Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Karlštejn

Zajímavý. Koukám, že jsou pořád i v TT, kde ale je zablokováno - až na večerní hodiny. Kde to v TT svítí zeleně. ;) tak snad si to vše brzy sedne 👍
 
Zajímavý. Koukám, že jsou pořád i v TT, kde ale je zablokováno - až na večerní hodiny. Kde to v TT svítí zeleně. ;) tak snad si to vše brzy sedne 👍
když jsem si dělal rezervaci na minulý týden tak v TT se jelo jen kvůli místům v ČGK, samotná rezervace času se musela přes recepci, telefonem....
 
Zajímavý. Koukám, že jsou pořád i v TT, kde ale je zablokováno - až na večerní hodiny. Kde to v TT svítí zeleně. ;) tak snad si to vše brzy sedne 👍
Tak já v apce TT už Karlštejn nevidím

08A9F5BA-8E1C-440A-9EA4-83026F9DBD28.png
 
Tak já v apce TT už Karlštejn nevidím

Zobrazit přílohu 30324

Já jo, viz níže. Předpokládám, že nějakou aktualizaci a tak se to srovná. Kdo ví, jak se to na různých platformách synchronizuje. Tohle je iOS.

1653054427704.png
 
Já jo, viz níže. Předpokládám, že nějakou aktualizaci a tak se to srovná. Kdo ví, jak se to na různých platformách synchronizuje. Tohle je iOS.

Zobrazit přílohu 30325
Já mám také iOS 🙈
 
Budu hrát v neděli 2/10 v 9:10 Karlštejn A+B. Jsem tam sám, kdyby někdo chtěl, společnost uvítám.
 
Dostal jsem k vánocům 1x voucher na 4xfee na Karlstejn do konce roku (nejde na turnaje), ale nestiham vyuzit.

4 x green fee = 5.000,-Kč
Voucher zahrnuje 4 x green fee na 18 jamek (tedy 1.250,-Kč za green fee)

Voucher je digitalni, je potreba hovytisknout pred hrou, rikali na recepci. Poslu do mailu po platbe na ucet.

Necham za 4500. Davam to prednostne sem, nez to poslu do sveta.
Chcete nekdo?
 
Budu hrát v neděli 2/10 v 9:10 Karlštejn A+B. Jsem tam sám, kdyby někdo chtěl, společnost uvítám.
Mozna bych se pridal. Ale na 100% to budu vedet az 0:01 v noci ze SO na NE. Takze pokud nebudes mit plny flight, tak bych pripadne prijel na blind rovnou na tycko...
 
Dostal jsem k vánocům 1x voucher na 4xfee na Karlstejn do konce roku (nejde na turnaje), ale nestiham vyuzit.

4 x green fee = 5.000,-Kč
Voucher zahrnuje 4 x green fee na 18 jamek (tedy 1.250,-Kč za green fee)

Voucher je digitalni, je potreba hovytisknout pred hrou, rikali na recepci. Poslu do mailu po platbe na ucet.

Necham za 4500. Davam to prednostne sem, nez to poslu do sveta.
Chcete nekdo?
Kdyby se našli zájemci o jednotlivá fee, měl bych zájem o jedno.
 
Mozna bych se pridal. Ale na 100% to budu vedet az 0:01 v noci ze SO na NE. Takze pokud nebudes mit plny flight, tak bych pripadne prijel na blind rovnou na tycko...

Stále dvě místa volná, kdybys chtěl jit.
 
Stále dvě místa volná, kdybys chtěl jit.
Dík. Už jsem se přidal na 9:10. Uvidím, jestli urvu feečko. Jinak jsem to tam dnes s @RomanL prověřil, hráli jsme C+A. Hřiště celkem v pořádku, počasí na 1.devítce taky celkem OK. 2. devítka už zčásti propršela a profoukala.
 
Dostal jsem k vánocům 1x voucher na 4xfee na Karlstejn do konce roku (nejde na turnaje), ale nestiham vyuzit.

4 x green fee = 5.000,-Kč
Voucher zahrnuje 4 x green fee na 18 jamek (tedy 1.250,-Kč za green fee)

Voucher je digitalni, je potreba hovytisknout pred hrou, rikali na recepci. Poslu do mailu po platbe na ucet.

Necham za 4500. Davam to prednostne sem, nez to poslu do sveta.
Chcete nekdo?
Takze nikdo?
Ani golfovi maniaci?
@requo @jumbodedek @RobertSlajs @Jerry
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
611
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom