DUEL Kaskáda vs. Austerlitz

Kaskáda vs. Austerlitz, kde to máte raději a proč?

• Hlasovalo
    28

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
kaskadaVSausterlitz.png

DUEL: Kaskáda vs. Austerlitz, kde to máte raději a proč?

---
Kaskáda 27j. - sobotní fee - 18j: 1.800 Kč
Austerlitz - 18j., sobotní fee - 18j.: 1.450 Kč

Zdeněk

Aktivní člen
Jméno
Zdeněk
Přijmení
Valehrach
Rok ZK
2018
Klub
Central Golf Club
HI (HCP)
16,4
P/L
  1. Pravák
Značka
TaylorMade, Titleist, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Mám rád obě hřiště. Na Kaskádě trávím většinu času, jelikož tam mám neomezenou hru. Slavkov jsem šel letos zatím pouze jen jednou. Nicméně pro mne pocitově i herně je Slavkov méně náročný. Což ale mohlo být dáno tím, že jsem jej hrál většinou v době, kdy většina hustého rafu byla zesekána. Takže ikdyž člověk ustřelil stále byl v hratelné pozici. Což na Kaskádě posledních pár let je přesně naopak :) Jaro a podzim ok, ale jak ten humus vyroste (většinou tam je minimálně po kolena), tak najít tam míč je dost nereálné. A když už jej najdeš, tak toho lituješ, jelikož vyhrát to od tam se podaří tak 2x za rok 😂 Každopádně moje zkušenost je taková, že po většinu roku roku, jsou obě hřiště v super stavu. Pokud tedy nejsou dva měsíce tropy a bez deště. Ale to je pak většina hřišť u nás jak hnědý beton.

wasp

Mazák fóra

Feedback
+0 / 0 /-0
Mám určitě radši Austerlitz. Připadá mi pestřejší. Na Kaskádě se mi nejvíce líbí prostřední devítka, Kamenná. Ta je celá různorodá. Železná i Dřevěná mají pasáže, kdy mi přijdou jamky stejné. Na Železné jsou to 4,5,6 ( chodím nahoru dolů po velmi podobných jamkách ), na Dřevěné jsou to 1,2,3,4, ( doleva, doprava... )

HonzaKulig

Aktivní člen
Jméno
Jan
Přijmení
Kulig
Rok ZK
2012
Klub
Central Golf Club
HI (HCP)
9,8
P/L
  1. Pravák
Značka
VEGA, KZG, Scotty Cameron
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Já Kaskádě přicházím na chuť postupně, Austerlitz mám určitě radši. O obou hřištích platí, že jsou celoročně v top kondici, hlavně greeny. Na obou hřištích mě štve přístup v restauraci, mají to na háku, i když na Kaskádě se to od vstupu TMR malinko zvedlo...

Podobná témata

Zobrazení
444
Zobrazení
382
Zobrazení
498
Zobrazení
2K
Zobrazení
2K
WebGolf.cz