Kam na první turnaj?

sirsvasek

Nováček+
14.6.2018
20
Hodnocení
28
13
Ahoj všem, rychlý dotaz, rád bych poprvé okusil turnajovou atmosféru.

Co je pro mě klíčové, tak to je cena. Jsem členem ČGK, máte někdo vyzkoušeno, které kluby mají levné startovné a fee pro členy ČGK? Budu se umisťovat v zadních pozicích, proto je pro mě i tahle stránka poměrně důležitým faktorem, jde mi o nabrání zkušeností :)

Co byste mi doporučili?

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,385
Hodnocení
946
123
60
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Ahoj všem, rychlý dotaz, rád bych poprvé okusil turnajovou atmosféru.

Co je pro mě klíčové, tak to je cena. Jsem členem ČGK, máte někdo vyzkoušeno, které kluby mají levné startovné a fee pro členy ČGK? Budu se umisťovat v zadních pozicích, proto je pro mě i tahle stránka poměrně důležitým faktorem, jde mi o nabrání zkušeností :)

Co byste mi doporučili?
S CGK nemám zkušenost, ale na facebooku se nabízel Zelenáč Cup - v sobotu 23.6. na Kotlině v Terezíně. Tak třeba ;).

27.1.2018
90
Hodnocení
83
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Zkus nasi tour :) - www.crystalgolftour.com, zaplatis registraci za 990 Kc na rok a pak vsude hrajes za 850 Kc, jestli nejake kluby akceptuji kapaictu CGK je ciste na nich :) - a to, ze jsi zacatecnik je jedno, na turnajich se nic nevyhrava, hrajes dlouhdobou soutez, mame 4 kategorie a muzes postoupit do grand finale :) - mrkni a uvidis :ú

Míša

Aktivní člen
30.12.2016
112
Hodnocení
141
53
Praha
Jméno
Michaela Záhumenská
Klubové turnaje ČGK jsou v pohodě a za 300 startovného, fee čerpáš z limitu. Nejbližší je v pátek v Mladé Boleslavi :)