Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam za golfem 13.4 v okolí Liberce?

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
Mám dotaz. Možná to sem nepatří, ale mám dojem, že do tohohle vlákna chodí nejvíc lidí.
Ve středu 13.4. chceme jít hrát, "někam kolem Liberce". Poradí někdo kam nejlíp v téhle době? Děkuji. (za radu like a koťátka 😁).
 
Malevil a je to se sklenkou sektu do hry 🥂
(Kompletních 18 jamek včetně cvičných ploch otevřeme ve středu 13.4.2022 a na uvítanou vám nabídneme sklenku sektu)
 
Grabštejn už je trochu lehčí. Ypsilonka je asi nejobtížnější a pak je tu ještě Machnín, ale ten nemám zrovna moc rád. Je to většinou taková velká rozlehlá pláň, ale je asi nejlehčí a nejkratší. Je tu ještě Ještěd, ale to je jen devítka a kvůli uzavírkám asi bude horší přístup. Grabštejn je určitě otevřen, ale u ostatních si nejsem jistý.
 
Upraveno:
Grabštejn už je trochu lehčí. Ypsilonka je asi nejobtížnější a pak je tu ještě Machnín, ale ten nemám zrovna moc rád. Je to většinou taková velká rozlehlá pláň, ale je asi nejlehčí a nejkratší. Je tu ještě Ještěd, ale to je jen devítka a kvůli uzavírkám asi bude horší přístup. Grabštejn je určitě otevřen, ale u ostatních si nejsem jistý.
Též dík za názor. Jaká hřiště v okolí jsou víme. Šlo mi spíš o zkušenost s konkrétním stavem konkrétního hřiště v tomhle ne úplně typickém jaru. 🤷‍♀️ 🐈
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom