ČR - Západ Karlovy Vary


Redakce 19.jamky

Redakce 19.jamky
23.3.2017
203
Hodnocení
79
58
#2
UŽ SE TO BLÍŽÍ... GOLFOVÁ SEZÓNA 2018 - Karlovy Vary
(otázky a odpovědi z dotazníku 19.jamky)
1. Co nového pro letošní golfovou sezónu pro nás golfisty chystáte? Změny hřiště, novinky?

Je již tradicí, že Golf Resort Karlovy Vary připravuje každoročně pro své hosty novinky a inovace na hřišti. Je tomu tak i v letošní sezóně. Pro hráče jsou připraveny zcela nové odpaliště na jamce č. 12. Odpaliště se kompletně posunuly a jamka č. 12 se tak prodloužila o cca 15 metrů. Další novinkou jsou plně remodelované bunkery na jamce č. 10. Nezapomínáme ani na tréninkové plochy a tak jsme se letos rozhodli vybudovat nový, zvětšení green na cvičné louce. Green bude více členitý, aby si hráči mohli natrénovat puttování z různých pozic.

2. Vypíchněte jednu akci, která u vás za to skutečně stojí, něco - co i vy sami máte nejraději a na co se skutečně těšíte.

V červnu letošního roku bude Golf Resort Karlovy Vary opět pořádat prestižní charitativní akci pod názvem Charity Golf Party, u níž si dovolíme tvrdit, že patří mezi jednu z nejvýznamnějších charitativních akcí roku. Za celou dobu konání této významné události se organizátorům podařilo vybrat neuvěřitelných 27 962 000,- Kč. V letošním roce se bude konat již 19. ročník, kdy jsou hosté nejdříve pozvání na golfový turnaj, který se koná na Golf Resortu Karlovy Vary a poté následuje Slavnostní večer v Grandhotelu Pupp, jehož součástí je dražba cenných předmětů. Výtěžek z této dražby jde zcela na charitativní účely.

fotka7.jpg


3. Jak vidíte své ideální návštěvníky? Myslíte, že jsou vaši “čeští” hráči dobře golfově vychováni? Hostíte na vašem hřišti raději sportovní turnaje, nebo ty amatérské více rekreační?

Většinou se setkáváme s českými hráči, kteří golfovou etiketu dodržují a nemíváme s nimi problém. Co se týká turnajů, hostíme více komerčních nežli sportovních. U komerčních turnajů se jedná z převážné části o českou klientelu a sportovní turnaje bývající mezinárodní. Oba tipy turnajů u nás na hřišti vítáme a jsme rádi, že se k nám promotéři i hráči rádi vracejí.

4. Jedna otázka pro odvážné: Jak se váš resort vyrovnává na jedné straně se zvyšováním nákladů a na druhé straně tlakem golfistů na nižší ceny?

Samozřejmě se snažíme reflektovat na současný golfový trh a během sezóny nabízíme hráčům zvýhodněnou hru pomocí golfového balíčku. Nicméně dle našeho názoru výrazné snižování cen není řešením do budoucna, jelikož se takovýto krok zákonitě odrazí na kvalitě poskytovaných služeb a údržbě hřiště.

5. A závěrem jedna odlehčená: Co vy osobně byste si dal jako svůj letošní golfový cíl?

Vzhledem k časové vytíženosti v průběhu golfové sezóny jsem v posledních letech zanedbávala hru na ostatních hřištích. Toto bych chtěla letos napravit a vydat se na některé z okolních hřišť.

Odpovídala Lucie Krýslová, marketing manager
http://www.golfresort.cz/
 

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,588
Příspěvky
30,277
Členové
402
Nejnovější uživatel
flesh