Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Karta Multisport a slevy na fee přes teetime

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Pravděpodobně jsem objevil Ameriku, no, ale lepší později, než nikdy. Věděli jste, že na Multisportku jde přes teetime čerpat i slevy na fee (a ne jen driving) na poměrně velkém množství hřišť? Já ne. Takže jsem si dnes na základě tipu od kamaráda v teetime.cz v sekci Můj Golf -> Moje Benefity přidal svojí Multisportku (zadáte číslo karty a své jméno).

Následně podle výpisu Moje Benefity by mi měl být aplikována sleva na fee až do výše 20% na mnoha hřištích, viz seznam hřišť (zkopírováno z teetime):

Golfová hra:
Albatross, Alfrédov, Austerlitz, Barbora, Bechyně, Benátky, Beřovice, Bitozeves, Botanika, Brno Kaskáda, Cihelny, Čapí hnízdo, Čeladná, Černý Most Black Bridge Resort, Čertovo Břemeno, Česká Lípa, Český Krumlov, Darovanský dvůr, Dobrouč, Františkovy Lázně Hazlov, Golf Resort Lázně Bohdaneč, Grabštejn, Greensgate Dýšina, Hluboká, Hostivař, Hradec Králové, Janov, Ještěd, Karlovy Vary, Karlštejn, Kořenec, Kotlina Terezín, Kravaře, Kunětická Hora, Kynžvart, Liberec, Líšnice, Loreta Golf Pyšely, Malevil, Mariánské Lázně, Mladé Buky, Mnich, Mstětice, Olomouc, Ostravice, Panorama Golf Resort Kácov, Písek Kestřany, Podbořánky, Poděbrady, Praha Motol, Ropice, Rožnov pod Radhoštěm, Semily, Slapy, Sokolov, Svobodné Hamry, Svratka, Šilheřovice, Štiřín, Telč, Teplice, Cínovec, Terasy Ústí nad Labem, Velké Karlovice , Horal, Yard Resort , Předboj, Ypsilon Golf Liberec, Zbraslav Prague City Golf, Zlín, Zlonín

Při náhodném pokusu o rezervaci TT (na zítra):

Zbraslav 9j. - 800 Kč (s multisport 640 Kč)
Zbraslav 18j. - 1500 Kč (s multisport 1300 Kč)
Slapy 18j. - 990 Kč (s multisport 792 Kč)
Česká Lípa 18j. - 900 Kč (s multisport 720 Kč)
Ostravice 18j - 1800 Kč (s multisport 1440 Kč)
Olomouc 18 - 1080 Kč (s multisport 960 Kč)
Janov 9j - 500 Kč (s multisport 400 Kč)
... atp.

Tak to vypadá dobře - lepší než drátem do oka. Úplně mi není jasné, jak se to multisportu může vyplatit, pokud bych na tu kartu chodil pravidelně na golf, ale asi to tak časté není. Tak přidávám tento "objev Ameriky" a pokud by se někdo našel, kdo to už takto na slevy fee využívá a může potvrdit, že to funguje, budu rád a je to další cestička k trošku levnějšímu golfu tam, kde nejsou jiné reciprocity či dokupy.

Btw. přijde mi poměrně zajimavé, že na webu multisport.cz o slevách na fee a golf není ani zmínka (nebo to neumím rychle najít). Nějaké info k tomu je tu: https://www.letosmultisportem.cz/ (ale je na druhou stranu fakt, že jestli to hromadně šlo v nějakém TT newsletteru, tak jsem to spolehlivě zazdil do spamu)

Edit: Tak ještě doplnění: Nedalo mi to a zavolal jsem na Teetime - a mělo by to fungovat. Vybere se sleva multisport, je potřeba zaplatit dopředu online a na recepci potom už by snad nemělo být nutné se prokazovat multisportkou, protože ověření a zaplacení proběhlo přes teetime. Recepce golfového resortu by akorát měla vidět, že bylo formálně zaplaceno.
 

Přílohy

  • multisport.jpg
    multisport.jpg
    54,5 KB · Zobrazení: 401
Upraveno:
O slevě na fee jsem nevěděl. Využívám jí především na driving. Záleží od hřiště, ale je to denně 40-80 míčků.

Jinak sleva jde asi částečně na vrub hřiště. Co vím, tak provozovatel od Multisportu dostává za jeden vstup/využití okolo 80kč.
 
@Kuba - netuším, kolik z Multisportu bude, předpokládám, že budeš mít plus minus pravdu. Já ho rovněž jako ty doposud využíval na driving - např. v Praze na Císařské louce, ale těch míst je hodně. Jinak off golf - fitko a squash (půlka kurtu). Ono určitě při troše snahy se na většinu z těch hříšť dá uplatnit jiná sleva.

Já třeba poměrně často využívám dokupy čgf, ale ne vždy a všude je to možné a když už tu multisportku od zaměstnavetele mám, tak je to pro mě, jako golfistu cestovatele poměrně šikovný bonus, který několik těch stokorun ročně v podstatě bez mé jakékoli práce může uspořit. Takže za mě dobrý. :) Ale v letmém porovnání na těch hřištích, kde je čgf a kde zároveň aplikují multisportku, tak dokup přes čgf pořád vyjde levněji.
 
Funguje to. Před 14 dny jsem šel na 20% slevu z Multisport/ TeeTime Kácov.
 
Je to jak píšeš, např. vstup do fitka 170 Kč - od Multisportu 80 Kč.


Mám ji od firmy zadarmo, takže měsíčně mi to ušetří na vstupech do fitka a bazénu počítám min. 2000 Kč.
Na golfu sem to použil asi 2x na Císařské louce.

Takže dík za tento tip, o tom sem neměl tušení.
 
Tak jsem se na to díval a vypadá to zajímavě. Sice obdobnou slevu mám i u ČSOB. Každopádně často lze využít i na hry, které jsou již v teetime se slevou. Jako příklad třeba Olomouc. Normální fee 1200, pondělní happy hours za 590Kč a při uplatnění Multisport 472Kč.
 
Tak to vypadá, že sleva na fee už není. Posledně jsem chtěl klasicky vzít míčky na Multisport a karta mi úplně zmizela z TeeTime.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom