Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

DUEL Karlštejn vs. Beroun

Karlštejn vs. Beroun, kde to máte raději a proč?


  • Hlasovalo
    25

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
berounVSkarlstejn.png


DUEL: Karlštejn vs. Beroun, kde to máte raději a proč?

---
Karlštejn (27j.) - 18j - sobotní fee: 3.000 Kč
Beroun - 18j., sobotní fee: 2000 Kč (soukromé hř./host člena klubu)
 
Upraveno:
Obě hřiště mám rád, ale za plnou cenu bych tam hrát nešel. Do Berouna chodím se seniorama za 700 a na Karlštejn na členství ČGK.
 
Jak psal Jerry,za plnou cenu bych tam nešel,protože je to na mne drahé.Dva roky zpátky jsem hrál obě hřiště týden po sobě při dovolené..senior tour Triangel..Karlštejn 800 kč a Beroun 700 kč...to je super cena....hřiště se mi líbily asi stejně....
 
Nedokážu posoudit... obě hřiště řadím mezi česká top, v krásné přírodě. Karlštejn mi přijde delší/těžší... Každopádně kdybych se měl rozhodnout, tak jen a pouze dle momentální nálady.
 
Obě jsem hrál jen jednou, ani jedno za plnou cenu, oběma dám ještě šanci.
Karlštejn byl v nic moc stavu, greeny plné pitchmarků (šel jsem za komerčním turnajem), restaurace byla tehdy opravdu bídná.
Beroun byl v pěkném stavu a restauraci tam mám moc rád, občas tam zajedu.
 
Prosím, poraďte... Jaká je nejlepší šance si zahrát Beroun co finančně nejrozumněji a v období plného květu (listí na stromech) pokud nejsem ještě senior? :)
 
Upraveno:
Prosím, poraďte... Jaká je nejlepší šance si zahrát Beroun co finančně nejrozumněji a v období plného květu (listí na stromech) pokud nejsem ještě senior? :)
Lepší cestu než jít jako host člena ve všední den neznám.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom