Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam teď na hru? Mladé Buky / Myštěves / Prosečné?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Prosím o radu, budu koncem týdne tři dny pracovně v této oblasti a během jednoho odpoledního volnějšího programu stihnu s kamarády jedno hřiště. Mladé Buky i Myštěves znám, Prosečné devítka ne. Nebyli jste teď někdy v poslední době na některým z těch hřišt, jaký je stav?

Mírně v preferencích vedou zatím Mladé Buky. Myštěves je podle mého hrozná vždy :))) a Prosečné nevím. Díky za aktuální doporučení...
 
Upraveno:
Nebyl jsem tam teď, ale s Myštěvsí souhlasím. Prosečné je trochu na hlavu layoutem, 2x přes rokli, prostě pro mě divné. Dost kopec. Za mě jednoznačně Mladé Buky.
 
Osobne jsem letos ani na jednom z techto hrist nebyl, ale loni v rijnu jsem hral Prosečné a právě ten layout si mi tam líbil. Mám rád, když to není placka a je to hřiště něčím zajímavé :)
 
Prosím o radu, budu koncem týdne tři dny pracovně v této oblasti a během jednoho odpoledního volnějšího programu stihnu s kamarády jedno hřiště. Mladé Buky i Myštěves znám, Prosečné devítka ne. Nebyli jste teď někdy v poslední době na některým z těch hřišt, jaký je stav?

Mírně v preferencích vedou zatím Mladé Buky. Myštěves je podle mého hrozná vždy :))) a Prosečné nevím. Díky za aktuální doporučení...
Znám všechny 3. Jasně že 1ka jsou
Buky. Ale jeď se podívat na Prosečné. Rozhodně se tam nebudeš nudit.😃 A potrénuješ fyzičku.🤪
 
Znám všechny 3. Jasně že 1ka jsou
Buky. Ale jeď se podívat na Prosečné. Rozhodně se tam nebudeš nudit.😃 A potrénuješ fyzičku.🤪

Já bych na Prosečné jel hned, ještě jsem tam nebyl. Uvidím, co parťáci. Kopcovité jsou i Buky. V porovnání Mladé Buky vs 2x Prosečné? Pořád kvalitativne-zážitkově Mladé Buky vedou?

Prosečné podle fotek - takové kopcovitější Svobodné Hamry? Ještě možná Podbořánky?
 
Upraveno:
Já bych na Prosečné jel hned, ještě jsem tam nebyl. Uvidím, co parťáci. Kopcovité jsou i Buky. V porovnání Mladé Buky vs 2x Prosečné? Pořád kvalitativne-zážitkově Mladé Buky vedou?

Prosečné podle fotek - takové kopcovitější Svobodné Hamry? Ještě možná Podbořánky?
Osobně bych Prosečné přirovnal spíš k Semilům. Ale ne tak nebezpečné při více lidech na hřišti. A taky zdaleka ne tak hezké, zajímavé a kvalitní. Mladé Buky jsou úplně jiná liga.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom