Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam se starým golfovým vybavením?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Prosím o radu. Občas/pravidelně se na mě jako provozovatele LevnyGolf.cz obrací lidé se zájmem o výkup golfového vybavení. Často se jedná o různé bagy po zemřelých příbuzných atd, nalezených na půdě, zpravidla nic moc zajímavého z pohledu pravidelného hráče. V těchto případech jsou to lidé golfem naprosto nepolíbení. Dáte mi nějaký tip, co s takovým starým vybavením? Ano - když jim doporučím levnygolf.cz, aukro, sbazar, facebook - tak do toho se jim nechce, mnohdy ani neumí. Ideální by byl nějaký kamenný výkup, případně tip na člověka, kdo se tímto plus minus férově zabývá. Víte o někom?

Případně další tipy, co doporučit na takovéto "starší" nepoužívané golf vybavení, aby ještě kdyžtak sloužilo? Mimo internet?
 
Výkup dělal svého času bestgolf.cz, prodává přes bazar na webových stránkách a podle mě i na kamenné prodejně. Pro prodávajícího to nebylo super výhodné, ale pokud se tím nechce někdo zabývat, tak to může být cesta aspoň něco utržit nebo alespoň prodloužit golfovému vybavení život....
 
Já tedy občas ještě doporučuju, ať se obrátí na menší kluby s hřištěm, pokud ve svém okolí mají a zkusí se domluvit s recepcí, jestli jim to tam nevystaví. Sem tam to na menších hřištích vidím a přijde mi to prima (pro lokální úroveň).
 
z webu bestgolf:
Skvělá nabídka použitého značkového golfového vybavení. Díky našemu bazaru tak máte šanci vybavit se i opravdu drahým „nádobíčkem“ za přijatelné ceny. Naši nabídku stále aktualizujeme. Vaše staré golfové vybavení přijmeme do komisního prodeje nebo vykoupíme za hotové. Nabízíme také velmi výhodnou formu PROTIÚČTU. Za své staré vybavení si tak můžete odnést zcela nové, a to v hodnotě dvojnásobku částky nabídnuté k výplatě v hotovosti. Pro předání Vašeho vybavení je nutné domluvit si schůzku PŘEDEM, a to telefonicky nebo přes mail (bazar@bestgolf.cz, 777 109 108).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom