Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam s nabalenou trávou?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dneska na Darovanu - čerstvé posekané ferveje. Během chvíle jsme měli obalené vozíky mokrou trávou. Vždy po chvíli to odpadlo a zůstala takový pruh na že jinak krásné ferveji. Co by se s touto vyrobenou plstí mělo správně dělat? My jsme to vždycky vzali a odshodili z ferveje alespoň někam do rafu, nebo alespoň na kraj...

Asi zbytečné. Je to jen tráva - ale vizuálně mi to ten koberec kazilo. Řeší se to nějak? (Myslím, že se mi to ještě nestalo v takové míře jako dnes).
 
Dneska na Darovanu - čerstvé posekané ferveje. Během chvíle jsme měli obalené vozíky mokrou trávou. Vždy po chvíli to odpadlo a zůstala takový pruh na že jinak krásné ferveji. Co by se s touto vyrobenou plstí mělo správně dělat? My jsme to vždycky vzali a odshodili z ferveje alespoň někam do rafu, nebo alespoň na kraj...

Asi zbytečné. Je to jen tráva - ale vizuálně mi to ten koberec kazilo. Řeší se to nějak? (Myslím, že se mi to ještě nestalo v takové míře jako dnes).
Řeší, ale ne z tvé strany. Když si trochu připlatíš a zajedeš třeba do StAndrews, nebude se ti na kolečka mít co lepit. Po sekání trávu vyfoukají na hromadu a odvezou😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom