Kam jste už letos zrušili dovolenou?

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Na zari mam letenky do Australie, ale obavam se, ze mi budou k nicemu :(

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33,4
P/L
Pravák
19.jamka:
Představení
WITB
Zatím nikam...zálohu na dovolenou máme zaplacenou na konci července na Moravu k Vranovské přehradě. Doufáme, že to bude realizovatelné. Otázka je, co se bude dít u manžela v práci...jak jim zahýbou s naplánovanými dovolenými.

Jarek

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Nejvíc mi bude chybět moře. U nás je pěkně, ale holt to moře nemáme. A já ho mám moc rád.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Já nic, ale manžel smutní. Měl být na začátku dubna 2 týdny ve Středomoří na námořních festivalech na plachetnici La Grace. Tentokrát je mi ho fakt i líto...

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
HI (HCP)
13,2
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
Hlavně aby se kola ekonomiky zase co nejdřív roztočila, aby lidi na tu dovolenou vůbec měli. My museli odpískat svatbu v květnu, dovolenou jsme žádnou neplánovali, takže tam se nic nemění. Spíš to vidím na více jednodenních výletů, protože pokud se nebude cestovat ven, tak očekávám, že všude bude lidí jako sraček.

Klok

Aktivní člen
Jméno
Tomáš
Rok ZK
2014
HI (HCP)
5,5
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
19.jamka:
Představení
WITB
4 dny mladé buky na začátku července, snad to dopadne

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB
Já nic, ale manžel smutní. Měl být na začátku dubna 2 týdny ve Středomoří na námořních festivalech na plachetnici La Grace. Tentokrát je mi ho fakt i líto...
Nevím, jak je manžel náročný. Můj táta jezdí po lodích a byl i na La Grace. Nebyl z toho nadšenej, z vybavení atp. Ale je pravda, že je už spíše zvyklý na jízdu po kanálech a tam ty lodě jsou lépe vybaveny. Ale na La Grace byl před pár lety, než ztroskotala

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Nevím, jak je manžel náročný. Můj táta jezdí po lodích a byl i na La Grace. Nebyl z toho nadšenej, z vybavení atp. Ale je pravda, že je už spíše zvyklý na jízdu po kanálech a tam ty lodě jsou lépe vybaveny. Ale na La Grace byl před pár lety, než ztroskotala
On si s nima hraje na tu historii. Lodní lékař. 🙂

ligi

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Já už mám jedno "zrušení" za sebou.......lyžování v Dolomitech v pr........a několik desítek tisíc taky tam.:(. Štěstí v neštěstí je, že na léto jsme nějak nestihli nic vymyslet než přišla tahle šílenost (loni touhle dobou už byly zaplaceny zálohy na dvě letní dovolené).

PFP

Aktivní člen
Klub
Molitorov
HI (HCP)
16
P/L
Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení
Já mám zatím 2 záseky:
3denni pánská jízda na lyže - Nauders, Ischgl, Serfaus
a ze slzou v oku jsem rušil 4denní výlet ve složení "nějaká 18ka cestou do Atzenbrugu"=asi Ottenstein, Adamstal, Fontana a 18ka Diamond Atzenbrugg. 3 osmnáctky z TOP10 Rakouska:(

A je mi zle ještě teď, když to píšu.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33,4
P/L
Pravák
19.jamka:
Představení
WITB
Já mám zatím 2 záseky:
3denni pánská jízda na lyže - Nauders, Ischgl, Serfaus
a ze slzou v oku jsem rušil 4denní výlet ve složení "nějaká 18ka cestou do Atzenbrugu"=asi Ottenstein, Adamstal, Fontana a 18ka Diamond Atzenbrugg. 3 osmnáctky z TOP10 Rakouska:(

A je mi zle ještě teď, když to píšu.
No ale z té třídenní pánské jízdy na lyže jsi už mohl mít nákazu koronou za sebou ;)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33,4
P/L
Pravák
19.jamka:
Představení
WITB
Hlavně aby se kola ekonomiky zase co nejdřív roztočila, aby lidi na tu dovolenou vůbec měli. My museli odpískat svatbu v květnu, dovolenou jsme žádnou neplánovali, takže tam se nic nemění. Spíš to vidím na více jednodenních výletů, protože pokud se nebude cestovat ven, tak očekávám, že všude bude lidí jako sraček.
Svatba v květnu nemá být ;) to je boží znamení ;)🙏

JardaK

Guru fóra
19.jamka:
Představení
No, já čekám, jak dopadne školní zájezd pro dceru v červnu. Nestálo to zrovna málo..

PFP

Aktivní člen
Klub
Molitorov
HI (HCP)
16
P/L
Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení
No ale z té třídenní pánské jízdy na lyže jsi už mohl mít nákazu koronou za sebou ;)
Z Ischglu jako z COVID-19 epicentra by to bylo naprosto sichr. Ale já nemusím mít všechno a už vůbec ne v první vlně, jsem obzvlášť v tomto případě skromnej...

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Svatba v květnu nemá být ;) to je boží znamení ;)🙏
prdlajs. já se vdávala v květnu 1982 a zatim mám na krku pořád toho samýho ;)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33,4
P/L
Pravák
19.jamka:
Představení
WITB
Z Ischglu jako z COVID-19 epicentra by to bylo naprosto sichr. Ale já nemusím mít všechno a už vůbec ne v první vlně, jsem obzvlášť v tomto případě skromnej...
Tomu rozumím ;)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33,4
P/L
Pravák
19.jamka:
Představení
WITB
prdlajs. já se vdávala v květnu 1982 a zatim mám na krku pořád toho samýho ;)
hlavně žiješ! Svatba o květnách, do roka nevěsta na márách :eek: ( stará pověra no...)

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
11,6
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
hlavně žiješ! Svatba o květnách, do roka nevěsta na márách :eek: ( stará pověra no...)
Já květen 2012:)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom