Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam se dívat na míč

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Zní to možná divně, ale může to fungovat.
Ona koordinace oko-ruka je v golfu docela podstatná věc.
Máte problém s strajektorií letu svého míče? Zkuste se zamyslet nad radami z přiloženého článku a změnte „svůj pohled na míč”.
Třeba vám to pomůže - a nebo také ne. 🤔 ;)
 
Je to zajímavý, já po 12ti letech zjistil, že se vlastně při všech typech ran nedívám na míč, ale na prostor mezi míčem a hlavou hole, ne-li spíš víc na hůl... :D Nikdy jsem si to vlastně neuvědomil.
 
Ono je to podobné, jako když zatloukáš hřebíky, pokud na hřebík nebudeš koukat, tak nejspíš trefíte palec ;)
U mě to funguje, pokud vydržím koukat při švihu dolů na míč, tak mám čistý kontakt a míč letí tam, kam chci.
U driveru pokud koukám na zadek míče, tak zahraji krásné vysoké draw. Pokud před něj, tak je z toho nízká a většinou i zatažená rána a pokud míč v momentě impaktu nevidím, tak je z toho vyhozená rána často doprovázená šlajsem.
 
Hmmm... fakt zajimave a smysl davajici. Diky!
 
Zní to možná divně, ale může to fungovat.
Ona koordinace oko-ruka je v golfu docela podstatná věc.
Máte problém s strajektorií letu svého míče? Zkuste se zamyslet nad radami z přiloženého článku a změnte „svůj pohled na míč”.
Třeba vám to pomůže - a nebo také ne. 🤔 ;)
to vyzkouším,:up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom