Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Karlos WITB

karlos

Guru fóra
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
Driver : Callaway Xhot 10,5° Project Pxv
3 Wood : Callaway razr fit 15° stiff
Hybridy : Callaway Xhot 22° stiff, 19° reg
Irons : Callaway Razr X 5-PW DG R300
Wedge: AW Cleveland 588 RTX 50°, SW Cleveland 588 RTX 58°
Putter : Cleveland Classic Putter 1

Míče :
Nalezenci, turnaje Srixon AD333, Taylor Made Burner od Katky Stočesový :D
Bag: Nike
Vozík: QWIK-FOLD 2.0

Boty:
FJ
Rukavice : Hirzl,FJ
Ručník: GolfGear, Jucad

P1000136.JPG
P1000149.JPG
P1000150.JPG
P1000151.JPG
 
Upraveno:
Díky Levnogolfu trošku změn, tak abych byl aktuální...
 
A helemese železa RazrX. Taky jsem je měl - výborný železa. Trošku lituju, že jsem je prodal. Občas, když se trápim, tak mám chuť se k nim vrátit. :)
 
Vymněnil jsem je na podzim kus za kus za Ping i10, hratelnost neporovnatelná..:). Ty Tourový je tak velký rozdíl? Předpokládám menší ofset ale že by rapidně menší hlava? Jsou kovaný..?
 
Aaaa, myslel jsem, že pujdes na nové Pingy? :)
 
Í čka byly trošku nad moje síly, G éčka za rozumný peníz se skoro nevyskytují...:D. Vždycky jsem chtěl Pingy vyzkoušet tak už to mám za sebou..:). Jinak tam mám garážovou G20 7i a stou to jde..:). A další věc je že jsem neřešil nákup-prodej, pěkně z ručky do ručky...
 
I10ky lepší nebo horší?
Já když chodil pravidelně na driving, tak mi tourový hole přišly uplně super (delší rány, lepší pocit při impaktu a jednoduché tvarování ran). Minulou sezonu jsem nebyl na drivingu vůbec a je to s nimi bída. Jsem rád, že dostanu míček vůbec do vzduchu a letí rovně. Natož abych vymýšlel nějaký tvarování...
 
I 10ky bohužel horší hratelnost, pro mně, abych se někoho nedotkl...:)
 
Dnes lehký upgrade,nová Cleveland 588 RTX 58° 12b,TT Dg wedge flex, za ty prachy v golf uk jsem neodolal..:), teď koukám že byla poslední...
 

Přílohy

  • Cg rtx 588 (1).jpg
    Cg rtx 588 (1).jpg
    67,3 KB · Zobrazení: 610
  • Cg rtx 588 (3).jpg
    Cg rtx 588 (3).jpg
    58,2 KB · Zobrazení: 633
Tak snad už dám letos pokoj, rodina Cally doplněna..:):)
 

Přílohy

  • X hot Driver.jpg
    X hot Driver.jpg
    109,3 KB · Zobrazení: 588
  • X hot h3.jpg
    X hot h3.jpg
    91,5 KB · Zobrazení: 614
To je skvela hul. před dvěma dny jsem se pridal k jedmu flightu a pan mel Apex Utility 21 na KBS V 100g shaftu, tak jsem ji vyzkousel.... neuveritelna hul ... skoro tak dlouha rana jak z driveru ale mnohem presnejsi a rovna...

Chci ji tez koupit místo nového dreva. Hraje se mi s ni mnohem lepe a jednodušeji nez z hybridem. Jednou jsem ji zkousel na jednom demo dnu, ale to bylo na grafitu a to mi nesedelo....
 
Každopádně je to starší model, na grafitu stiff.. Tak uvidím.. A taky uvidím co případně nahradí v bagu...:):):)
 
Tak jsem vyměnil železa, zatím vyzkoušené jen doma na rohožce v garáži, pocit velmi dobrý, uvidíme na hřišti.. Cobra S9. NS PRO 900XH Reg, o 40 gramů lehčí shafty proti DG R300. Celá výměna želez mě stála všeho všudy 600Kč, stará železa prodána, nová koupena na Ebay(z Anglie), hole jsou prakticky nehrané , byl jsem mile překvapen stavem, takže minimálně sezonu nemusím řešit gripy a těch 600 je vlastně zpátky, bo na starých už byly zralé na výměnu a za 600 šest želez nikde nepřegripuju..:):):)
 

Přílohy

  • S9 (2).jpg
    S9 (2).jpg
    100,9 KB · Zobrazení: 578
  • S9 (3).jpg
    S9 (3).jpg
    119 KB · Zobrazení: 571
Tak jsem vyměnil železa, zatím vyzkoušené jen doma na rohožce v garáži, pocit velmi dobrý, uvidíme na hřišti.. Cobra S9. NS PRO 900XH Reg, o 40 gramů lehčí shafty proti DG R300. Celá výměna želez mě stála všeho všudy 600Kč, stará železa prodána, nová koupena na Ebay(z Anglie), hole jsou prakticky nehrané , byl jsem mile překvapen stavem, takže minimálně sezonu nemusím řešit gripy a těch 600 je vlastně zpátky, bo na starých už byly zralé na výměnu a za 600 šest želez nikde nepřegripuju..:):):)

Krásný, cobry se mi líbí moc. Na slepo nebo si je někde zkoušel?
 
Značka mi byla jedno, hledal jsem podle shaftu, ještě jsem nechtěl grafit, tak jsem hledal lehkou ocel, doporučení lehkých shaftů vylezlo z demo day Srixonů.. No a když se vyskytly Cobry tak jsem jen prolétl recenze a bylo.. Jen mě překvapilo že jsou dvoje, asi jiný ročník..
 

Přílohy

  • 08s9L.jpg
    08s9L.jpg
    8,4 KB · Zobrazení: 707
  • s9-irons.jpg
    s9-irons.jpg
    11,5 KB · Zobrazení: 743
Tak s čím vyrazíte do nové sezóny..? Jelikož za všechno můžou hole, tak byla nutná výměna..:):):)

Driver Cobra Speed LD Shaft Tour AD YS Reg
3W Callaway Razr X Shaft Grafalloy Stiff
3h Calllawy Xhot Shaft Callaway Reg
4U Callaway X Utility forged 21° Shaft PXi 6.0 Stiff Kladivo zůstává..:):):)
5i TM Rac OS Shaft TM UG65 Reg
6-PW Mizuno MX-200 forged Shaft TT Dynamic Gold XP R300
AW Cleveland RTX 3 V-MG 52/10°
SW Cleveland 588.RTX 58/12°
Putter TM Rossa Lambeau 7 center shaft 35"
Bag Bridgestone
Míčky Co kde najdu, radši měkčí
Rukavice Co mají zrovna v akci..
Vozík Quick Fold 2.0 Po výměně ložisek a opravě zlomeného madla..
Boty Vodní Callaway, Lehké Inesis(smrděj z nich nohy..:):):))
Deštník Bridgestone

Vojáci v záloze:
3W Titleist 913f Reg
2h TM Burner Stiff
3h TM Rescue Dual Reg


Fuj to jsem se vyčerpal..

6516
 
Taková moje podzimní a zimní sada.. Kdo odhalí alespoň značku všech mých želez od 5 po PW má u mě velké bezvýznamné plus a malýho panáka.. 😀 😀 😀

Witb (1).jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom