Kam teď na hru? Mladé Buky / Myštěves / Prosečné?

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Prosím o radu, budu koncem týdne tři dny pracovně v této oblasti a během jednoho odpoledního volnějšího programu stihnu s kamarády jedno hřiště. Mladé Buky i Myštěves znám, Prosečné devítka ne. Nebyli jste teď někdy v poslední době na některým z těch hřišt, jaký je stav?

Mírně v preferencích vedou zatím Mladé Buky. Myštěves je podle mého hrozná vždy :))) a Prosečné nevím. Díky za aktuální doporučení...

Upraveno:

JardaK

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
Beřovice
HI (HCP)
16.5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Nebyl jsem tam teď, ale s Myštěvsí souhlasím. Prosečné je trochu na hlavu layoutem, 2x přes rokli, prostě pro mě divné. Dost kopec. Za mě jednoznačně Mladé Buky.

zdarovka

Aktivní člen
Jméno
Petr
Rok ZK
2020
Klub
GCP, ČGK
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Osobne jsem letos ani na jednom z techto hrist nebyl, ale loni v rijnu jsem hral Prosečné a právě ten layout si mi tam líbil. Mám rád, když to není placka a je to hřiště něčím zajímavé :)

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Rok ZK
2017
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
22
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Prosím o radu, budu koncem týdne tři dny pracovně v této oblasti a během jednoho odpoledního volnějšího programu stihnu s kamarády jedno hřiště. Mladé Buky i Myštěves znám, Prosečné devítka ne. Nebyli jste teď někdy v poslední době na některým z těch hřišt, jaký je stav?

Mírně v preferencích vedou zatím Mladé Buky. Myštěves je podle mého hrozná vždy :))) a Prosečné nevím. Díky za aktuální doporučení...
Znám všechny 3. Jasně že 1ka jsou
Buky. Ale jeď se podívat na Prosečné. Rozhodně se tam nebudeš nudit.😃 A potrénuješ fyzičku.🤪

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Znám všechny 3. Jasně že 1ka jsou
Buky. Ale jeď se podívat na Prosečné. Rozhodně se tam nebudeš nudit.😃 A potrénuješ fyzičku.🤪

Já bych na Prosečné jel hned, ještě jsem tam nebyl. Uvidím, co parťáci. Kopcovité jsou i Buky. V porovnání Mladé Buky vs 2x Prosečné? Pořád kvalitativne-zážitkově Mladé Buky vedou?

Prosečné podle fotek - takové kopcovitější Svobodné Hamry? Ještě možná Podbořánky?

Upraveno:

JardaK

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
Beřovice
HI (HCP)
16.5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Já bych na Prosečné jel hned, ještě jsem tam nebyl. Uvidím, co parťáci. Kopcovité jsou i Buky. V porovnání Mladé Buky vs 2x Prosečné? Pořád kvalitativne-zážitkově Mladé Buky vedou?

Prosečné podle fotek - takové kopcovitější Svobodné Hamry? Ještě možná Podbořánky?
Osobně bych Prosečné přirovnal spíš k Semilům. Ale ne tak nebezpečné při více lidech na hřišti. A taky zdaleka ne tak hezké, zajímavé a kvalitní. Mladé Buky jsou úplně jiná liga.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):