informaci z dnešní doby?

Ona se vymezuje k Jessice, ne k Nelly. Ale to je asi jedno, protože i ta je také úplně jinde než K.R.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom