Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kam z Jablunkova na golf

Kam doporučíte z Jablunkova

  • Ropice

    Hlasy: 2 40,0%
  • Ostravice - už jsem sice byl, ale stojí za vrácení

    Hlasy: 2 40,0%
  • Čeladná

    Hlasy: 0 0,0%
  • Slovensko?

    Hlasy: 0 0,0%
  • Polsko ?

    Hlasy: 1 20,0%
  • Jiné

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    5

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Budu na chvilku v těchto končinách a mám jednu, maximálně dvě možnosti někam vyrazit.. Co byste doporučili
 
Budu na chvilku v těchto končinách a mám jednu, maximálně dvě možnosti někam vyrazit.. Co byste doporučili

Jako takhle, když objevit, tak Čeladnou. Ropice mě moc nebavila, i když pár jamek docela zábavných. Ale Ostravice pro mě z této trojice byla nejkrásnější a rád si jí vždy zahraju znovu. Btw. pokud ti vyzbude čas, a chuť, dojeď za @Francovka na Rožnov, příjemná devítka - pro mě před rokem moc milé překvapení. :) https://www.golf-roznov.cz/
 
Jako takhle, když objevit, tak Čeladnou. Ropice mě moc nebavila, i když pár jamek docela zábavných. Ale Ostravice pro mě z této trojice byla nejkrásnější a rád si jí vždy zahraju znovu. Btw. pokud ti vyzbude čas, a chuť, dojeď za @Francovka na Rožnov, příjemná devítka - pro mě před rokem moc milé překvapení. :) https://www.golf-roznov.cz/
Rožnov znám, až moc dobře. A je to už trochu více z ruky. Nejblíž je Ropice, ale když jsem byl minule, zajel jsem na Ostravici a byla skvělá. A je to buď 20 min nebo 50 min jedna cesta....
 
Tím pádem dej Ropici, není to špatné hřiště a poznáš zase kousek golfového světa. :)
 
Zdar, ja hlasoval pro Ropici. Ale jestli mas rad hriste v lese uplne nebo aspon castecne, tak jed na Ostravici nebo na Celadnou (obe devitky byly minuly tyden v dobrem stavu). Ropice je uplne jiny charakter hriste. Hezkou hru.
P.S. Nebo zkus neco v Polsku, pokud by bylo blizko za hranicema.
 
Ostravice je super, krásné hřiště je v Polsku, podívej na veb.
Zábavné, krásné hřiště stojí za to si ho zahrát, užiješ si ho, budeš se rád vracet.
 
Diky za tipy. Na Rosu jsem taky narazil. Ta uvidni fotka je super, hodne vody. Da se tam hrat "normalne" me odradilo ze je to private.... Tak nevim

Asi vyzkousim Ropici a pokud bude druha moznost asi zpet na Ostravici
 
Diky za tipy. Na Rosu jsem taky narazil. Ta uvidni fotka je super, hodne vody. Da se tam hrat "normalne" me odradilo ze je to private.... Tak nevim

Asi vyzkousim Ropici a pokud bude druha moznost asi zpet na Ostravici
V Ropici jsme byli minulý týden v rámci dovolené, ale ne na golfu, ale v obchodě Golf pro všechny...peněženka (respektive karta) takový vítr dlouho neviděla! :D :D :D bohužel už tam není Zuziky, co bývala tady na Jamce.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom